Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Rovinj v říjnu 2021. Zájezdy do Chorvatska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v říjnu v Chorvatsku. Rovinj All Inclusive - pobyty Chorvatsko s ubytováním v luxusních hotelech.

A-Chorvatsko.cz    >    
Rovinj    >    

Dovolená Rovinj v říjnu - Říjen v Chorvatsku

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Rovinj v říjnu 2021

Hotel Katarina 3* A Dep. Katarina 3*
Dovolená Chorvatsko na podzim 2021 v lokalitě Rovinj v ?hvězdičkovém ubytování Hotel Katarina 3* A Dep. Katarina 3*, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 2. říjen až sobota 9. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 172 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 11050,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
 
Camping Porton Biondi: Rekreační Pobyt 9 Nocí
Dovolená Chorvatsko na podzim 2021 v lokalitě Rovinj v 3hvězdičkovém ubytování Camping Porton Biondi: Rekreační Pobyt 9 Nocí, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 8. říjen až neděle 17. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 178 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 2630,- Kč.
 
Camping Porton Biondi: Rekreační Pobyt 9 Nocí
Dovolená Chorvatsko na podzim 2021 v lokalitě Rovinj v 3hvězdičkovém ubytování Camping Porton Biondi: Rekreační Pobyt 9 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 8. říjen až pátek 15. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 178 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 2045,- CZK.
 
Camping Porton Biondi: Rekreační Pobyt 9 Nocí
Dovolená Chorvatsko na podzim 2021 v lokalitě Rovinj v 3hvězdičkovém ubytování Camping Porton Biondi: Rekreační Pobyt 9 Nocí, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 12. říjen až pondělí 18. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 182 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 1754,- Kč.
 
Camping Porton Biondi: Rekreační Pobyt 9 Nocí
Dovolená Chorvatsko na podzim 2021 v lokalitě Rovinj v 3hvězdičkovém ubytování Camping Porton Biondi: Rekreační Pobyt 9 Nocí, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 18. říjen až sobota 23. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 188 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 1462,- CZK.
 
Camping Porton Biondi: Rekreační Pobyt 9 Nocí
Dovolená Chorvatsko na podzim 2021 v lokalitě Rovinj v 3hvězdičkovém ubytování Camping Porton Biondi: Rekreační Pobyt 9 Nocí, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 19. říjen až pondělí 25. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 189 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 1754,- Kč.
 
Camping Porton Biondi: Rekreační Pobyt 9 Nocí
Dovolená Chorvatsko na podzim 2021 v lokalitě Rovinj v 3hvězdičkovém ubytování Camping Porton Biondi: Rekreační Pobyt 9 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 22. říjen až pátek 29. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 192 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 2045,- CZK.
 
Camping Porton Biondi: Rekreační Pobyt 9 Nocí
Dovolená Chorvatsko na podzim 2021 v lokalitě Rovinj v 3hvězdičkovém ubytování Camping Porton Biondi: Rekreační Pobyt 9 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 23. říjen až sobota 30. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 193 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 2045,- Kč.
 

Zobrazeno 1-8 z 8 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaFirotourInviaTravel portal

Rovinj podle měsíce odjezdu

Rovinj All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal