Vlakem|Ubytování|Last Minute|Dovolená

Dovolená Trogir 2021 - Trogir 2021

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Trogir 2021. Pobyty v Chorvatsku za nejvýhodnější ceny online. Trogir All Inclusive - pobyty Chorvatsko s ubytováním v luxusních hotelech.

Dovolená Trogir 2021

Altstadt-Appartements
★★
 
 • 9 355 Kč

Detail

Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Trogir v ?hvězdičkovém ubytování Altstadt-Appartements, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 8. srpen až úterý 17. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 9 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře, aktuálně v ceně 9355,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku.
Monika
★★★★
 • 21 765 Kč
 • 16 977 Kč
 • - 22 %
 • Detail

  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Trogir v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Monika od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 9. srpna do úterý 17. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 10 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 22 %, v aktuální online ceně 16977,- Kč.
  Apartmány Tokic
  ★★
   
  • 20 958 Kč

  Detail

  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Trogir v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Tokic, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 9. srpen až středa 18. srpen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 10 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře, aktuálně v ceně 20958,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku.
  Apartmány Tokic
  ★★
   
  • 19 574 Kč

  Detail

  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Trogir v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Tokic od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 9. srpna do úterý 17. srpna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 10 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 19574,- Kč.
  Monika
  ★★★★
   
  • 10 767 Kč

  Detail

  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Trogir v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Monika, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 9. srpen až pátek 13. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 10 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře, aktuálně v ceně 10767,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku.
  Monika
  ★★★★
  • 22 871 Kč
  • 18 754 Kč
 • - 18 %
 • Detail

  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Trogir v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Monika od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 10. srpna do úterý 17. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 11 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 18 %, v aktuální online ceně 18754,- Kč.
  Monika
  ★★★★
  • 16 337 Kč
  • 13 396 Kč
 • - 18 %
 • Detail

  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Trogir v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Monika, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 11. srpen až pondělí 16. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 12 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 18 %, aktuálně v ceně 13396,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku.
  Monika
  ★★★★
  • 29 405 Kč
  • 24 112 Kč
 • - 18 %
 • Detail

  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Trogir v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Monika od Invie v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 11. srpna do pátek 20. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 12 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 18 %, v aktuální online ceně 24112,- Kč.
  Belvedere Mobilhome
  ★★★
  👍👍👍👍👍
  • Animační programy
  • Hotelová restaurace
  • Klimatizace
  • Půjčovna kol
  • TV
  • Tenis
  • Vnější bazén
  • Volejbal
  • Wifi zdarma
   
  • 6 950 Kč

  Detail

  4.1/5 Fantastické (8 hodnocení)

  Nejnovější recenze: Úžasná dovolená, spokojenost naprostá, můžu jen doporučit.

  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Trogir, v místě Belvedere mobilhome v 3hvězdičkovém ubytování Belvedere Mobilhome, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 11. srpen až středa 18. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 12 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, aktuálně v ceně 6950,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku. Recenze ubytovacího zařízení Belvedere Mobilhome je 4.1 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Monika
  ★★★★
  • 10 883 Kč
  • 8 489 Kč
 • - 22 %
 • Detail

  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Trogir v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Monika od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 13. srpna do úterý 17. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 14 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 22 %, v aktuální online ceně 8489,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 401 nalezených

  Dovolenou Trogir 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Chorvatsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Chorvatska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Chorvatska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Chorvatsku vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Chorvatsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Chorvatsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Turecko 2021, dovolenou Vietnam 2021, dovolenou Zanzibar 2021/2022 nebo například dovolenou Albánie 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Bali.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Chorvatsku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Chorvatsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Chorvatsku můžete také podle kvality: např Trogir levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Chorvatsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Trogir nebo sekci dovolená s dětmi.

  Překrásné město Trogir je pro svůj půvab také nazýváno malými Benátkami. Trogir se nachází na ostrůvku blízko pevniny asi 27 km od Splitu. Toto hradbami obehnané město se spletí středověkých uliček lemovaných starobylými kamennými domy bylo roku 1997 zcela právem zařazeno do Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. V jeho historickém jádru nalezneme nejen velké množství románské, ale také renesanční architektury. Pokochat se zde můžete např. pohledem na velmi dobře zachované středověké městské hradby, katedrálu sv. Vavřince, kapli sv. Jana Trogirského se sochami v životní velikosti nebo si můžete udělat prohlídku městského muzea s archeologickými sbírkami, či si projít nádherný Čipický palác nebo palác Stafileo. Pokud se máte chuť po prohlídce města vykoupat, určitě stojí zato pláže na nedalekých ostrovech Drvenik Mali a Drvenik Veli, kam se dostanete snadno lodní pravidelnou linkou.