Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska

Aktuální nabídka ubytování v soukromí v letovisku Plitvická jezera za nejlepší ceny online. ✅ Soukromé apartmány a pokoje, chaty, rekreační domy, vily a byty levně. Široká nabídka Last Minute zájezdů s pobyty v soukromí. All Inclusive dovolená v Chorvatsku letecky levně. Plitvická jezera 2019/2020.

A-Chorvatsko.cz    >    
Plitvická jezera    >    

Plitvická jezera v soukromí - Plitvická jezera 2019/2020

Vyhledávání zájezdů

Plitvická jezera v soukromí podle termínu

Apartmány Marela
Dovolená Chorvatsko 2019 - Plitvická jezera v hvězdičkovém ubytování Apartmány Marela, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 29. červen až sobota 6. červenec, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 12 % v aktuální ceně 3087,- Kč.
  • Klidná lokalita
  • Domácí zvířata povolena
  • Wifi zdarma
 
Pension Marko
Dovolená Chorvatsko 2019 - Plitvická jezera v 3hvězdičkovém ubytování Pension Marko, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 8. červenec až pátek 12. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní last minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 3514,- Kč.
 
Pension Marko
Dovolená Chorvatsko 2019 - Plitvická jezera v 3hvězdičkovém ubytování Pension Marko, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 2. srpen až pátek 9. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 37 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 9132,- Kč.
 
Pension Plitvička Vila
Dovolená Chorvatsko 2019 - Plitvická jezera v 3hvězdičkovém ubytování Pension Plitvička Vila, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu středa 7. srpen až úterý 13. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 42 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 5112,- Kč.
 
Pension Plitvička Vila
Dovolená Chorvatsko 2019 - Plitvická jezera v 3hvězdičkovém ubytování Pension Plitvička Vila, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu neděle 29. září až sobota 5. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 95 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 4473,- Kč.
 

Zobrazeno 1-5 z 5 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Plitvická jezera podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal