Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska

Aktuální nabídka Super Last Minute dovolené v Chorvatsku za nejlepší ceny online. ☀️ Super Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v Chorvatsku levně. Chorvatsko 2020 / 2021.

A-Chorvatsko.cz    >    

Chorvatsko Super Last Minute - Chorvatsko 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Chorvatsko Super Last Minute podle termínu

Bluesun Resort Velaris
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Brač v 3hvězdičkovém ubytování Bluesun Resort Velaris, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 20. říjen až sobota 24. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 26 %, v aktuální ceně 3033,- Kč.
 
Hotel Aminess Laguna
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Novigrad v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Aminess Laguna, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 20. říjen až sobota 24. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 25 %, v aktuální ceně 2727,- Kč.
 
Hotel Kana Crvena Luka: Rekreační Pobyt 3 Noci
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Biograd Na Moru v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Kana Crvena Luka: Rekreační Pobyt 3 Noci, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 20. říjen až neděle 25. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 20 %, v aktuální ceně 6120,- Kč.
 
Crvena Luka Hotel & Resort
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Biograd Na Moru v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Crvena Luka Hotel & Resort, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 20. říjen až úterý 27. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 9088,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Tenis
 • Fitness
 
Amadria Park Hotel Capital
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Záhřeb v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Amadria Park Hotel Capital, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 20. říjen až pátek 23. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 7381,- Kč.
 
Amadria Park Hotel Capital
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Záhřeb v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Amadria Park Hotel Capital, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 20. říjen až neděle 25. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 12302,- Kč.
 
Adriana Hvar Spa Hotel
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Hvar v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Adriana Hvar Spa Hotel, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 20. říjen až čtvrtek 29. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 16990,- Kč.
 
Amadria Park Hotel Ivan
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Šibenik v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Amadria Park Hotel Ivan, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 20. říjen až úterý 27. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 11710,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Minibar
 • Bar
 • Dětský koutek
 • Dětský bazén
 • Surfování
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Animační programy
 • Půjčovna kol
 
Amadria Park Hotel Jure
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Šibenik v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Amadria Park Hotel Jure, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 20. říjen až středa 28. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 13680,- Kč.
 
Beach Hotel Niko
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Šibenik v 3hvězdičkovém ubytování Beach Hotel Niko, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 20. říjen až úterý 27. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 8770,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 416 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Chorvatsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal