Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska

Amadria Park Hotel Andrija s aktuální nabídkou ubytování a zájezdů za nejlepší ceny online. ✅ Dovolená v Chorvatsku v lokalitě Šibenik - Amadria Park Hotel Andrija. Last Minute pobyty v chorvatské lokalitě Šibenik 2019.

A-Chorvatsko.cz    >    
Šibenik    >    

Amadria Park Hotel Andrija

Vyhledávání zájezdů

Amadria Park Hotel Andrija podle termínu

Amadria Park Hotel Andrija
Dovolená Chorvatsko 2019 - Šibenik v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Amadria Park Hotel Andrija, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu neděle 1. září až pátek 6. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 44 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní zájezdy pobytové v aktuální ceně 19892,- Kč.
  • Klimatizace
 
Amadria Park Hotel Andrija
Dovolená Chorvatsko 2019 - Šibenik v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Amadria Park Hotel Andrija, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pondělí 2. září až sobota 7. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 45 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní zájezdy pobytové v aktuální ceně 17045,- Kč.
  • Klimatizace
 
Amadria Park Hotel Andrija
Dovolená Chorvatsko 2019 - Šibenik v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Amadria Park Hotel Andrija, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 7. září až sobota 14. září, s dopravou vlastní - například autem, za 50 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 10550,- Kč.
  • Klimatizace
 
Amadria Park Hotel Andrija
Dovolená Chorvatsko 2019 - Šibenik v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Amadria Park Hotel Andrija, s délkou 11 dní. Pobyt v termínu sobota 7. září až úterý 17. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 50 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní zájezdy pobytové levně se slevou 1 % v aktuální ceně 25907,- Kč.
  • Klimatizace
 
Amadria Park Hotel Andrija
Dovolená Chorvatsko 2019 - Šibenik v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Amadria Park Hotel Andrija, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 26. září až úterý 1. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 69 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 % v aktuální ceně 15714,- Kč.
  • Klimatizace
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Šibenik podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal