Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska

Apartmány Villas Rubin v chorvatské lokalitě Rovinj s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená Chorvatsko Rovinj 2019 - Apartmány Villas Rubin výhodně. Last Minute zájezdy do chorvatské destinace Rovinj.

A-Chorvatsko.cz    >    
Rovinj    >    

Apartmány Villas Rubin

Vyhledávání zájezdů

Apartmány Villas Rubin podle termínu

Apartmány Villas Rubin
Dovolená Chorvatsko 2019 - Rovinj v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Villas Rubin, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 7. srpen až středa 14. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 168 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 7736,- Kč.
 
Apartmány Villas Rubin
Dovolená Chorvatsko 2019 - Rovinj v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Villas Rubin, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 2. říjen až středa 9. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 224 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2306,- Kč.
 
Apartmány Villas Rubin
Dovolená Chorvatsko 2019 - Rovinj v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Villas Rubin, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 14. prosinec až sobota 21. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 297 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní first minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 10 % v aktuální ceně 2241,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Rovinj podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal