Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska

Aktuální nabídka ubytování v Chorvatsku u moře za nejlepší ceny online. Levné soukromé apartmány u moře a Last Minute dovolená v Chorvatsku. All Inclusive ubytování u moře v Chorvatsku s bazénem 2018. Chorvatsko 2018.

A-Chorvatsko.cz    >    

Chorvatsko u moře - Chorvatsko 2018

Vyhledávání zájezdů

Chorvatsko u moře podle termínu

Apartments Horizon
Dovolená Chorvatsko 2018 - Split v hvězdičkovém ubytování Apartments Horizon, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 21. červen až čtvrtek 28. červen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 % v aktuální ceně 5903,- Kč.
 
Apartments Duje / One Bedroom A1
Dovolená Chorvatsko 2018 - Split v hvězdičkovém ubytování Apartments Duje / One Bedroom A1, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 21. červen až čtvrtek 28. červen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 4800,- Kč.
 
Hotel Posejdon
Dovolená Chorvatsko 2018 - Korčula v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Posejdon, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 21. červen až čtvrtek 28. červen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 11433,- Kč.
 
Hotel San Antonio
Dovolená Chorvatsko 2018 - Střední Dalmácie v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel San Antonio, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 21. červen až čtvrtek 5. červenec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 17337,- Kč.
 
Matilde Beach Resort
Dovolená Chorvatsko 2018 - Vodice v 3hvězdičkovém ubytování Matilde Beach Resort, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 21. červen až středa 27. červen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 5348,- Kč.
 
Hotel Bluesun Marina
Dovolená Chorvatsko 2018 - Střední Dalmácie v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Bluesun Marina, s délkou 11 dní. Pobyt v termínu pátek 22. červen až pondělí 2. červenec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 25 % v aktuální ceně 16039,- Kč.
 
Hotel Fontana Al Light
Dovolená Chorvatsko 2018 - Hvar v 2hvězdičkovém ubytování Hotel Fontana Al Light, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu pátek 22. červen až neděle 1. červenec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 9 % v aktuální ceně 8800,- Kč.
 
Apartments Horizon
Dovolená Chorvatsko 2018 - Split v hvězdičkovém ubytování Apartments Horizon, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 22. červen až pátek 29. červen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 % v aktuální ceně 5903,- Kč.
 
Privátní No Name Apartmány Biograd Na Moru
Dovolená Chorvatsko 2018 - Biograd Na Moru v 3hvězdičkovém ubytování Privátní No Name Apartmány Biograd Na Moru, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu pátek 22. červen až neděle 1. červenec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % v aktuální ceně 4551,- Kč.
 
Pelješac - Ubytování V Soukromí Orebić - Zona I.
Dovolená Chorvatsko 2018 - Orebič v hvězdičkovém ubytování Pelješac - Ubytování V Soukromí Orebić - Zona I., s délkou 10 dní. Pobyt v termínu pátek 22. červen až neděle 1. červenec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % v aktuální ceně 5520,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 1708 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Chorvatsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal