Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska

Aktuální nabídka ubytování v soukromí v letovisku Rovinj za nejlepší ceny online. ☀️ Soukromé apartmány a pokoje, chaty, rekreační domy, vily a byty levně. Široká nabídka Last Minute zájezdů s pobyty v soukromí. All Inclusive dovolená v Chorvatsku letecky levně. Rovinj 2021.

A-Chorvatsko.cz    >    
Rovinj    >    

Rovinj v soukromí - Rovinj 2021

Vyhledávání zájezdů

Rovinj v soukromí podle termínu

Vila 1318-1041
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Rovinj v ?hvězdičkovém ubytování Vila 1318-1041, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 17. duben až sobota 24. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 8785,- CZK.
 
Vila Anselmo
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Rovinj, v místě Vila Anselmo v ?hvězdičkovém ubytování Vila Anselmo, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 21. duben až středa 28. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 2974,- Kč.

Vybavení hotelu: Klimatizace, TV, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 300 m.
 
Apartmán Miran
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Rovinj v ?hvězdičkovém ubytování Apartmán Miran, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až sobota 1. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 3107,- CZK.
 
Vila Anselmo
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Rovinj, v místě Vila Anselmo v ?hvězdičkovém ubytování Vila Anselmo, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až sobota 1. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 11 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 3305,- Kč.

Vybavení hotelu: Klimatizace, TV, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 300 m.
 
Vila Radojka
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Rovinj, v místě Vila Radojka v ?hvězdičkovém ubytování Vila Radojka, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 8. květen až sobota 15. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 25 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 25 %, v aktuální ceně 1800,- CZK.

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, TV, Lednička, Dětský koutek, Domácí zvířata povolena.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 450 m.
 
Apartmány Elite
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Rovinj v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Elite, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 8. květen až sobota 15. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 25 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 4618,- Kč.
 
Vila Anselmo
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Rovinj, v místě Vila Anselmo v ?hvězdičkovém ubytování Vila Anselmo, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 21. květen až pátek 28. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 38 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 3305,- CZK.

Vybavení hotelu: Klimatizace, TV, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 300 m.
 
Apartmány Elite
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Rovinj v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Elite, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 22. květen až sobota 29. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 39 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 4618,- Kč.
 
Villa Rina
Dovolená Chorvatsko v létě 2021 v lokalitě Rovinj, v místě Villa Rina (Barat) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Villa Rina, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. červen až pátek 11. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 51 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 38632,- CZK.

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Domácí zvířata povolena, Wifi zdarma, Kuchyňský kout.
 
Apartmán Miran
Dovolená Chorvatsko v létě 2021 v lokalitě Rovinj v ?hvězdičkovém ubytování Apartmán Miran, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. červen až sobota 12. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 53 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 3107,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 31 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaFirotourInviaTravel portal

Rovinj podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal