Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska

Resort Amarin (Mit Verpflegung) s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Resort Amarin (Mit Verpflegung) v Chorvatsku v lokalitě Rovinj. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v chorvatské lokalitě Rovinj 2021.

A-Chorvatsko.cz    >    
Rovinj    >    

Resort Amarin (Mit Verpflegung) - Chorvatsko

Vyhledávání zájezdů

Resort Amarin (Mit Verpflegung) v Chorvatsku - Rovinj

Resort Amarin (Mit Verpflegung)
Dovolená Chorvatsko v létě 2021 v lokalitě Istrie v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Resort Amarin (Mit Verpflegung), s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až středa 9. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 124 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 8186,- Kč.
 
Resort Amarin (Mit Verpflegung)
Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Istrie v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Resort Amarin (Mit Verpflegung), s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 22. červenec až sobota 31. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 175 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 18081,- Kč.
 
Resort Amarin (Mit Verpflegung)
Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Istrie v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Resort Amarin (Mit Verpflegung), s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. červenec až středa 4. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 177 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 18432,- Kč.
 
Resort Amarin (Mit Verpflegung)
Dovolená Chorvatsko na podzim 2021 v lokalitě Istrie v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Resort Amarin (Mit Verpflegung), s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 16. září až sobota 25. září, s dopravou vlastní - například autem, za 231 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 6963,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Rovinj podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal