Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Istrie v říjnu 2020. Zájezdy do Chorvatska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v říjnu v Chorvatsku. Istrie All Inclusive - pobyty Chorvatsko s ubytováním v luxusních hotelech.

A-Chorvatsko.cz    >    
Istrie    >    

Dovolená Istrie v říjnu - Říjen v Chorvatsku

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Istrie v říjnu 2020

Appartements Premantura Dom
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Istrie v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Appartements Premantura Dom, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až neděle 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 906,- Kč.
 
Depandance Duga Uvala
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Istrie v 3hvězdičkovém ubytování Depandance Duga Uvala, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až sobota 10. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 13190,- Kč.
 
Hotel Lovran
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Istrie v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Lovran, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až úterý 6. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 7580,- Kč.
 
Hotel Lovran
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Istrie v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Lovran, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. říjen až pátek 9. říjen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 12572,- Kč.
 
Hotel Valamar Collection Girandella Resort
Dovolená Istrie levně, v 4hvězdičkovém ubytování - Hotel Valamar Collection Girandella Resort s délkou 5 dní, v termínu 2. říjen 2020 až 6. říjen 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Polopenze, podzimní luxusní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 6021 Kč.
 
Challet Oliva
Dovolená Istrie levně, s neznámým počtem hvězdiček. Challet Oliva s délkou 4 dní, v termínu 2. říjen 2020 až 5. říjen 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, podzimní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 3435 Kč.
 
Lucija (Lbn393)
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Istrie v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Lucija (Lbn393), s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 3. říjen až sobota 10. říjen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 1918,- Kč.
 
Cio241
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Istrie v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Cio241, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 3. říjen až sobota 10. říjen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 3736,- Kč.
 
Mobilní Domky Sirena
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Istrie v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mobilní Domky Sirena, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 3. říjen až pondělí 5. říjen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 757,- Kč.
 
Aminess Maestral - Novigrad
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Istrie v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aminess Maestral - Novigrad, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 3. říjen až sobota 10. říjen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 9786,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 155 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Istrie podle měsíce odjezdu

Istrie All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal