Vlakem|Ubytování|Last Minute|Dovolená

Dovolená Split 2021 - Split 2021

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Split 2021. Pobyty v Chorvatsku za nejvýhodnější ceny online. Split All Inclusive - pobyty Chorvatsko s ubytováním v luxusních hotelech.

Dovolená Split 2021

Apartmány 1355-2977
★★
 • 13 293 Kč
 • 7 843 Kč
 • - 41 %
 • Detail

  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Split v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány 1355-2977, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 31. červenec až sobota 7. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 41 %, aktuálně v ceně 7843,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku.
  Apartmán Leona
  ★★
  • Bowling
  • Kavárna
  • Klimatizace
  • Kuchyňský kout
  • Lednička
  • TV
  • Wifi zdarma
   
  • 7 147 Kč

  Detail

  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Split, v místě Apartmán Leona v ?hvězdičkovém ubytování Apartmán Leona od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 31. července do sobota 7. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 7147,- Kč.
  Apartmán Spalato
  ★★
   
  • 11 940 Kč

  Detail

  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Split v ?hvězdičkovém ubytování Apartmán Spalato, v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. srpen až úterý 10. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, popozítří. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, aktuálně v ceně 11940,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku.
  Prázdninový Dům 1355-1751
  ★★
   
  • 11 442 Kč

  Detail

  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Split v ?hvězdičkovém ubytování Prázdninový Dům 1355-1751 od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 2. srpna do pondělí 9. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), popozítří. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 11442,- Kč.
  Apartmán Spalato
  ★★
   
  • 8 955 Kč

  Detail

  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Split v ?hvězdičkovém ubytování Apartmán Spalato, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 3. srpen až pondělí 9. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 4 dny. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, aktuálně v ceně 8955,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku.
  Apartmán Spalato
  ★★
   
  • 11 940 Kč

  Detail

  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Split v ?hvězdičkovém ubytování Apartmán Spalato od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 3. srpna do středa 11. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 4 dny. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 11940,- Kč.
  Apartmány Fani
  ★★
  • Klimatizace
  • Kuchyňský kout
  • TV
  • Wifi zdarma
   
  • 8 963 Kč

  Detail

  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Split, v místě Apartmány Fani v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Fani, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 3. srpen až úterý 10. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 4 dny. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, aktuálně v ceně 8963,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku.
  Apartmán Spalato
  ★★
   
  • 7 462 Kč

  Detail

  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Split v ?hvězdičkovém ubytování Apartmán Spalato od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 4. srpna do pondělí 9. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 5 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 7462,- Kč.
  Apartmán Spalato
  ★★
   
  • 16 417 Kč

  Detail

  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Split v ?hvězdičkovém ubytování Apartmán Spalato, v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 4. srpen až neděle 15. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 5 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, aktuálně v ceně 16417,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku.
  Apartmán Spalato
  ★★
   
  • 10 447 Kč

  Detail

  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Split v ?hvězdičkovém ubytování Apartmán Spalato od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 4. srpna do středa 11. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 5 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 10447,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 959 nalezených

  Dovolenou Split 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Chorvatsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Chorvatska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Chorvatska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Chorvatsku vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Chorvatsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Chorvatsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Polsko 2021, dovolenou Portugalsko 2021, dovolenou Rakousko 2021/2022 nebo například dovolenou Rumunsko 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Řecko.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Chorvatsku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Chorvatsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Chorvatsku můžete také podle kvality: např Split levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Chorvatsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Split nebo sekci dovolená s dětmi.

  Split je druhým největším městem Chorvatska a lze jej prohlásit za centrum střední Dalmácie. Díky poloze tohoto důležitého přístavního města, mnohým historickým památkám, hornaté krajině, slunečnému podnebí a poutavé atmosféře, patří Split mezi nejvyhledávanější místa v Dalmácii. Pokud se chcete vydat na procházku po památkách, neopomeňte navštívit nejvýznačnější z nich, a to impozantní římskou stavbu vybudovanou z bílého vápence, Diokleciánův palác, který byl společně s historickým jádrem města zařazen mezi památky Světového kulturního dědictví UNESCO. Mezi zajímavé památky města patří také renesanční palác Karepičů, krásný gotický palác Papaličů, palác Cindro, dále kostel sv. Františka, národní umělecká galerie, či např. archeologické muzeum, muzeum chorvatských archeologických památek, etnografické muzeum a mnoho dalších.