Vlakem|Ubytování|Last Minute|Dovolená

Dovolená Rovinj 2021 - Rovinj 2021

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Rovinj 2021. Pobyty v Chorvatsku za nejvýhodnější ceny online. Rovinj All Inclusive - pobyty Chorvatsko s ubytováním v luxusních hotelech.

Dovolená Rovinj 2021

Resort Villas Rubin Apartments
★★★
 
 • 8 232 Kč

Detail

Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Rovinj v 3hvězdičkovém ubytování Resort Villas Rubin Apartments, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 31. červenec až sobota 7. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 8232,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku.
Resort Villas Rubin Apartments
★★★
 
 • 8 232 Kč

Detail

Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Rovinj v 3hvězdičkovém ubytování Resort Villas Rubin Apartments od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 1. srpna do neděle 8. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), pozítří. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 8232,- Kč.
Apartmán Ana
★★
 
 • 3 300 Kč

Detail

Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Rovinj v ?hvězdičkovém ubytování Apartmán Ana, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 5. srpen až úterý 10. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 6 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, aktuálně v ceně 3300,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku.
Resort Villas Rubin Apartments
★★★
 
 • 8 232 Kč

Detail

Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Rovinj v 3hvězdičkovém ubytování Resort Villas Rubin Apartments od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 8. srpna do neděle 15. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 9 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 8232,- Kč.
Katarina
★★★
👍👍👍👍👍
 • 12 658 Kč
 • 10 759 Kč
 • - 15 %
 • Detail

  4.7/5 Fantastické (6 hodnocení)
  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Rovinj v 3hvězdičkovém ubytování Katarina, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 10. srpen až neděle 15. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 11 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 %, aktuálně v ceně 10759,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku. Recenze ubytovacího zařízení Katarina je 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Katarina
  ★★★
  👍👍👍👍👍
  • 23 889 Kč
  • 22 217 Kč
 • - 7 %
 • Detail

  4.7/5 Fantastické (6 hodnocení)
  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Rovinj v 3hvězdičkovém ubytování Katarina od Invie v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 10. srpna do čtvrtek 19. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 11 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 7 %, v aktuální online ceně 22217,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Katarina
  ★★★
  👍👍👍👍👍
  • 22 891 Kč
  • 21 518 Kč
 • - 6 %
 • Detail

  4.7/5 Fantastické (6 hodnocení)
  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Rovinj v 3hvězdičkovém ubytování Katarina, v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 10. srpen až pátek 20. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 11 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 6 %, aktuálně v ceně 21518,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku. Recenze ubytovacího zařízení Katarina je 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Katarina
  ★★★
  👍👍👍👍👍
  • 11 616 Kč
  • 9 874 Kč
 • - 15 %
 • Detail

  4.7/5 Fantastické (6 hodnocení)
  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Rovinj v 3hvězdičkovém ubytování Katarina od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 11. srpna do neděle 15. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 12 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 %, v aktuální online ceně 9874,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Katarina
  ★★★
  👍👍👍👍👍
  • 10 126 Kč
  • 8 607 Kč
 • - 15 %
 • Detail

  4.7/5 Fantastické (6 hodnocení)
  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Rovinj v 3hvězdičkovém ubytování Katarina, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 12. srpen až pondělí 16. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 13 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 %, aktuálně v ceně 8607,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku. Recenze ubytovacího zařízení Katarina je 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Resort Villas Rubin Apartments
  ★★★
   
  • 8 396 Kč

  Detail

  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Rovinj v 3hvězdičkovém ubytování Resort Villas Rubin Apartments od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 12. srpna do pátek 20. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 13 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 8396,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 748 nalezených

  Dovolenou Rovinj 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Chorvatsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Chorvatska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Chorvatska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Chorvatsku vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Chorvatsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Chorvatsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Thajsko 2021, dovolenou Tunisko 2021, dovolenou Turecko 2021/2022 nebo například dovolenou Vietnam 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Zanzibar.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Chorvatsku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Chorvatsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Chorvatsku můžete také podle kvality: např Rovinj levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Chorvatsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Rovinj nebo sekci dovolená s dětmi.

  Toto romantické středověké městečko je bezesporu největší atrakcí Istrie. Italy je nazýváno Rovigno a je oblíbeným cílem mnoha turistů. Na procházku se můžete vydat dlážděnými uličkami k největší barokní stavbě na Istrii, a to ke katedrále sv. Eufemie, či ve východní části města stojí za pozornost baptisterium sv. Trojice, na jihu města se pak můžete pokochat parkem s borovicemi, cypřiši a cedry, nazývaném Zlatni Rat. Milovníci muzeí, nechť ať navštíví Rovinj Aquarium, kde mohou shlédnout nejlepší muzejní expozici s nejrůznějšími mořskými živočichy. Pokud si budete chtít dopřát výletní plavbu, určitě stojí za návštěvu půvabný Červený ostrov (Crveni Otok) či ostrov Svatá Kateřina (Sveti Katarina).