Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska

Aktuální nabídka zimní dovolené v Chorvatsku u moře za nejlepší ceny online. Zimní dovolená All Inclusive v Chorvatsku. Chorvatsko 2018/2019.

A-Chorvatsko.cz    >    

Zimní dovolená u moře v Chorvatsku - Chorvatsko 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Zimní dovolená u moře v Chorvatsku podle termínu

Home Fontera
Dovolená Chorvatsko 2018 - Rovinj v hvězdičkovém ubytování Home Fontera, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 1. prosinec až sobota 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % v aktuální ceně 6241,- Kč.
 
Apartment Mare Monti
Dovolená Chorvatsko 2018 - Kvarner v hvězdičkovém ubytování Apartment Mare Monti, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 1. prosinec až sobota 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní last minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 4907,- Kč.
 
Apartments Perkov
Dovolená Chorvatsko 2018 - Primošten v hvězdičkovém ubytování Apartments Perkov, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 1. prosinec až sobota 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní last minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 2562,- Kč.
 
Hotel Jezero
Dovolená Chorvatsko 2018 - Plitvická jezera v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Jezero, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 1. prosinec až sobota 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 9310,- Kč.
 
Rooms Davorka
Dovolená Chorvatsko 2018 - Rab v hvězdičkovém ubytování Rooms Davorka, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 1. prosinec až sobota 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní last minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 2562,- Kč.
 
Apartment Bojić / One Bedroom
Dovolená Chorvatsko 2018 - Rovinj v hvězdičkovém ubytování Apartment Bojić / One Bedroom, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 2. prosinec až neděle 9. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní last minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 3467,- Kč.
 
Apartment Ivan / Studio A1
Dovolená Chorvatsko 2018 - Split v hvězdičkovém ubytování Apartment Ivan / Studio A1, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 2. prosinec až neděle 9. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní last minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 4055,- Kč.
 
Apartment Kaja's Place / One Bedroom
Dovolená Chorvatsko 2018 - Záhřeb v hvězdičkovém ubytování Apartment Kaja's Place / One Bedroom, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 2. prosinec až neděle 9. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní last minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 3042,- Kč.
 
Apartment Ana / Two Bedroom
Dovolená Chorvatsko 2018 - Crikvenica v hvězdičkovém ubytování Apartment Ana / Two Bedroom, s délkou 22 dní. Pobyt v termínu pondělí 3. prosinec až pondělí 24. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 25599,- Kč.
 
Apartments Biserka / Three Bedroom A1
Dovolená Chorvatsko 2018 - Rab v hvězdičkovém ubytování Apartments Biserka / Three Bedroom A1, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 3. prosinec až pondělí 10. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní last minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 2703,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 228 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Chorvatsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal