Vlakem|Ubytování|Last Minute|Dovolená

Rovinj    >    

Rovinj Super Last Minute - Rovinj 2021

Aktuální nabídka Super Last Minute dovolené v letovisku Rovinj za nejlepší ceny online. Super Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v Chorvatsku levně. Rovinj 2021.

Rovinj Super Last Minute podle termínu

Camping Porton Biondi: Rekreační Pobyt 9 Nocí
★★★
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Rovinj, v místě Kemp Porton Biondi v 3hvězdičkovém ubytování Camping Porton Biondi: Rekreační Pobyt 9 Nocí, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 20. květen až sobota 29. květen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně aktuálně ceně 3575,- CZK.
Apartmány 1318-668
★★
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Rovinj v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány 1318-668, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 22. květen až sobota 29. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 3101,- Kč.
Ubytování Rovinj (Rovinj) - 15084
★★
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Rovinj v ?hvězdičkovém ubytování Ubytování Rovinj (Rovinj) - 15084, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 22. květen až sobota 29. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně aktuálně ceně 4865,- CZK.
Vila 1318-488
★★
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Rovinj v ?hvězdičkovém ubytování Vila 1318-488, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 22. květen až sobota 29. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 6154,- Kč.
Camping Porton Biondi: Rekreační Pobyt 9 Nocí
★★★
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Rovinj, v místě Kemp Porton Biondi v 3hvězdičkovém ubytování Camping Porton Biondi: Rekreační Pobyt 9 Nocí, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 24. květen až pátek 28. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně aktuálně ceně 1709,- CZK.
Apartmán Miran
★★

Nejnovější recenze: Předpokládali jsme ubytování cca 200 m od pláže. Ubytovaní jsme byli cca 750 m od moře. I když jsme toto více nereklamovali (pouze řekli majiteli,že je to daleko k moři) zklamalo nás to. Dvě osoby byli starší a k moři v horku nebyla ta pravá káva.

Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Rovinj, v místě Apartmány Miran (Borik) v ?hvězdičkovém ubytování Apartmán Miran, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 25. květen až úterý 1. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 3107,- Kč.
Resort Villas Rubin, Vhodný Pro Rodiny S Dětmi
★★
 • Bar
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Fitness
 • Hotelová restaurace
 • Kavárna
 • Klimatizace
 • Kuchyňský kout
 • Lednička
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Potápěčské centrum
 • Půjčovna kol
 • TV
 • Tenis
 • Vnitřní bazén
 • Vnější bazén
 • Volejbal
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Rovinj, v místě Resort Villas Rubin Apartments v ?hvězdičkovém ubytování Resort Villas Rubin, Vhodný Pro Rodiny S Dětmi, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 25. květen až sobota 29. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně aktuálně ceně 2796,- CZK.

Zobrazeno 1-7 z 7 nalezených

Dovolenou Rovinj 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Chorvatska vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Chorvatsku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Chorvatsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Chorvatsku žádnou lokalitu? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Řecko Super Last Minute, Slovensko Super Last Minute, Slovinsko Super Last Minute nebo například dovolenou Spojené arabské emiráty Super Last Minute? Další možností je třeba Srí Lanka Super Last Minute.


Termíny dovolené můžete vybírat podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022, podle stravy jako je All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava - ať už vlastní nebo letecká, typ zájezdy - například pouze pro seniory, podle nejlepších recenzí atd.

Toto romantické středověké městečko je bezesporu největší atrakcí Istrie. Italy je nazýváno Rovigno a je oblíbeným cílem mnoha turistů. Na procházku se můžete vydat dlážděnými uličkami k největší barokní stavbě na Istrii, a to ke katedrále sv. Eufemie, či ve východní části města stojí za pozornost baptisterium sv. Trojice, na jihu města se pak můžete pokochat parkem s borovicemi, cypřiši a cedry, nazývaném Zlatni Rat. Milovníci muzeí, nechť ať navštíví Rovinj Aquarium, kde mohou shlédnout nejlepší muzejní expozici s nejrůznějšími mořskými živočichy. Pokud si budete chtít dopřát výletní plavbu, určitě stojí za návštěvu půvabný Červený ostrov (Crveni Otok) či ostrov Svatá Kateřina (Sveti Katarina).