Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Istrie v září 2021. Zájezdy do Chorvatska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v září v Chorvatsku. Istrie All Inclusive - pobyty Chorvatsko s ubytováním v luxusních hotelech.

A-Chorvatsko.cz    >    
Istrie    >    

Dovolená Istrie v září - Září v Chorvatsku

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Istrie v září 2021

Aminess Maestral Hotel
Dovolená Chorvatsko na podzim 2021 v lokalitě Istrie v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aminess Maestral Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až středa 8. září, s dopravou vlastní - například autem, za 281 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 12743,- Kč.
  • Klimatizace
  • Vnější bazén
  • Vnitřní bazén
  • Minibar
  • Dětský koutek
  • Dětské hřiště
  • Tenis
 
Camping Puntica
Dovolená Chorvatsko na podzim 2021 v lokalitě Istrie v 3hvězdičkovém ubytování Camping Puntica, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až neděle 12. září, s dopravou vlastní - například autem, za 281 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 32643,- Kč.
 
Marina Camping Resort
Dovolená Chorvatsko na podzim 2021 v lokalitě Istrie v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Marina Camping Resort, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až pondělí 6. září, s dopravou vlastní - například autem, za 281 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 13679,- Kč.
 
Munat
Dovolená Chorvatsko na podzim 2021 v lokalitě Istrie v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Munat, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až úterý 7. září, s dopravou vlastní - například autem, za 281 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 16349,- Kč.
 
Naturist Resort Koversada (Appartements)
Dovolená Chorvatsko na podzim 2021 v lokalitě Istrie v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Naturist Resort Koversada (Appartements), s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až pátek 10. září, s dopravou vlastní - například autem, za 281 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 8092,- Kč.
 
Rooms Savudrija Plava Laguna
Dovolená Chorvatsko na podzim 2021 v lokalitě Istrie v 3hvězdičkovém ubytování Rooms Savudrija Plava Laguna, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až neděle 5. září, s dopravou vlastní - například autem, za 281 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 3606,- Kč.
 
Apartmány Kanegra
Dovolená Chorvatsko na podzim 2021 v lokalitě Istrie v 2hvězdičkovém ubytování Apartmány Kanegra, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. září až středa 8. září, s dopravou vlastní - například autem, za 282 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 25 %, v aktuální ceně 3617,- Kč.
 
Anka
Dovolená Chorvatsko na podzim 2021 v lokalitě Istrie v 3hvězdičkovém ubytování Anka, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. září až pondělí 13. září, s dopravou vlastní - například autem, za 282 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 14312,- Kč.
 
Camping Puntica
Dovolená Chorvatsko na podzim 2021 v lokalitě Istrie v 3hvězdičkovém ubytování Camping Puntica, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. září až pondělí 13. září, s dopravou vlastní - například autem, za 282 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 31212,- Kč.
 
Hotel Funtana
Dovolená Chorvatsko na podzim 2021 v lokalitě Istrie v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Funtana, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. září až úterý 14. září, s dopravou vlastní - například autem, za 282 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 17850,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 207 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Istrie podle měsíce odjezdu

Istrie All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal