Bungalovy|Mobilhome|Kempy

Dovolená Chorvatsko 2022    >    
Orebič    >    

Orebič recenze - Orebič 2022

Nejlépe hodnocené hotely v letovisku Orebič. Aktuální nabídka ubytování v nejlepších hotelech v Chorvatsku - Orebič. All Inclusive dovolená Orebič. Orebič 2022.

Orebič s recenzemi 2022

Dovolená Chorvatsko na podzim 2022 v lokalitě Orebič v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aminess Grand Azur, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: úterý 6. září až úterý 13. září. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 21 dní za aktuální cenu 16020,- CZK. Rekreace je se stravou formou light all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, u moře. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Chorvatska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku. Na základě 53 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Aminess Grand Azur 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Orebič recenze - Orebič 2022
Aminess Grand Azur
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 16 020 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (53 hodnocení)
Dovolená v Chorvatsku na podzim 2022 v lokalitě Orebič v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aminess Grand Azur od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 9. září do úterý 13. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 24 dní. Pobyt se stravou formou light all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 9150,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Aminess Grand Azur je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 53 cestovatelů).
Orebič s recenzemi 2022
Aminess Grand Azur
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 9 150 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (53 hodnocení)
Dovolená Chorvatsko na podzim 2022 v lokalitě Orebič v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aminess Grand Azur, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 10. září až sobota 17. září. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 25 dní za aktuální cenu 15890,- CZK. Rekreace je se stravou formou light all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, u moře. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Chorvatska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku. Na základě 53 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Aminess Grand Azur 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Orebič recenze - Orebič 2022 - Aminess Grand Azur
Aminess Grand Azur
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 15 890 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (53 hodnocení)
Dovolená v Chorvatsku na podzim 2022 v lokalitě Orebič v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aminess Grand Azur od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 10. září do pátku 16. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 25 dní. Pobyt se stravou formou light all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, u moře, v aktuální online ceně 13590,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Aminess Grand Azur je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 53 cestovatelů).
Orebič recenze - Orebič 2022 - Aminess Grand Azur
Aminess Grand Azur
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 13 590 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (53 hodnocení)
Dovolená Chorvatsko na podzim 2022 v lokalitě Orebič v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aminess Grand Azur, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu: neděle 11. září až čtvrtek 15. září. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 26 dní za aktuální cenu 9090,- CZK. Rekreace je se stravou formou light all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, u moře levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Chorvatska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku. Na základě 53 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Aminess Grand Azur 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Orebič recenze - Orebič 2022 - Aminess Grand Azur
Aminess Grand Azur
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 9 090 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (53 hodnocení)
Dovolená v Chorvatsku na podzim 2022 v lokalitě Orebič v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aminess Grand Azur od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 11. září do soboty 17. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 26 dní. Pobyt se stravou formou light all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, u moře, v aktuální online ceně 13590,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Aminess Grand Azur je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 53 cestovatelů).
Orebič s recenzemi 2022 - Aminess Grand Azur
Aminess Grand Azur
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 13 590 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (53 hodnocení)
Dovolená Chorvatsko na podzim 2022 v lokalitě Orebič v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aminess Grand Azur, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pondělí 12. září až pondělí 19. září. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 27 dní za aktuální cenu 14990,- CZK. Rekreace je se stravou formou light all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, u moře. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Chorvatska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku. Na základě 53 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Aminess Grand Azur 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Orebič s recenzemi 2022 - Aminess Grand Azur
Aminess Grand Azur
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 14 990 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (53 hodnocení)
Dovolená v Chorvatsku na podzim 2022 v lokalitě Orebič v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aminess Grand Azur od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od úterý 13. září do úterý 20. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 28 dní. Pobyt se stravou formou light all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, u moře, v aktuální online ceně 14590,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Aminess Grand Azur je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 53 cestovatelů).
Orebič s recenzemi 2022 - Aminess Grand Azur
Aminess Grand Azur
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 14 590 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (53 hodnocení)
Dovolená Chorvatsko na podzim 2022 v lokalitě Orebič v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aminess Grand Azur, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu: středa 14. září až pondělí 19. září. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 29 dní za aktuální cenu 10470,- CZK. Rekreace je se stravou formou light all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, u moře. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Chorvatska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku. Na základě 53 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Aminess Grand Azur 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Orebič s recenzemi 2022 - Aminess Grand Azur
Aminess Grand Azur
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 10 470 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (53 hodnocení)
Dovolená v Chorvatsku na podzim 2022 v lokalitě Orebič v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aminess Grand Azur od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od čtvrtka 15. září do pondělí 19. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 30 dní. Pobyt se stravou formou light all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy, pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 8190,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Aminess Grand Azur je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 53 cestovatelů).
Aminess Grand Azur
Aminess Grand Azur
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 8 190 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (53 hodnocení)

Zobrazeno 1-10 z 342 nalezených
Městečko Orebič leží na úpatí hory Sveti Ilija na jižním pobřeží poloostrova Pelješac a je vzdálené pouze 2,5 km od ostrova Korčula. Díky již zmíněné hoře Ilije je město chráněno před větrem a proto se zde dobře daří vnitrozemské vegetaci. Pokud si budete chtít mimo koupání dopřát v Orebiči procházku, můžete se vydat např. k františkánskému klášteru založenému v 15. století, jež se hezky vyjímá na horském hřebeni nebo dále kostel Panny Marie Karmelské (Gospa od Karmena) nacházející se směrem na severovýchod či můžete navštívit zdejší Námořní muzeum (Pomorski Muzej), jež nám přiblíží historii jeho obyvatel.

Dovolenou Orebič 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Chorvatsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Chorvatska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Chorvatska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Chorvatsku vybráním příslušných měsíců:

Pobyt v Chorvatsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Chorvatsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Albánie recenze, Bali recenze, Bulharsko recenze nebo například dovolenou Černá Hora recenze? Další možností je třeba Česká republika recenze.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Chorvatsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Chorvatska 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Chorvatska letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Chorvatsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Chorvatsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Chorvatsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Orebič nebo sekci dovolená s dětmi.

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal