Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska

Apartmány Villas Rubin v chorvatské lokalitě Rovinj s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená Chorvatsko Rovinj 2019 - Apartmány Villas Rubin výhodně. Last Minute zájezdy do chorvatské destinace Rovinj.

A-Chorvatsko.cz    >    
Rovinj    >    

Apartmány Villas Rubin

Vyhledávání zájezdů

Apartmány Villas Rubin podle termínu

Apartmány Villas Rubin
Dovolená Chorvatsko 2019 - Rovinj v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Villas Rubin, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu pátek 21. červen až neděle 30. červen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 212 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní first minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 7564,- Kč.
 
Apartmány Villas Rubin
Dovolená Chorvatsko 2019 - Rovinj v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Villas Rubin, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu úterý 6. srpen až neděle 11. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 258 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4421,- Kč.
 
Apartmány Villas Rubin
Dovolená Chorvatsko 2019 - Rovinj v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Villas Rubin, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu neděle 15. září až pátek 20. září, s dopravou vlastní - například autem, za 298 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1318,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Rovinj podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal