Vlakem|Ubytování|Last Minute|Dovolená

Dovolená Rovinj 2021 - Rovinj 2021

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Rovinj 2021. Pobyty v Chorvatsku za nejvýhodnější ceny online. Rovinj All Inclusive - pobyty Chorvatsko s ubytováním v luxusních hotelech.

Dovolená Rovinj 2021

Camping Porton Biondi: Rekreační Pobyt 9 Nocí
★★★
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Rovinj, v místě Kemp Porton Biondi v 3hvězdičkovém ubytování Camping Porton Biondi: Rekreační Pobyt 9 Nocí, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 20. květen až sobota 29. květen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně aktuálně ceně 3575,- CZK.
Apartmány 1318-668
★★
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Rovinj v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány 1318-668, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 22. květen až sobota 29. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 3101,- Kč.
Ubytování Rovinj (Rovinj) - 15084
★★
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Rovinj v ?hvězdičkovém ubytování Ubytování Rovinj (Rovinj) - 15084, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 22. květen až sobota 29. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně aktuálně ceně 4865,- CZK.
Vila 1318-488
★★
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Rovinj v ?hvězdičkovém ubytování Vila 1318-488, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 22. květen až sobota 29. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 6154,- Kč.
Camping Porton Biondi: Rekreační Pobyt 9 Nocí
★★★
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Rovinj, v místě Kemp Porton Biondi v 3hvězdičkovém ubytování Camping Porton Biondi: Rekreační Pobyt 9 Nocí, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 24. květen až pátek 28. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně aktuálně ceně 1709,- CZK.
Apartmán Miran
★★

Nejnovější recenze: Předpokládali jsme ubytování cca 200 m od pláže. Ubytovaní jsme byli cca 750 m od moře. I když jsme toto více nereklamovali (pouze řekli majiteli,že je to daleko k moři) zklamalo nás to. Dvě osoby byli starší a k moři v horku nebyla ta pravá káva.

Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Rovinj, v místě Apartmány Miran (Borik) v ?hvězdičkovém ubytování Apartmán Miran, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 25. květen až úterý 1. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 3107,- Kč.
Resort Villas Rubin, Vhodný Pro Rodiny S Dětmi
★★
 • Bar
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Fitness
 • Hotelová restaurace
 • Kavárna
 • Klimatizace
 • Kuchyňský kout
 • Lednička
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Potápěčské centrum
 • Půjčovna kol
 • TV
 • Tenis
 • Vnitřní bazén
 • Vnější bazén
 • Volejbal
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Rovinj, v místě Resort Villas Rubin Apartments v ?hvězdičkovém ubytování Resort Villas Rubin, Vhodný Pro Rodiny S Dětmi, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 25. květen až sobota 29. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně aktuálně ceně 2796,- CZK.
Camping Porton Biondi: Rekreační Pobyt 9 Nocí
★★★
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Rovinj, v místě Kemp Porton Biondi v 3hvězdičkovém ubytování Camping Porton Biondi: Rekreační Pobyt 9 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 28. květen až pátek 4. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 2990,- Kč.
Jadranka (Roj416)
★★★
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Rovinj v 3hvězdičkovém ubytování Jadranka (Roj416), s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 29. květen až sobota 5. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně aktuálně ceně 3780,- CZK.
Juste & Roza
★★★★
 • Klimatizace
 • Kuchyňský kout
 • Lednička
 • TV
 • Vnější bazén
 • Wifi zdarma
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Rovinj, v místě Vila Juste & Roza v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Juste & Roza, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 29. květen až sobota 5. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 11 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 5266,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 222 nalezených

Dovolenou Rovinj 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Chorvatska vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Chorvatsku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Chorvatsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Chorvatsku žádnou lokalitu? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Thajsko 2021, dovolenou Tunisko 2021, dovolenou Turecko 2021/2022 nebo například dovolenou Vietnam 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Zanzibar.


Termíny dovolené můžete vybírat podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022, podle stravy jako je All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava - ať už vlastní nebo letecká, typ zájezdy - například pouze pro seniory, podle nejlepších recenzí atd.

Toto romantické středověké městečko je bezesporu největší atrakcí Istrie. Italy je nazýváno Rovigno a je oblíbeným cílem mnoha turistů. Na procházku se můžete vydat dlážděnými uličkami k největší barokní stavbě na Istrii, a to ke katedrále sv. Eufemie, či ve východní části města stojí za pozornost baptisterium sv. Trojice, na jihu města se pak můžete pokochat parkem s borovicemi, cypřiši a cedry, nazývaném Zlatni Rat. Milovníci muzeí, nechť ať navštíví Rovinj Aquarium, kde mohou shlédnout nejlepší muzejní expozici s nejrůznějšími mořskými živočichy. Pokud si budete chtít dopřát výletní plavbu, určitě stojí za návštěvu půvabný Červený ostrov (Crveni Otok) či ostrov Svatá Kateřina (Sveti Katarina).