Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska

Aktuální nabídka dovolené v Chorvatsku v termálech za nejlepší ceny online. Lázeňské termály v Chorvatsku nejen pro seniory. All Inclusive a Last Minute pobyty v termálech. Chorvatsko 2018.

A-Chorvatsko.cz    >    

Termály Chorvatsko - Chorvatsko 2018

Vyhledávání zájezdů

Termály Chorvatsko podle termínu

Boutique Hotel Intermezzo
Dovolená Chorvatsko 2018 - Ostrov Pag v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Boutique Hotel Intermezzo, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu úterý 17. červenec až pondělí 23. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 23 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 12540,- Kč.
 
Boutique Hotel Intermezzo
Dovolená Chorvatsko 2018 - Ostrov Pag v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Boutique Hotel Intermezzo, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu úterý 11. září až neděle 16. září, s dopravou vlastní - například autem, za 79 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 6584,- Kč.
 
Hotel Intermezzo
Dovolená Chorvatsko 2018 - Ostrov Pag v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Intermezzo, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 15. září až sobota 22. září, s dopravou vlastní - například autem, za 83 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 7690,- Kč.
 
Boutique Hotel Intermezzo
Dovolená Chorvatsko 2018 - Ostrov Pag v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Boutique Hotel Intermezzo, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu sobota 22. září až pátek 28. září, s dopravou vlastní - například autem, za 90 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 4938,- Kč.
 

Zobrazeno 1-4 z 4 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Chorvatsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal