Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska

Punta Vodice Hotel v chorvatské lokalitě Vodice s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená Chorvatsko Vodice 2018 - Punta Vodice Hotel výhodně. Last Minute zájezdy do chorvatské destinace Vodice.

A-Chorvatsko.cz    >    
Vodice    >    

Punta Vodice Hotel

Vyhledávání zájezdů

Punta Vodice Hotel podle termínu

Punta Vodice Hotel
Dovolená Chorvatsko 2018 - Vodice v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Punta Vodice Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 30. listopad až pátek 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5918,- Kč.
 
Punta Vodice Hotel
Dovolená Chorvatsko 2018 - Vodice v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Punta Vodice Hotel, s délkou 11 dní. Pobyt v termínu pátek 14. prosinec až pondělí 24. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 23 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, zimní last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 15539,- Kč.
 
Punta Vodice Hotel
Dovolená Chorvatsko 2018 - Vodice v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Punta Vodice Hotel, s délkou 11 dní. Pobyt v termínu neděle 16. prosinec až středa 26. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 25 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 11188,- Kč.
 
Punta Vodice Hotel
Dovolená Chorvatsko 2018 - Vodice v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Punta Vodice Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 18. prosinec až úterý 25. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 27 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, zimní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % v aktuální ceně 10350,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Vodice podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal