Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska
www.A-Chorvatsko.cz    >    
Tučepi    >    

Hotel Bluesun Neptun 3* A Dep. Maslinik

Vyhledávání zájezdů

Hotel Bluesun Neptun 3* A Dep. Maslinik - Tučepi

Hotel Bluesun Neptun
Dovolená Chorvatsko 2018 - Tučepi v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Bluesun Neptun, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu neděle 22. červenec až neděle 5. srpen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 % v aktuální ceně 49478,- Kč.
 
Hotel Bluesun Neptun 3* A Dep. Maslinik
Dovolená Chorvatsko 2018 - Tučepi v hvězdičkovém ubytování Hotel Bluesun Neptun 3* A Dep. Maslinik, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 28. červenec až sobota 4. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 24450,- Kč.
 
Hotel Bluesun Neptun
Dovolená Chorvatsko 2018 - Tučepi v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Bluesun Neptun, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu neděle 5. srpen až pondělí 13. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 17 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 % v aktuální ceně 28272,- Kč.
 
Hotel Bluesun Neptun 3* A Dep. Maslinik
Dovolená Chorvatsko 2018 - Tučepi v hvězdičkovém ubytování Hotel Bluesun Neptun 3* A Dep. Maslinik, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 1. září až sobota 8. září, s dopravou vlastní - například autem, za 44 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, podzimní zájezdy pobytové v aktuální ceně 18680,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Tučepi podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal