Bungalovy|Mobilhome|Kempy

Dovolená Chorvatsko 2022    >    

Zaton Dovolená 2022

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Zaton 2022. Pobyty v Chorvatsku za nejvýhodnější ceny online. Zaton All Inclusive - pobyty Chorvatsko s ubytováním v luxusních hotelech.

Zaton Dovolená 2022

Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Zaton v ?hvězdičkovém ubytování Camping Zaton, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 12. srpen až neděle 21. srpen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 78 dní za aktuální cenu 26040,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Chorvatska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku.
Zaton Dovolená 2022
Camping Zaton
★★
 
  • 26 040 Kč

Detail

Dovolená v Chorvatsku v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Zaton v ?hvězdičkovém ubytování Camping Zaton od Invie v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 12. srpna do neděle 21. srpna s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 78 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 23800,- Kč.
Zaton Dovolená 2022
Camping Zaton
★★
 
  • 23 800 Kč

Detail

Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Zaton v ?hvězdičkovém ubytování Camping Zaton, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 13. srpen až pondělí 22. srpen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 79 dní za aktuální cenu 25530,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Chorvatska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku.
Zaton Dovolená 2022 - Camping Zaton
Camping Zaton
★★
 
  • 25 530 Kč

Detail

Dovolená v Chorvatsku na podzim 2022 v lokalitě Zaton v ?hvězdičkovém ubytování Camping Zaton od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 23. září do pátku 30. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 120 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 5670,- Kč.
Zaton Dovolená 2022 - Camping Zaton
Camping Zaton
★★
 
  • 5 670 Kč

Detail

Dovolená Chorvatsko na podzim 2022 v lokalitě Zaton v ?hvězdičkovém ubytování Camping Zaton, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 24. září až sobota 1. říjen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 121 dní za aktuální cenu 5670,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Chorvatska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku.
Zaton Dovolená 2022 - Camping Zaton
Camping Zaton
★★
 
  • 5 670 Kč

Detail


Zobrazeno 1-5 z 5 nalezených
Název obce Zaton znamená záliv a proto tuto vesničku nalezneme skutečně na břehu zátoky, jež proniká hluboko do pevniny. V této malé rekreační obci se nachází kempink s krásnou oblázkovou pláží v piniovém lese, která je vyhledávána zejména obyvateli z Dubrovníku, kteří žijí pouhých 20 km odsud. Na procházce Zatonem můžete navštívit např. zdejší obrannou věž, nazývanou Kaštelina.

Dovolenou Zaton 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Chorvatsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Chorvatska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Chorvatska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Chorvatsku vybráním příslušných měsíců:

Pobyt v Chorvatsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Chorvatsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Kuba 2022, dovolenou Kypr 2022, dovolenou Maďarsko 2022/2023 nebo například dovolenou Madeira 2022/2023? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Maledivy.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Chorvatsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Chorvatska 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Chorvatska letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Chorvatsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Chorvatsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Chorvatsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Zaton nebo sekci dovolená s dětmi.

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal