Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Istrie v srpnu 2021. Zájezdy do Chorvatska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v srpnu v Chorvatsku. Istrie All Inclusive - pobyty Chorvatsko s ubytováním v luxusních hotelech.

A-Chorvatsko.cz    >    
Istrie    >    

Dovolená Istrie v srpnu - Srpen v Chorvatsku

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Istrie v srpnu 2021

Apartmány Kanegra
Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Istrie v 2hvězdičkovém ubytování Apartmány Kanegra, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až středa 11. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 250 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 34 %, v aktuální ceně 8910,- Kč.
 
Hotel Aminess Maestral
Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Istrie v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Aminess Maestral, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 250 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 20 %, v aktuální ceně 17214,- Kč.
 
Arena Hotel Holiday
Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Istrie v 3hvězdičkovém ubytování Arena Hotel Holiday, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až sobota 7. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 250 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 13647,- Kč.
 
Apartmány Savudrija
Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Istrie v 2hvězdičkovém ubytování Apartmány Savudrija, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až úterý 10. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 250 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 8504,- Kč.
  • Tenis
  • Volejbal
  • Surfování
  • Klidná lokalita
  • Domácí zvířata povolena
  • Půjčovna kol
 
Diana
Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Istrie v 3hvězdičkovém ubytování Diana, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až čtvrtek 12. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 250 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 23615,- Kč.
 
Hotel Istra
Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Istrie v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Istra, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až pátek 6. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 250 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 7019,- Kč.
 
Naturist Resort Koversada (Appartements)
Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Istrie v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Naturist Resort Koversada (Appartements), s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až středa 11. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 250 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 18716,- Kč.
 
Resort Aparthotel Del Mar
Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Istrie v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Resort Aparthotel Del Mar, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až středa 11. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 250 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 19267,- Kč.
 
Roža
Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Istrie v 3hvězdičkovém ubytování Roža, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až úterý 10. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 250 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 19322,- Kč.
 
Casa Emilia
Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Istrie v 3hvězdičkovém ubytování Casa Emilia, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. srpen až sobota 7. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 251 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 12386,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 213 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Istrie podle měsíce odjezdu

Istrie All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal