Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska

Aktuální nabídka zájezdů do Chorvatska autobusem a letecky 2018. Levné Last Minute zájezdy do Chorvatska autokarem a letadlem. Chorvatsko 2018.

A-Chorvatsko.cz    >    

Zájezdy do Chorvatska - Chorvatsko 2018

Vyhledávání zájezdů

Zájezdy do Chorvatska autobusem a letecky

Port 9 Apartments
Dovolená Chorvatsko 2018 - Korčula v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Port 9 Apartments, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 21. červen až úterý 26. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 17511,- Kč.
 
Hotel Brzet ***
Dovolená Chorvatsko 2018 - Omiš v hvězdičkovém ubytování Hotel Brzet ***, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu pátek 22. červen až neděle 1. červenec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 11 % v aktuální ceně 9299,- Kč.
 
Hotel Fontana Al Light
Dovolená Chorvatsko 2018 - Hvar v 2hvězdičkovém ubytování Hotel Fontana Al Light, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu pátek 22. červen až neděle 1. červenec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 9 % v aktuální ceně 8800,- Kč.
 
Apartmány Ana
Dovolená Chorvatsko 2018 - Poreč v 2hvězdičkovém ubytování Apartmány Ana, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu pátek 22. červen až neděle 1. červenec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 % v aktuální ceně 5490,- Kč.
 
Apartmán Villa Lana
Dovolená Chorvatsko 2018 - Vodice v 3hvězdičkovém ubytování Apartmán Villa Lana, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu pátek 22. červen až neděle 1. červenec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % v aktuální ceně 8017,- Kč.
 
Privátní No Name Apartmány Biograd Na Moru
Dovolená Chorvatsko 2018 - Biograd Na Moru v 3hvězdičkovém ubytování Privátní No Name Apartmány Biograd Na Moru, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu pátek 22. červen až neděle 1. červenec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % v aktuální ceně 4551,- Kč.
 
Pelješac - Ubytování V Soukromí Orebić - Zona I.
Dovolená Chorvatsko 2018 - Orebič v hvězdičkovém ubytování Pelješac - Ubytování V Soukromí Orebić - Zona I., s délkou 10 dní. Pobyt v termínu pátek 22. červen až neděle 1. červenec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % v aktuální ceně 5520,- Kč.
 
Amadria Park Hotel Jure
Dovolená Chorvatsko 2018 - Šibenik v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Amadria Park Hotel Jure, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu pátek 22. červen až neděle 1. červenec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 27385,- Kč.
 
Apartmánový Dům Prgin
Dovolená Chorvatsko 2018 - Primošten v hvězdičkovém ubytování Apartmánový Dům Prgin, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu pátek 22. červen až neděle 1. červenec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 8670,- Kč.
 
Apartmány Naturist Resort Solaris
Dovolená Chorvatsko 2018 - Lanterna v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Naturist Resort Solaris, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu pátek 22. červen až neděle 1. červenec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 7650,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 459 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Chorvatsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal