Bungalovy|Mobilhome|Kempy

Dovolená Chorvatsko 2022    >    

Záhřeb Dovolená 2022

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Záhřeb 2022. Pobyty v Chorvatsku za nejvýhodnější ceny online. Záhřeb All Inclusive - pobyty Chorvatsko s ubytováním v luxusních hotelech.

Záhřeb Dovolená 2022

Dovolená Chorvatsko v létě 2022 v lokalitě Záhřeb v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Dubrovnik, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 10. červen až úterý 14. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu , za 15 dní za aktuální cenu 6840,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, eurovíkendy levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Chorvatska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku.
Záhřeb Dovolená 2022
Dubrovnik
★★★★
 
  • 6 840 Kč

Detail

Dovolená v Chorvatsku v létě 2022 v lokalitě Záhřeb v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Dubrovnik od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 10. června do čtvrtka 16. června s cestou , za 15 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, eurovíkendy, v aktuální online ceně 11700,- Kč.
Záhřeb Dovolená 2022
Dubrovnik
★★★★
 
  • 11 700 Kč

Detail

Dovolená Chorvatsko v létě 2022 v lokalitě Záhřeb v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Dubrovnik, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 17. červen až úterý 21. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 22 dní za aktuální cenu 9720,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, eurovíkendy levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Chorvatska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku.
Záhřeb Dovolená 2022 - Dubrovnik
Dubrovnik
★★★★
 
  • 9 720 Kč

Detail

Dovolená v Chorvatsku v létě 2022 v lokalitě Záhřeb v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Dubrovnik od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od úterý 28. června do pondělí 4. července s cestou , za 33 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy, pobytové, eurovíkendy, v aktuální online ceně 11340,- Kč.
Záhřeb Dovolená 2022 - Dubrovnik
Dubrovnik
★★★★
 
  • 11 340 Kč

Detail

Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Záhřeb v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Dubrovnik, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu: středa 6. červenec až neděle 10. červenec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 41 dní za aktuální cenu 6800,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy, pobytové, eurovíkendy levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Chorvatska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku.
Záhřeb Dovolená 2022 - Dubrovnik
Dubrovnik
★★★★
 
  • 6 800 Kč

Detail

Dovolená v Chorvatsku v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Záhřeb v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Dubrovnik od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od čtvrtka 7. července do středy 13. července s cestou , za 42 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy, pobytové, eurovíkendy levně, v aktuální online ceně 8780,- Kč.
Záhřeb Dovolená 2022 - Dubrovnik
Dubrovnik
★★★★
 
  • 8 780 Kč

Detail

Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Záhřeb v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Dubrovnik, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 14. červenec až středa 20. červenec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu , za 49 dní za aktuální cenu 10980,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy, pobytové, eurovíkendy. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Chorvatska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku.
Záhřeb Dovolená 2022 - Dubrovnik
Dubrovnik
★★★★
 
  • 10 980 Kč

Detail

Dovolená v Chorvatsku v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Záhřeb v 3hvězdičkovém ubytování Laguna od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od středy 20. července do úterý 26. července s cestou , za 55 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy, pobytové, eurovíkendy levně, v aktuální online ceně 6540,- Kč.
Záhřeb Dovolená 2022 - Laguna
Laguna
★★★
 
  • 6 540 Kč

Detail

Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Záhřeb v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Dubrovnik, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 21. červenec až středa 27. červenec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu , za 56 dní za aktuální cenu 10980,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy, pobytové, eurovíkendy. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Chorvatska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku.
Záhřeb Dovolená 2022 - Dubrovnik
Dubrovnik
★★★★
 
  • 10 980 Kč

Detail

Dovolená v Chorvatsku v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Záhřeb v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Dubrovnik od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od středy 27. července do úterý 2. srpna s cestou , za 62 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, eurovíkendy levně, v aktuální online ceně 8780,- Kč.
Dubrovnik
Dubrovnik
★★★★
 
  • 8 780 Kč

Detail


Zobrazeno 1-10 z 31 nalezených

Dovolenou Záhřeb 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Chorvatsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Chorvatska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Chorvatska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Chorvatsku vybráním příslušných měsíců:

Pobyt v Chorvatsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Chorvatsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Černá Hora 2022, dovolenou Dominikánská republika 2022, dovolenou Egypt 2022/2023 nebo například dovolenou Francie 2022/2023? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Chorvatsko.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Chorvatsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Chorvatska 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Chorvatska letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Chorvatsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Chorvatsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Chorvatsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Záhřeb nebo sekci dovolená s dětmi.

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal