Vlakem|Ubytování|Last Minute|Dovolená

Dovolená Rabac 2021 / 2022 - Rabac 2021 / 2022

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Rabac 2021 / 2022. Pobyty v Chorvatsku za nejvýhodnější ceny online. Rabac All Inclusive - pobyty Chorvatsko s ubytováním v luxusních hotelech.

Dovolená Rabac 2021 / 2022

Narcis
★★★★
👍👍👍👍👍
 • 4 840 Kč
 • 4 550 Kč
 • - 6 %
 • Detail

  4.3/5 Fantastické (387 hodnocení)
  Dovolená Chorvatsko na podzim 2021 v lokalitě Rabac v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Narcis, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 27. říjen až pondělí 1. listopad je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 %, aktuálně v ceně 4550,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Chorvatska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku. Recenze ubytovacího zařízení Narcis je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Mimosa/Hedera/Narcis
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 6 849 Kč

  Detail

  4.2/5 Fantastické (96 hodnocení)
  Dovolená Chorvatsko na podzim 2021 v resortu Rabac v 3hvězdičkovém ubytování Mimosa/Hedera/Narcis od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 27. října do úterý 2. listopadu s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 6849,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Mobilhome Rabac
  ★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 4 993 Kč

  Detail

  4.3/5 Fantastické (11 hodnocení)
  Dovolená Chorvatsko na podzim 2021 v lokalitě Rabac v ?hvězdičkovém ubytování Mobilhome Rabac, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 27. říjen až pondělí 1. listopad je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, aktuálně v ceně 4993,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Chorvatska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku. Recenze ubytovacího zařízení Mobilhome Rabac je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Mobilhome Rabac
  ★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 1 410 Kč

  Detail

  4.3/5 Fantastické (11 hodnocení)
  Dovolená Chorvatsko na podzim 2021 v resortu Rabac v ?hvězdičkovém ubytování Mobilhome Rabac od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 27. října do sobota 30. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 1410,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Mimosa
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
  • 4 105 Kč
  • 3 900 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  4.5/5 Fantastické (80 hodnocení)
  Dovolená Chorvatsko na podzim 2021 v lokalitě Rabac v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mimosa, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 28. říjen až pondělí 1. listopad je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, pozítří. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 %, aktuálně v ceně 3900,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Chorvatska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku. Recenze ubytovacího zařízení Mimosa je 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Narcis
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 4 840 Kč

  Detail

  4.3/5 Fantastické (387 hodnocení)
  Dovolená Chorvatsko na podzim 2021 v resortu Rabac v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Narcis od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 28. října do úterý 2. listopadu s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), pozítří. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 4840,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Mimosa
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
  • 5 132 Kč
  • 4 875 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  4.5/5 Fantastické (80 hodnocení)
  Dovolená Chorvatsko na podzim 2021 v lokalitě Rabac v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mimosa, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 29. říjen až středa 3. listopad je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, popozítří. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 %, aktuálně v ceně 4875,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Chorvatska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku. Recenze ubytovacího zařízení Mimosa je 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Hedera
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 3 776 Kč

  Detail

  4.3/5 Fantastické (226 hodnocení)
  Dovolená Chorvatsko na podzim 2021 v resortu Rabac v 3hvězdičkovém ubytování Hedera od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 29. října do úterý 2. listopadu s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), popozítří. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 3776,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Narcis
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
  • 3 872 Kč
  • 3 640 Kč
 • - 6 %
 • Detail

  4.3/5 Fantastické (387 hodnocení)
  Dovolená Chorvatsko na podzim 2021 v lokalitě Rabac v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Narcis, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 30. říjen až středa 3. listopad je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 4 dny. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 %, aktuálně v ceně 3640,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Chorvatska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku. Recenze ubytovacího zařízení Narcis je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Narcis
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 3 872 Kč

  Detail

  4.3/5 Fantastické (387 hodnocení)
  Dovolená Chorvatsko na podzim 2021 v resortu Rabac v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Narcis od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 31. října do čtvrtek 4. listopadu s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 5 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 3872,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

  Zobrazeno 1-10 z 644 nalezených

  Dovolenou Rabac 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Chorvatsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Chorvatska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Chorvatska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Chorvatsku vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Chorvatsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Chorvatsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Madeira 2021, dovolenou Maledivy 2021, dovolenou Malta 2021/2022 nebo například dovolenou Maroko 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Mauricius.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Chorvatsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Chorvatska 2021 / 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Chorvatska letecky 2021 / 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2021 / 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Chorvatsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Chorvatsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Chorvatsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Rabac nebo sekci dovolená s dětmi.

  Toto velmi živé přímořské letovisko vyniká výbornými podmínkami ke koupání i potápění. Městečko Rabac je také oblíbeným místem k pěší turistice.