Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska

Aktuální nabídka dovolené v Chorvatsku. ☀️ Rovinj 2021 za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy. All Inclusive pobyty Rovinj 2021. First Minute Rovinj 2021.

A-Chorvatsko.cz    >    
Rovinj    >    

Rovinj 2021 - First Minute Rovinj 2021

Vyhledávání zájezdů

Rovinj podle termínu

Leandra
Dovolená Chorvatsko v létě 2021 v lokalitě Rovinj, v místě Apartmány Leandra (Rovinjsko Selo) v 3hvězdičkovém ubytování Leandra, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 17. červen až pátek 25. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 65 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 12950,- CZK.

Vybavení hotelu: Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Wifi zdarma, Kuchyňský kout.
 
Leandra
Dovolená Chorvatsko v létě 2021 v lokalitě Rovinj, v místě Apartmány Leandra (Rovinjsko Selo) v 3hvězdičkovém ubytování Leandra, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 17. červen až středa 23. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 65 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 9712,- Kč.

Vybavení hotelu: Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Wifi zdarma, Kuchyňský kout.
 
Leandra
Dovolená Chorvatsko v létě 2021 v lokalitě Rovinj, v místě Apartmány Leandra (Rovinjsko Selo) v 3hvězdičkovém ubytování Leandra, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 18. červen až čtvrtek 24. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 66 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 9712,- CZK.

Vybavení hotelu: Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Wifi zdarma, Kuchyňský kout.
 
Leandra
Dovolená Chorvatsko v létě 2021 v lokalitě Rovinj, v místě Apartmány Leandra (Rovinjsko Selo) v 3hvězdičkovém ubytování Leandra, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 18. červen až pátek 25. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 66 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 11331,- Kč.

Vybavení hotelu: Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Wifi zdarma, Kuchyňský kout.
 
Resort Villas Rubin, Vhodný Pro Rodiny S Dětmi
Dovolená Chorvatsko v létě 2021 v lokalitě Rovinj v ?hvězdičkovém ubytování Resort Villas Rubin, Vhodný Pro Rodiny S Dětmi, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 18. červen až úterý 22. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 66 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4078,- CZK.
 
Vila Romantika
Dovolená Chorvatsko v létě 2021 v lokalitě Rovinj, v místě Villa Romantika v ?hvězdičkovém ubytování Vila Romantika, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 18. červen až neděle 27. červen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 66 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou večeře. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 8363,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Vnější bazén, TV, Lednička.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 2 km, vzdálenost od pláže: 500 m.
 
Zvana
Dovolená Chorvatsko v létě 2021 v lokalitě Rovinj, v místě Vila Zvana (Bubani) v 3hvězdičkovém ubytování Zvana, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 18. červen až pondělí 28. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 66 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 29676,- CZK.

Vybavení hotelu: Domácí zvířata povolena, Wifi zdarma, Kuchyňský kout.
 
Don
Dovolená Chorvatsko v létě 2021 v lokalitě Rovinj v 3hvězdičkovém ubytování Don, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 19. červen až čtvrtek 24. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 67 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 9712,- Kč.
 
Naturist Resort Valalta (Zimmer)
Dovolená Chorvatsko v létě 2021 v lokalitě Rovinj, v místě Naturist Resort Valalta v 3hvězdičkovém ubytování Naturist Resort Valalta (Zimmer), s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 19. červen až sobota 26. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 67 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 10198,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Tenis, Volejbal, Tobogány, Animační programy, Bar, Bowling, Hotelová restaurace, Půjčovna kol, Wifi zdarma, Kuchyňský kout.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 50 m.
 
Nicole
Dovolená Chorvatsko v létě 2021 v lokalitě Rovinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Nicole, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 19. červen až pátek 25. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 67 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 28974,- Kč.
 

Zobrazeno 81-90 z 386 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaFirotourInviaTravel portal

Rovinj podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal