Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Zadar 2021. Zájezdy do Chorvatska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Chorvatsku. Zadar All Inclusive - pobyty Chorvatsko s ubytováním v luxusních hotelech.

A-Chorvatsko.cz    >    

Dovolená Zadar 2021

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Zadar 2021 a Last Minute

Hotel Falkensteiner Club Funimation
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Zadar v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Falkensteiner Club Funimation, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu středa 14. duben až pátek 23. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, s výlety, v aktuální ceně 17370,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
 
Vila Gordana Sfj
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Zadar, v místě Vila Gordana (Sv. Filip) v ?hvězdičkovém ubytování Vila Gordana Sfj, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu středa 14. duben až středa 28. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4358,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 2.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Klimatizace, TV.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 300 m, vzdálenost od centra města: 300 m.
 
Falkensteiner Club Funimation Borik: Rekreační Pobyt 5 Nocí
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Zadar, v místě Falkensteiner Club Funimation Borik v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Falkensteiner Club Funimation Borik: Rekreační Pobyt 5 Nocí, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až úterý 20. duben, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 20 %, v aktuální ceně 7232,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Surfování, Potápěčské centrum, Tobogány, Fitness, Animační programy, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce, Kuchyňský kout.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 0 m, vzdálenost od centra města: 3,5 km.
 
Vila Gordana Sfj
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Zadar, v místě Vila Gordana (Sv. Filip) v ?hvězdičkovém ubytování Vila Gordana Sfj, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až středa 21. duben, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1869,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 2.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Klimatizace, TV.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 300 m, vzdálenost od centra města: 300 m.
 
Hotel Falkensteiner Club Funimation
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Zadar v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Falkensteiner Club Funimation, s délkou 14 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 17. duben až pátek 30. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, s výlety, v aktuální ceně 25090,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
 
Vila Gordana Sfj
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Zadar, v místě Vila Gordana (Sv. Filip) v ?hvězdičkovém ubytování Vila Gordana Sfj, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 17. duben až čtvrtek 22. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1557,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 2.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Klimatizace, TV.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 300 m, vzdálenost od centra města: 300 m.
 
Apartmány Kamila
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Zadar, v místě Apartmány Kamila v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Kamila, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 19. duben až pondělí 26. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 1800,- CZK.

Vybavení hotelu: Klimatizace, TV, Domácí zvířata povolena.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 14 km, vzdálenost od pláže: 150 m.
 
Hotel Falkensteiner Club Funimation
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Zadar v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Falkensteiner Club Funimation, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 19. duben až středa 28. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, s výlety, v aktuální ceně 17370,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
 
Hotel Falkensteiner Club Funimation
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Zadar v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Falkensteiner Club Funimation, s délkou 14 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 19. duben až neděle 2. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, s výlety, v aktuální ceně 26070,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
 
Hotel Zadar
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Zadar, v místě Hotel Zadar v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Zadar, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 19. duben až neděle 25. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 12232,- Kč.

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, TV, Minibar, Bar, Fitness, Hotelová restaurace, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 1,5 km, vzdálenost od pláže: 450 m.
 

Zobrazeno 1-10 z 565 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaFirotourInviaTravel portal

Zadar podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal