Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska

Aktuální nabídka zájezdů do Chorvatska autobusem a letecky 2021. ☀️ Levné Last Minute zájezdy do Chorvatska autokarem a letadlem. Chorvatsko 2021.

A-Chorvatsko.cz    >    

Zájezdy do Chorvatska - Chorvatsko 2021

Vyhledávání zájezdů

Zájezdy do Chorvatska podle termínu

Hotel Horizont
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Baška Voda, v místě Horizont v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Horizont, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 23. duben až neděle 2. květen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 14771,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Surfování, Potápěčské centrum, Silnice kolem hotelu, Fitness, Hotelová restaurace, Kavárna, Půjčovna kol.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 0 m.
 
Jaro U Moře Autem - Lanterna Resort
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Poreč v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Jaro U Moře Autem - Lanterna Resort, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu středa 28. duben až úterý 4. květen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 15 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 4490,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
 
Hotel Kornati
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Biograd Na Moru, v místě Kornati v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Kornati, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 18 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 41 %, v aktuální ceně 11722,- CZK.
 
Apartmány Katica
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Baška Voda v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Katica, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 18 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 5202,- Kč.
 
Dalmacija Sunny Hotel By Valamar
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Makarska, v místě Dalmacija Sunny v 3hvězdičkovém ubytování Dalmacija Sunny Hotel By Valamar, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 15. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 18 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 27473,- CZK.

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, TV, Minibar, Bar, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Potápěčské centrum, Fitness, Animační programy, Hotelová restaurace, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 600 m.
 
Dalmacija Sunny Hotel By Valamar
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Makarska, v místě Dalmacija Sunny v 3hvězdičkovém ubytování Dalmacija Sunny Hotel By Valamar, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 15. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 18 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 30226,- Kč.

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, TV, Minibar, Bar, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Potápěčské centrum, Fitness, Animační programy, Hotelová restaurace, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 600 m.
 
Hotel Adriatic
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Biograd Na Moru, v místě Adriatic v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Adriatic, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až úterý 11. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 18 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 15085,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Golf, Fitness, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Nonstop recepce, Půjčovna kol.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 200 m, vzdálenost od pláže: 100 m.
 
Valamar Meteor Hotel
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Makarska v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Valamar Meteor Hotel, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 15. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 18 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 32063,- Kč.
 
Valamar Meteor Hotel
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Makarska v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Valamar Meteor Hotel, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 15. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 18 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 28390,- CZK.
 
Valamar Meteor Hotel
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Makarska v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Valamar Meteor Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 18 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 18636,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 4012 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaFirotourInviaTravel portal

Chorvatsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal