Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska

Apartment Kaja's Place / One Bedroom v chorvatské lokalitě Záhřeb s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená Chorvatsko Záhřeb 2018 - Apartment Kaja's Place / One Bedroom výhodně. Last Minute zájezdy do chorvatské destinace Záhřeb.

A-Chorvatsko.cz    >    
Záhřeb    >    

Apartment Kaja's Place / One Bedroom

Vyhledávání zájezdů

Apartment Kaja's Place / One Bedroom podle termínu

Apartment Kaja's Place / One Bedroom
Dovolená Chorvatsko 2018 - Záhřeb v hvězdičkovém ubytování Apartment Kaja's Place / One Bedroom, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 2. prosinec až neděle 9. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní last minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 3042,- Kč.
 
Apartment Kaja's Place / One Bedroom
Dovolená Chorvatsko 2018 - Záhřeb v hvězdičkovém ubytování Apartment Kaja's Place / One Bedroom, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 5. prosinec až středa 12. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 14 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní last minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 3042,- Kč.
 
Apartment Kaja's Place / One Bedroom
Dovolená Chorvatsko 2018 - Záhřeb v hvězdičkovém ubytování Apartment Kaja's Place / One Bedroom, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 6. prosinec až čtvrtek 13. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 15 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní last minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 3042,- Kč.
 
Apartment Kaja's Place / One Bedroom
Dovolená Chorvatsko 2018 - Záhřeb v hvězdičkovém ubytování Apartment Kaja's Place / One Bedroom, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 22. prosinec až sobota 29. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 31 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 3042,- Kč.
 
Apartment Kaja's Place / One Bedroom
Dovolená Chorvatsko 2018 - Záhřeb v hvězdičkovém ubytování Apartment Kaja's Place / One Bedroom, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 23. prosinec až neděle 30. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 32 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 3042,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Záhřeb podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal