Vlakem|Ubytování|Last Minute|Dovolená

Dovolená Zaton 2021 - Zaton 2021

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Zaton 2021. Pobyty v Chorvatsku za nejvýhodnější ceny online. Zaton All Inclusive - pobyty Chorvatsko s ubytováním v luxusních hotelech.

Dovolená Zaton 2021

Camping Zaton
★★
 • 6 994 Kč
 • 6 295 Kč
 • - 10 %
 • Detail

  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Zaton v ?hvězdičkovém ubytování Camping Zaton, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 31. červenec až sobota 7. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 10 %, aktuálně v ceně 6295,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku.
  Apartmány Jazz
  ★★
  👍👍👍👍
  • Hotelová restaurace
  • Klimatizace
  • Surfování
  • TV
   
  • 4 770 Kč

  Detail

  3.9/5 Skvělé (9 hodnocení)

  Nejnovější recenze: Velmi příjemná dovolená, úžasní majitelé.

  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Zaton, v místě Apartmány Jazz v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Jazz od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 31. července do sobota 7. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 4770,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.9 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Camping Zaton
  ★★
   
  • 14 619 Kč

  Detail

  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Zaton v ?hvězdičkovém ubytování Camping Zaton, v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 31. červenec až středa 11. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, aktuálně v ceně 14619,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku.
  Camping Zaton
  ★★
   
  • 9 590 Kč

  Detail

  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Zaton v ?hvězdičkovém ubytování Camping Zaton od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 31. července do sobota 7. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 9590,- Kč.
  Camping Zaton
  ★★
   
  • 9 310 Kč

  Detail

  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Zaton v ?hvězdičkovém ubytování Camping Zaton, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 31. červenec až sobota 7. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, aktuálně v ceně 9310,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku.
  Camping Zaton
  ★★
   
  • 18 620 Kč

  Detail

  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Zaton v ?hvězdičkovém ubytování Camping Zaton od Invie v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 31. července do sobota 14. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 18620,- Kč.
  Camping Zaton
  ★★
   
  • 14 956 Kč

  Detail

  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Zaton v ?hvězdičkovém ubytování Camping Zaton, v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 31. červenec až středa 11. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, aktuálně v ceně 14956,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku.
  Apartmány Dobrica
  ★★
  👍👍👍👍
  • Domácí zvířata povolena
  • Klimatizace
  • Lednička
  • TV
  • 7 691 Kč
  • 5 076 Kč
 • - 34 %
 • Detail

  4/5 Skvělé (7 hodnocení)

  Nejnovější recenze: Dovolenka sa nám naozaj vydarila, ideálne pre rodinu s detmi, spokojnosť vratili by sme sa znova, jedina nevyhoda je vzdialenost od more je to 1 km nie 400 m ako sa uvadza v manuale, male deti by to same nepresli, pre 0-3 rocne doporucuj...

  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Zaton, v místě Apartmány Dobrica v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Dobrica od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 3. srpna do úterý 10. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 4 dny. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 34 %, v aktuální online ceně 5076,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Camping Zaton
  ★★
   
  • 13 500 Kč

  Detail

  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Zaton v ?hvězdičkovém ubytování Camping Zaton, v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 4. srpen až sobota 14. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 5 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, aktuálně v ceně 13500,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku.
  Camping Zaton
  ★★
   
  • 13 312 Kč

  Detail

  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Zaton v ?hvězdičkovém ubytování Camping Zaton od Invie v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 4. srpna do sobota 14. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 5 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 13312,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 360 nalezených

  Dovolenou Zaton 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Chorvatsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Chorvatska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Chorvatska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Chorvatsku vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Chorvatsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Chorvatsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Spojené arabské emiráty 2021, dovolenou Srí Lanka 2021, dovolenou Španělsko 2021/2022 nebo například dovolenou Thajsko 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Tunisko.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Chorvatsku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Chorvatsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Chorvatsku můžete také podle kvality: např Zaton levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Chorvatsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Zaton nebo sekci dovolená s dětmi.

  Název obce Zaton znamená záliv a proto tuto vesničku nalezneme skutečně na břehu zátoky, jež proniká hluboko do pevniny. V této malé rekreační obci se nachází kempink s krásnou oblázkovou pláží v piniovém lese, která je vyhledávána zejména obyvateli z Dubrovníku, kteří žijí pouhých 20 km odsud. Na procházce Zatonem můžete navštívit např. zdejší obrannou věž, nazývanou Kaštelina.