Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska

Aktuální nabídka ubytování v robinzonádách v Chorvatsku za nejlepší ceny online. . ☀️ Dovolená v soukromých robinzonádách a Last Minute zájezdy do Chorvatska. All Inclusive pobyty letecky v apartmánech v Chorvatsku u moře levně. Chorvatsko 2021.

A-Chorvatsko.cz    >    

Robinzonády v Chorvatsku - Chorvatsko 2021

Vyhledávání zájezdů

Robinzonády v Chorvatsku podle termínu

Robinzonáda Diana
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Korčula v ?hvězdičkovém ubytování Robinzonáda Diana, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 17. duben až sobota 24. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 2682,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
 
Robinzonáda Diana
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Korčula v ?hvězdičkovém ubytování Robinzonáda Diana, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až sobota 1. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 11 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 2682,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
 
Robinzonáda Dalmata
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Hvar v ?hvězdičkovém ubytování Robinzonáda Dalmata, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 30. duben až pátek 7. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 17 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 2464,- CZK.
 
Robinzonáda Anastazia
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Hvar, v místě Robinzonáda Anastazia v ?hvězdičkovém ubytování Robinzonáda Anastazia, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 18 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 1788,- Kč.

Vybavení hotelu: Lednička, Domácí zvířata povolena.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 3 m.
 
Robinzonáda Viktorija
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Brač, v místě Robinzonáda Viktorija v ?hvězdičkovém ubytování Robinzonáda Viktorija, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 18 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 4640,- CZK.

Vybavení hotelu: Klidná lokalita.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 4 km, vzdálenost od pláže: 200 m.
 
Robinzonáda Leonardo
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Hvar, v místě Robinzonáda Leonardo v ?hvězdičkovém ubytování Robinzonáda Leonardo, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. květen až čtvrtek 13. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 23 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 2988,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Klimatizace.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 20 m.
 
Robinzonáda Bella
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Hvar, v místě Robinzonáda Bella (Bogomolje) v ?hvězdičkovém ubytování Robinzonáda Bella, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 7. květen až pátek 14. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 24 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 2920,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Klimatizace, TV, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 5 km, vzdálenost od letiště: 100 km, vzdálenost od pláže: 10 m.
 
Robinzonáda Srdelica
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Hvar, v místě Robinzonáda Srdelica v ?hvězdičkovém ubytování Robinzonáda Srdelica, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 8. květen až sobota 15. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 25 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 3984,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Domácí zvířata povolena.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 50 m.
 
Robinzonáda Alvira
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Hvar v ?hvězdičkovém ubytování Robinzonáda Alvira, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 10. květen až pondělí 17. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 27 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 5959,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 2.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
 
Robinzonáda Ficus
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Hvar v ?hvězdičkovém ubytování Robinzonáda Ficus, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 11. květen až úterý 18. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 28 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 2866,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 72 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaFirotourInviaTravel portal

Chorvatsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal