Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska

Aktuální nabídka pronájmu vil v Chorvatsku za nejlepší ceny online. ☀️ Soukromé luxusní vily a byty levně. Široká nabídka ubytování ve vilách v Chorvatsku 2021. Chorvatsko 2021.

A-Chorvatsko.cz    >    

Vily v Chorvatsku - Chorvatsko 2021

Vyhledávání zájezdů

Vily v Chorvatsku podle termínu

Vila Perkušić
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Omiš, v místě Vila Perkušic v 3hvězdičkovém ubytování Vila Perkušić, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu středa 14. duben až sobota 24. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 2660,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Klimatizace, TV, Lednička, Dětské hřiště, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Wifi zdarma, Kuchyňský kout.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 250 m.
 
Vila Gordana Sfj
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Zadar, v místě Vila Gordana (Sv. Filip) v ?hvězdičkovém ubytování Vila Gordana Sfj, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu středa 14. duben až středa 28. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4358,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 2.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Klimatizace, TV.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 300 m, vzdálenost od centra města: 300 m.
 
Vila Gordana Sfj
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Zadar, v místě Vila Gordana (Sv. Filip) v ?hvězdičkovém ubytování Vila Gordana Sfj, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až středa 21. duben, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1869,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 2.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Klimatizace, TV.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 300 m, vzdálenost od centra města: 300 m.
 
Vila Borsalino
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Makarska, v místě Vila Borsalino v ?hvězdičkovém ubytování Vila Borsalino, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 16. duben až pátek 23. duben, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 2561,- Kč.

Vybavení hotelu: Klimatizace, Domácí zvířata povolena, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 300 m, vzdálenost od letiště: 69 km, vzdálenost od pláže: 500 m.
 
Villa Lovorka
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Krk v 3hvězdičkovém ubytování Villa Lovorka, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 16. duben až pátek 30. duben, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 16720,- CZK.
 
Vila Adriana
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Gradac, v místě Vila Adriana v ?hvězdičkovém ubytování Vila Adriana, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 17. duben až sobota 24. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 16 %, v aktuální ceně 1749,- Kč.

Vybavení hotelu: Klimatizace, TV, Tenis, Hotelová restaurace, Kavárna, Wifi zdarma, Kuchyňský kout.

Dostupnost: vzdálenost od letiště: 90 km, vzdálenost od pláže: 130 m.
 
Vila 1318-1041
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Rovinj v ?hvězdičkovém ubytování Vila 1318-1041, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 17. duben až sobota 24. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 8785,- CZK.
 
Vila Gordana Sfj
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Zadar, v místě Vila Gordana (Sv. Filip) v ?hvězdičkovém ubytování Vila Gordana Sfj, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 17. duben až čtvrtek 22. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1557,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 2.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Klimatizace, TV.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 300 m, vzdálenost od centra města: 300 m.
 
Vila Helga 2
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Vodice, v místě Vila Helga v ?hvězdičkovém ubytování Vila Helga 2, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 17. duben až sobota 24. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 2326,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 3.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Klimatizace, TV, Lednička, Domácí zvířata povolena.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 200 m.
 
Vila Chekhivska
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Istrie, v místě Vila Chekhivska v ?hvězdičkovém ubytování Vila Chekhivska, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 17. duben až sobota 24. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 1469,- Kč.

Vybavení hotelu: Vnější bazén, TV, Wifi zdarma, Kuchyňský kout.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 4 km, vzdálenost od pláže: 250 m.
 

Zobrazeno 1-10 z 2408 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaFirotourInviaTravel portal

Chorvatsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal