Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Šibenik 2020 / 2021. Zájezdy do Chorvatska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Chorvatsku. Šibenik All Inclusive - pobyty Chorvatsko s ubytováním v luxusních hotelech.

A-Chorvatsko.cz    >    

Dovolená Šibenik - Chorvatsko

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Šibenik podle odletu

Apartmány 1355-1737
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Šibenik v hvězdičkovém ubytování Apartmány 1355-1737, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 19. září až sobota 26. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 29 %, v aktuální ceně 2168,- Kč.
 
Apartmány Bosa
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Šibenik v hvězdičkovém ubytování Apartmány Bosa, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 19. září až sobota 26. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 25 %, v aktuální ceně 2988,- Kč.
 
Apartmány Vrutak
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Šibenik v hvězdičkovém ubytování Apartmány Vrutak, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 19. září až sobota 26. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 11 %, v aktuální ceně 2784,- Kč.
 
Solaris Resort Kemp - Mobil Home
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Šibenik v 3hvězdičkovém ubytování Solaris Resort Kemp - Mobil Home, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 19. září až sobota 26. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 9 %, v aktuální ceně 1495,- Kč.
 
Amadria Park Hotel Jure
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Šibenik v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Amadria Park Hotel Jure, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 19. září až neděle 20. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 7 %, v aktuální ceně 1593,- Kč.
 
Apartmány 1355-2084
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Šibenik v hvězdičkovém ubytování Apartmány 1355-2084, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 19. září až sobota 26. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 2893,- Kč.
 
Amadria Park Lifestyle Hotel Jure
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Šibenik v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Amadria Park Lifestyle Hotel Jure, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 19. září až čtvrtek 24. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 9267,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Dětské hřiště
 • Tenis
 • Volejbal
 • Potápěčské centrum
 • Animační programy
 • Bar
 • Wifi zdarma
 
Mobile Homes Solaris
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Šibenik v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mobile Homes Solaris, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 19. září až sobota 26. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 2365,- Kč.
 
Amadria Park Hotel Jure
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Šibenik v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Amadria Park Hotel Jure, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 19. září až sobota 26. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 21560,- Kč.
 
Camping Beach Resort Solaris (Solaris)
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Šibenik v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Camping Beach Resort Solaris (Solaris), s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 19. září až pondělí 28. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 12660,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 649 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Šibenik podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal