Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska

Aktuální nabídka ubytování v robinzonádách v Chorvatsku za nejlepší ceny online. . ☀️ Dovolená v soukromých robinzonádách a Last Minute zájezdy do Chorvatska. All Inclusive pobyty letecky v apartmánech v Chorvatsku u moře levně. Chorvatsko 2020 / 2021.

A-Chorvatsko.cz    >    

Robinzonády v Chorvatsku - Chorvatsko 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Robinzonády v Chorvatsku podle termínu

Robinzonáda Elizabeta
Dovolená Chorvatsko v zimě 2021 v lokalitě Hvar v hvězdičkovém ubytování Robinzonáda Elizabeta, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 11. leden až pondělí 18. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 83 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 4549,- Kč.
 
Robinzonáda Elizabeta
Dovolená Chorvatsko v zimě 2021 v lokalitě Hvar v hvězdičkovém ubytování Robinzonáda Elizabeta, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 14. leden až čtvrtek 21. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 86 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 2874,- Kč.
 
Robinzonáda Demetrio
Dovolená Chorvatsko v zimě 2021 v lokalitě Hvar v hvězdičkovém ubytování Robinzonáda Demetrio, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 5. únor až pátek 12. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 108 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 2275,- Kč.
 
Robinzonáda Elizabeta
Dovolená Chorvatsko v zimě 2021 v lokalitě Hvar v hvězdičkovém ubytování Robinzonáda Elizabeta, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 11. únor až čtvrtek 18. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 114 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 2874,- Kč.
 
Robinzonáda Relax
Dovolená Chorvatsko v zimě 2021 v lokalitě Brač v hvězdičkovém ubytování Robinzonáda Relax, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 13. únor až sobota 20. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 116 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 4767,- Kč.
 
Robinzonáda Artemis
Dovolená Chorvatsko v zimě 2021 v lokalitě Hvar v hvězdičkovém ubytování Robinzonáda Artemis, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 26. únor až pátek 5. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 129 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 3265,- Kč.
  • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
  • Domácí zvířata povolena
 
Robinzonáda Marko
Dovolená Chorvatsko v zimě 2021 v lokalitě Hvar v hvězdičkovém ubytování Robinzonáda Marko, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 26. únor až pátek 5. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 129 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 3327,- Kč.
 
Robinzonáda Maria
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Hvar v hvězdičkovém ubytování Robinzonáda Maria, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 13. březen až sobota 20. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 144 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 2945,- Kč.
 
Robinzonáda Eco
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Hvar v hvězdičkovém ubytování Robinzonáda Eco, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 17. duben až sobota 24. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 179 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 1552,- Kč.
 
Robinzonáda Eden
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Brač v hvězdičkovém ubytování Robinzonáda Eden, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 17. duben až sobota 24. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 179 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 5907,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 82 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Chorvatsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal