Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Plitvická jezera v říjnu 2020. Zájezdy do Chorvatska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v říjnu v Chorvatsku. Plitvická jezera All Inclusive - pobyty Chorvatsko s ubytováním v luxusních hotelech.

A-Chorvatsko.cz    >    
Plitvická jezera    >    

Dovolená Plitvická jezera v říjnu - Říjen v Chorvatsku

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Plitvická jezera v říjnu 2020

Pokoje Marko Plitvická Jezera
Dovolená Chorvatsko 2020 - Plitvická jezera v hvězdičkovém ubytování Pokoje Marko Plitvická Jezera, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až středa 7. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 128 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 7390,- Kč.
 
Pokoje Marko Plitvická Jezera
Dovolená Chorvatsko 2020 - Plitvická jezera v hvězdičkovém ubytování Pokoje Marko Plitvická Jezera, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až středa 7. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 128 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 10200,- Kč.
 
Pokoje Marko Plitvická Jezera
Dovolená Chorvatsko 2020 - Plitvická jezera v hvězdičkovém ubytování Pokoje Marko Plitvická Jezera, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až čtvrtek 8. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 128 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 11900,- Kč.
 
Hotel Grabovac
Dovolená Chorvatsko 2020 - Plitvická jezera v 2hvězdičkovém ubytování Hotel Grabovac, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. říjen až pondělí 5. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 129 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % v aktuální ceně 3900,- Kč.
 • Klimatizace
 • Minibar
 • Bar
 • Dětské hřiště
 
Hotel Plitvice
Dovolená Chorvatsko 2020 - Plitvická jezera v 2hvězdičkovém ubytování Hotel Plitvice, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. říjen až pondělí 5. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 129 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % v aktuální ceně 4890,- Kč.
 • Minibar
 • Bar
 • Dětské hřiště
 
Hotel Bellevue Plitvická Jezera
Dovolená Chorvatsko 2020 - Plitvická jezera v 2hvězdičkovém ubytování Hotel Bellevue Plitvická Jezera, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. říjen až pátek 9. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 129 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 8850,- Kč.
 
Hotel Bellevue Plitvická Jezera
Dovolená Chorvatsko 2020 - Plitvická jezera v 2hvězdičkovém ubytování Hotel Bellevue Plitvická Jezera, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. říjen až neděle 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 129 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2530,- Kč.
 
Pokoje Marko Plitvická Jezera
Dovolená Chorvatsko 2020 - Plitvická jezera v hvězdičkovém ubytování Pokoje Marko Plitvická Jezera, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. říjen až úterý 6. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 129 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4930,- Kč.
 
Pokoje Marko Plitvická Jezera
Dovolená Chorvatsko 2020 - Plitvická jezera v hvězdičkovém ubytování Pokoje Marko Plitvická Jezera, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. říjen až neděle 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 129 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1870,- Kč.
 
Hotel Grabovac
Dovolená Chorvatsko 2020 - Plitvická jezera v 2hvězdičkovém ubytování Hotel Grabovac, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 3. říjen až pátek 9. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 130 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % v aktuální ceně 7790,- Kč.
 • Klimatizace
 • Minibar
 • Bar
 • Dětské hřiště
 

Zobrazeno 1-10 z 162 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Plitvická jezera podle měsíce odjezdu

Plitvická jezera All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal