Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Biograd Na Moru v srpnu 2020. Zájezdy do Chorvatska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v srpnu v Chorvatsku. Biograd Na Moru All Inclusive - pobyty Chorvatsko s ubytováním v luxusních hotelech.

A-Chorvatsko.cz    >    
Biograd Na Moru    >    

Dovolená Biograd Na Moru v srpnu - Srpen v Chorvatsku

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Biograd Na Moru v srpnu 2020

Resort Crvena Luka (Appartements & Villen)
Dovolená Chorvatsko 2020 - Biograd Na Moru v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Resort Crvena Luka (Appartements & Villen), s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. srpen až sobota 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 63 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 50 % v aktuální ceně 36797,- Kč.
 
Resort Crvena Luka (Appartements & Villen)
Dovolená Chorvatsko 2020 - Biograd Na Moru v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Resort Crvena Luka (Appartements & Villen), s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. srpen až středa 12. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 63 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 47 % v aktuální ceně 61248,- Kč.
 
Resort Crvena Luka (Appartements & Villen)
Dovolená Chorvatsko 2020 - Biograd Na Moru v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Resort Crvena Luka (Appartements & Villen), s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. srpen až čtvrtek 6. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 63 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 47 % v aktuální ceně 27597,- Kč.
 
Resort Crvena Luka (Appartements & Villen)
Dovolená Chorvatsko 2020 - Biograd Na Moru v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Resort Crvena Luka (Appartements & Villen), s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. srpen až úterý 11. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 63 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 47 % v aktuální ceně 55195,- Kč.
 
Hotel Ilirija
Dovolená Chorvatsko 2020 - Biograd Na Moru v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Ilirija, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. srpen až sobota 8. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 63 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 29 % v aktuální ceně 25625,- Kč.
 • Klimatizace
 
Mediterranean Village San Antonio
Dovolená Chorvatsko 2020 - Biograd Na Moru v 3hvězdičkovém ubytování Mediterranean Village San Antonio, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. srpen až neděle 9. srpen, s dopravou letecky, z letiště Ostrava, s odletem za 63 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 28 % v aktuální ceně 22181,- Kč.
 • Minibar
 
Hotel Adriatic
Dovolená Chorvatsko 2020 - Biograd Na Moru v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Adriatic, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. srpen až sobota 15. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 63 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 23 % v aktuální ceně 38982,- Kč.
 • Klimatizace
 
Hotel Kornati
Dovolená Chorvatsko 2020 - Biograd Na Moru v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Kornati, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. srpen až sobota 15. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 63 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 23 % v aktuální ceně 38982,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Minibar
 • Bar
 • Dětské hřiště
 • Tenis
 • Domácí zvířata povolena
 • Půjčovna kol
 
Mediterranean Village San Antonio
Dovolená Chorvatsko 2020 - Biograd Na Moru v 3hvězdičkovém ubytování Mediterranean Village San Antonio, s délkou 16 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. srpen až neděle 16. srpen, s dopravou letecky, z letiště Ostrava, s odletem za 63 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 22 % v aktuální ceně 38372,- Kč.
 • Minibar
 
Hotel Ilirija
Dovolená Chorvatsko 2020 - Biograd Na Moru v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Ilirija, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. srpen až čtvrtek 6. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 63 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 20 % v aktuální ceně 9468,- Kč.
 • Klimatizace
 

Zobrazeno 1-10 z 1498 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Biograd Na Moru podle měsíce odjezdu

Biograd Na Moru All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal