Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska

Aktuální nabídka ubytování pro rodiny s dětmi v letovisku Rovinj za nejlepší ceny online. ☀️ Last Minute dovolená a prázdniny s dětmi v Chorvatsku. Zájezdy s animačními programy pro děti. All Inclusive Last Minute pobyty letecky levně. Rovinj 2021.

A-Chorvatsko.cz    >    
Rovinj    >    

Rovinj pro rodiny - Rovinj 2021

Vyhledávání zájezdů

Rovinj pro rodiny podle termínu

Resort Villas Rubin, Vhodný Pro Rodiny S Dětmi
Dovolená Chorvatsko v létě 2021 v lokalitě Rovinj v ?hvězdičkovém ubytování Resort Villas Rubin, Vhodný Pro Rodiny S Dětmi, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 18. červen až úterý 22. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 66 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4078,- CZK.
 
Resort Villas Rubin, Vhodný Pro Rodiny S Dětmi
Dovolená Chorvatsko v létě 2021 v lokalitě Rovinj v ?hvězdičkovém ubytování Resort Villas Rubin, Vhodný Pro Rodiny S Dětmi, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 25. červen až pátek 2. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 73 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 7136,- Kč.
 
Resort Villas Rubin, Vhodný Pro Rodiny S Dětmi
Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Rovinj v ?hvězdičkovém ubytování Resort Villas Rubin, Vhodný Pro Rodiny S Dětmi, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až čtvrtek 8. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 79 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4608,- CZK.
 
Resort Villas Rubin, Vhodný Pro Rodiny S Dětmi
Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Rovinj v ?hvězdičkovém ubytování Resort Villas Rubin, Vhodný Pro Rodiny S Dětmi, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 16. červenec až pátek 23. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 94 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 8232,- Kč.
 
Resort Villas Rubin, Vhodný Pro Rodiny S Dětmi
Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Rovinj v ?hvězdičkovém ubytování Resort Villas Rubin, Vhodný Pro Rodiny S Dětmi, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 18. červenec až čtvrtek 22. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 96 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4704,- CZK.
 
Resort Villas Rubin, Vhodný Pro Rodiny S Dětmi
Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Rovinj v ?hvězdičkovém ubytování Resort Villas Rubin, Vhodný Pro Rodiny S Dětmi, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 19. červenec až pondělí 26. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 97 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 8232,- Kč.
 
Resort Villas Rubin, Vhodný Pro Rodiny S Dětmi
Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Rovinj v ?hvězdičkovém ubytování Resort Villas Rubin, Vhodný Pro Rodiny S Dětmi, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 28. červenec až středa 4. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 106 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 8232,- CZK.
 
Resort Villas Rubin, Vhodný Pro Rodiny S Dětmi
Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Rovinj v ?hvězdičkovém ubytování Resort Villas Rubin, Vhodný Pro Rodiny S Dětmi, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 4. srpen až neděle 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 113 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4704,- Kč.
 

Zobrazeno 1-8 z 8 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaFirotourInviaTravel portal

Rovinj podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal