Bungalovy|Mobilhome|Kempy

Dovolená Chorvatsko 2022    >    

Rovinj Dovolená 2022

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Rovinj 2022. Pobyty v Chorvatsku za nejvýhodnější ceny online. Rovinj All Inclusive - pobyty Chorvatsko s ubytováním v luxusních hotelech.

Rovinj Dovolená 2022

Dovolená Chorvatsko na jaře 2022 v lokalitě Rovinj v 3hvězdičkovém ubytování Katarina, v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 27. květen až pondělí 6. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra za aktuální cenu 18418,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové, u moře levně se slevou 5 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Chorvatska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku. Na základě 6 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Katarina 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Rovinj Dovolená 2022
KatarinaDoporučujeme
★★★
👍👍👍👍👍
 • 19 387 Kč
 • 18 418 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  4.7/5 Fantastické (6 hodnocení)
  Dovolená v Chorvatsku na jaře 2022 v lokalitě Rovinj v 3hvězdičkovém ubytování Katarina od Invie v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 27. května do pondělí 6. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové, u moře levně se slevou 5 %, v aktuální online ceně 14534,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Katarina je 4.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 6 cestovatelů).
  Rovinj Dovolená 2022
  KatarinaDoporučujeme
  ★★★
  👍👍👍👍👍
  • 15 299 Kč
  • 14 534 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  4.7/5 Fantastické (6 hodnocení)
  Dovolená Chorvatsko na jaře 2022 v lokalitě Rovinj v 3hvězdičkovém ubytování Katarina, v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 27. květen až sobota 4. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra za aktuální cenu 11189,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové, u moře levně se slevou 5 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Chorvatska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku. Na základě 6 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Katarina 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
  Rovinj Dovolená 2022 - Katarina
  KatarinaDoporučujeme
  ★★★
  👍👍👍👍👍
  • 11 778 Kč
  • 11 189 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  4.7/5 Fantastické (6 hodnocení)
  Dovolená v Chorvatsku na jaře 2022 v lokalitě Rovinj v 3hvězdičkovém ubytování Katarina od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 28. května do neděle 5. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), pozítří. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové, u moře levně se slevou 52 %, v aktuální online ceně 11502,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Katarina je 4.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 6 cestovatelů).
  Rovinj Dovolená 2022 - Katarina
  KatarinaDoporučujeme
  ★★★
  👍👍👍👍👍
  • 23 963 Kč
  • 11 502 Kč
 • - 52 %
 • Detail

  4.7/5 Fantastické (6 hodnocení)
  Dovolená Chorvatsko na jaře 2022 v lokalitě Rovinj v 3hvězdičkovém ubytování Katarina, v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 28. květen až neděle 5. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, pozítří za aktuální cenu 14609,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové, u moře levně se slevou 46 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Chorvatska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku. Na základě 6 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Katarina 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
  Rovinj Dovolená 2022 - Katarina
  KatarinaDoporučujeme
  ★★★
  👍👍👍👍👍
  • 27 054 Kč
  • 14 609 Kč
 • - 46 %
 • Detail

  4.7/5 Fantastické (6 hodnocení)

  Základní informace

  Dovolená v Chorvatsku na jaře 2022 v lokalitě Rovinj v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány 1355-1629 od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 28. května do soboty 4. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), pozítří. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy, pobytové, u moře levně se slevou 15 %, v aktuální online ceně 6315,- Kč.


  Parkování

  ano, u domu

  Pobyt se psy

  nepovolen

  Typ pláže

  oblázkové, opalovací molo, písečné, skalnaté

  Vzdálenost od moře

  2800 m

  Doprava

  vlastní

  Vzdálenost od centra

  7000 m

  Příjezd k objektu osobním vozem

  vynikající

  Vzdálenost od pláže cestou

  7000 m

  Majitelé v objektu

  nejsou přítomni

  Příjezd

  14:00

  Odjezd

  10:00

  Znalost jazyků

  italsky, anglicky

  Gril

  ano

  Nejbližší směnárna

  7000 m

  Vzdálenost od první pomoci

  7000 m

  Vzdálenost od letiště

  40000 m

  Vzdálenost od trajektového přístavu

  59000 m

  Objekt je vybaven internetovým připojením

  ano

  APP 2 &039;1&039;

  balkon: Rozloha 10 m2 Internet: zdarma,WiFi klimatizace: zdarma obývací pokoj s kuchyňským koutem: satelit,mrazák,sklokeramická varná deska,nádobí,lednička ložnice: Terasa/balkón koupelna: pračka,WC,fén,sprchový kout pobyt se psem: nepovolen

  Rovinj Dovolená 2022 - Apartmány 1355-1629
  Apartmány 1355-1629
  ★★
  • 7 429 Kč
  • 6 315 Kč
 • - 15 %
 • Detail

  Základní informace

  Dovolená Chorvatsko na jaře 2022 v lokalitě Rovinj v ?hvězdičkovém ubytování Ubytování Rovinj (Rovinj) - 2245, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 28. květen až sobota 4. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, pozítří za aktuální cenu 6139,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Chorvatska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku.


  Rovinjská riviéra ohromuje klidnými městečky na pobřeží, kopcovitým vnitrozemím, opevněnými městy, archipelagem... Nejlépe si ji však zapamatujete podle úžasné atmosféry pro dovolenou.Město Rovinj se „natlačilo“ na kopcovitém poloostrově a jeho panoráma vypadá jako kužel sestaven z pěkných středomořských domečků. Labyrint uliček vede do kostela sv. Eufemie, odkud je rozhled na fascinující archipelag.Rovinj své turisty zláká příběhem o potopeném poloostrově, okouzlí muzeem zasvěceným starověké lodi bataně, seznámí s bohatstvím podmoří v Akváriu a udiví plážemi, které se mohou prohledávat příjemnou procházkou.Bale, městečko na Rovinjské riviéře, představí svou římskou a středověkou tvář. Toulání po okolních kopcích odvede turistu přes pole a lesy, vedle starověkých kostelů a římských víl až na místo, které leží na půl cesty mezi rovníkem a Severním pólem – přesně na 45. rovnoběžku.

  Objekt 2245 ve městě Rovinj, Rovinj - Istrie nabízí ubytování v ubytovacích jednotkách typu Pokoj (2) a od moře je vzdálený 700 m. Nejbližší pláž objektu je skály. Tento objekt je zařazen do kategorie Penziony. Objekt je rozdělený na více ubytovacích jednotek a proto budou tady během Vaší dovolené pravděpodobně pobývat i jiní hosté. Během Vaší dovolené budou v objektu pobývat domácí. Pronajímatel není povinen přijmout osoby a domácí mazlíčky, kteří nebyli předem nahlášeni..

  DOPLŇKOVÉ SLUŽBYDvůr (120m2, Prostor pro děti, Prostor na posezení), Parkoviště (Počet parkovacích míst: 2, Vzdálenost od objektu: Na dvoře), WiFi Internet, Praní prádla, Žehlička, Žehlící prknoMÍSTO A PŘÍSTUPMezi objektem a pláží se nachází hlavní silnice.Možný přístup automobilem: AnoObjekt se nachází v relativně tichém prostředíObjekt je obklopen zeleníVZDÁLENOSTIMoře: 700 mPláž: 700 mObchod: 150 mRychlá lékařská pomoc: 260 m

  S-2245-a

  Pokoj má kapacitu: 3 os. Lůžka se nacházejí v ložnicích (celkový počet ložnic je: 1), na celkovém povrchu 15m2. Možné je používání společné kuchyně. Hosté mají k dispozici vlastní terasu, na které si mohou vychutnat teplé letní večery. Rezervovaná ubytovací jednotka je pokoj s vlastní koupelnou a s možností za příplatek používat společnou kuchyň (cena je uvedená na stránce).ZAHRNUTO V CENĚ: závěrečný úklid, klimatizace, parkovací místo, internet, žehlička, žehlící prkno.POVINNÉ PŘÍPLATKY: pobytová taxa (dospělý 0,93 € - 1,33 € přenocování/osoba, sleva pro děti ve věku 12 - 17 let), příplatek za krátký pobyt (příplatek závisí na počtu přenocování: 30% - 1, 20% - 2, 10% - 3).NEPOVINNÉ PŘÍPLATKY: společná kuchyň (5,00 € za přenocování), praní prádla (5,00 € praní).Dostupnost doplňkových služeb v rezervovaném termínu a jejich cenu (pokud není uvedena) je nutno předem prověřit. Doplňkové služby, které nejsou zahrnuté v kalkulaci ceny, se platí na místě přímo majiteli objektu, ale pouze tehdy, pokud je klient využije.Sleva ze základní ceny: den zdarma 14=13 (při rezervaci pobytu trvajícího 14 a více dní získáváte den zdarma na termíny do 31.12.22).

  S-2245-b

  Pokoj má kapacitu: 2 os. Lůžka se nacházejí v ložnicích (celkový počet ložnic je: 1), na celkovém povrchu 14m2. Možné je používání společné kuchyně. Hosté mají k dispozici vlastní terasu, na které si mohou vychutnat teplé letní večery. Rezervovaná ubytovací jednotka je pokoj s vlastní koupelnou a s možností za příplatek používat společnou kuchyň (cena je uvedená na stránce).ZAHRNUTO V CENĚ: závěrečný úklid, klimatizace, parkovací místo, internet, žehlička, žehlící prkno.POVINNÉ PŘÍPLATKY: pobytová taxa (dospělý 0,93 € - 1,33 € přenocování/osoba, sleva pro děti ve věku 12 - 17 let), příplatek za krátký pobyt (příplatek závisí na počtu přenocování: 30% - 1, 20% - 2, 10% - 3).NEPOVINNÉ PŘÍPLATKY: společná kuchyň (5,00 € za přenocování), praní prádla (5,00 € praní).Dostupnost doplňkových služeb v rezervovaném termínu a jejich cenu (pokud není uvedena) je nutno předem prověřit. Doplňkové služby, které nejsou zahrnuté v kalkulaci ceny, se platí na místě přímo majiteli objektu, ale pouze tehdy, pokud je klient využije.Sleva ze základní ceny: den zdarma 14=13 (při rezervaci pobytu trvajícího 14 a více dní získáváte den zdarma na termíny do 31.12.22).

  Rovinj Dovolená 2022 - Ubytování Rovinj (Rovinj) - 2245
  Ubytování Rovinj (Rovinj) - 2245
  ★★
   
  • 6 139 Kč

  Detail

  Dovolená v Chorvatsku na jaře 2022 v lokalitě Rovinj v 3hvězdičkovém ubytování Katarina od Invie v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 28. května do pondělí 6. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), pozítří. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové, u moře levně se slevou 5 %, v aktuální online ceně 13175,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Katarina je 4.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 6 cestovatelů).
  Rovinj Dovolená 2022 - Katarina
  KatarinaDoporučujeme
  ★★★
  👍👍👍👍👍
  • 13 868 Kč
  • 13 175 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  4.7/5 Fantastické (6 hodnocení)
  Dovolená Chorvatsko na jaře 2022 v lokalitě Rovinj v 3hvězdičkovém ubytování Katarina, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 28. květen až pátek 3. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, pozítří za aktuální cenu 8156,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové, u moře levně se slevou 5 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Chorvatska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku. Na základě 6 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Katarina 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
  Rovinj Dovolená 2022 - Katarina
  KatarinaDoporučujeme
  ★★★
  👍👍👍👍👍
  • 8 585 Kč
  • 8 156 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  4.7/5 Fantastické (6 hodnocení)
  Dovolená v Chorvatsku na jaře 2022 v lokalitě Rovinj v 3hvězdičkovém ubytování Katarina od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 28. května do čtvrtka 2. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), pozítří. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové, u moře levně se slevou 52 %, v aktuální online ceně 6797,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Katarina je 4.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 6 cestovatelů).
  Katarina
  KatarinaDoporučujeme
  ★★★
  👍👍👍👍👍
  • 14 160 Kč
  • 6 797 Kč
 • - 52 %
 • Detail

  4.7/5 Fantastické (6 hodnocení)

  Zobrazeno 1-10 z 548 nalezených
  Toto romantické středověké městečko je bezesporu největší atrakcí Istrie. Italy je nazýváno Rovigno a je oblíbeným cílem mnoha turistů. Na procházku se můžete vydat dlážděnými uličkami k největší barokní stavbě na Istrii, a to ke katedrále sv. Eufemie, či ve východní části města stojí za pozornost baptisterium sv. Trojice, na jihu města se pak můžete pokochat parkem s borovicemi, cypřiši a cedry, nazývaném Zlatni Rat. Milovníci muzeí, nechť ať navštíví Rovinj Aquarium, kde mohou shlédnout nejlepší muzejní expozici s nejrůznějšími mořskými živočichy. Pokud si budete chtít dopřát výletní plavbu, určitě stojí za návštěvu půvabný Červený ostrov (Crveni Otok) či ostrov Svatá Kateřina (Sveti Katarina).

  Dovolenou Rovinj 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Chorvatsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Chorvatska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Chorvatska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Chorvatsku vybráním příslušných měsíců:

  Pobyt v Chorvatsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Chorvatsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Thajsko 2022, dovolenou Tunisko 2022, dovolenou Turecko 2022/2023 nebo například dovolenou Vietnam 2022/2023? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Zanzibar.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Chorvatsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Chorvatska 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Chorvatska letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Chorvatsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Chorvatsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Chorvatsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Rovinj nebo sekci dovolená s dětmi.

  Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal