Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska

Nejlépe hodnocené hotely v Chorvatsku. Aktuální nabídka ubytování v nejlepších hotelech v Chorvatsku. ☀️ All Inclusive dovolená Chorvatsko. Chorvatsko 2020 / 2021.

A-Chorvatsko.cz    >    

Hotely v Chorvatsku s recenzemi - Chorvatsko 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Hotely v Chorvatsku s nejlepšími recenzemi

Apartmány Ivan
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Baška Voda v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Ivan, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 153 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 4424,- Kč.
 • Klimatizace
 • Domácí zvířata povolena
 
Apartmány Ivan
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Baška Voda v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Ivan, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 8. květen až sobota 15. květen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 160 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 4424,- Kč.
 • Klimatizace
 • Domácí zvířata povolena
 
Apartmány Ivan
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Baška Voda v hvězdičkovém ubytování Apartmány Ivan, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 15. květen až sobota 29. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 167 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 5180,- Kč.
 • Klimatizace
 • Domácí zvířata povolena
 
Apartmány Ivan
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Baška Voda v hvězdičkovém ubytování Apartmány Ivan, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 22. květen až úterý 1. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 174 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 3871,- Kč.
 • Klimatizace
 • Domácí zvířata povolena
 
Vila Ivan
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Baška Voda v hvězdičkovém ubytování Vila Ivan, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 28. květen až neděle 6. červen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 180 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5338,- Kč.
 
Apartmány Ivan
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Baška Voda v hvězdičkovém ubytování Apartmány Ivan, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 29. květen až pátek 4. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 181 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 2563,- Kč.
 • Klimatizace
 • Domácí zvířata povolena
 
Apartmány Ivan
Dovolená Chorvatsko v létě 2021 v lokalitě Baška Voda v hvězdičkovém ubytování Apartmány Ivan, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. červen až středa 16. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 185 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 5980,- Kč.
 • Klimatizace
 • Domácí zvířata povolena
 
Vila Ivan
Dovolená Chorvatsko v létě 2021 v lokalitě Baška Voda v hvězdičkovém ubytování Vila Ivan, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. červen až neděle 13. červen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 187 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5338,- Kč.
 
Apartmány Ivan
Dovolená Chorvatsko v létě 2021 v lokalitě Baška Voda v hvězdičkovém ubytování Apartmány Ivan, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. červen až středa 16. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 188 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 4699,- Kč.
 • Klimatizace
 • Domácí zvířata povolena
 
Vila Ivan
Dovolená Chorvatsko v létě 2021 v lokalitě Baška Voda v hvězdičkovém ubytování Vila Ivan, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 25. červen až neděle 4. červenec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 208 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6382,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 21242 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Chorvatsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal