Vlakem|Ubytování|Last Minute|Dovolená

Dovolená Primošten 2021 - Primošten 2021

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Primošten 2021. Pobyty v Chorvatsku za nejvýhodnější ceny online. Primošten All Inclusive - pobyty Chorvatsko s ubytováním v luxusních hotelech.

Dovolená Primošten 2021

Apartmány Uvala
★★
 
 • 9 617 Kč

Detail

Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Primošten, v místě Apartmány Uvala v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Uvala, v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 31. červenec až středa 11. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, aktuálně v ceně 9617,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku.
Apartmány Uvala
★★
 
 • 7 854 Kč

Detail

Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Primošten, v místě Apartmány Uvala v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Uvala od Invie v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 31. července do pondělí 9. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 7854,- Kč.
Vila Ivana
★★
 • Kuchyňský kout
 • TV
 
 • 5 552 Kč

Detail

Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Primošten, v místě Vila Ivana v ?hvězdičkovém ubytování Vila Ivana, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 31. červenec až sobota 7. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 5552,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku.
Apartmán Ante
★★
 
 • 15 066 Kč

Detail

Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Primošten, v místě Apartmán Ante v ?hvězdičkovém ubytování Apartmán Ante od Invie v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 4. srpna do neděle 15. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 5 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 15066,- Kč.
Vila Mila
★★
 
 • 7 238 Kč

Detail

Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Primošten v ?hvězdičkovém ubytování Vila Mila, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 6. srpen až neděle 15. srpen je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 7 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 7238,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku.
Apartmány 1657-12
★★
 • 4 193 Kč
 • 3 816 Kč
 • - 9 %
 • Detail

  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Primošten v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány 1657-12 od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 7. srpna do sobota 14. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 8 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 9 %, v aktuální online ceně 3816,- Kč.
  Apartmán 1355-4
  ★★
   
  • 4 210 Kč

  Detail

  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Primošten v ?hvězdičkovém ubytování Apartmán 1355-4, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 7. srpen až sobota 14. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 8 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové, u moře levně, aktuálně v ceně 4210,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku.
  Apartmán Ante
  ★★
   
  • 15 066 Kč

  Detail

  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Primošten, v místě Apartmán Ante v ?hvězdičkovém ubytování Apartmán Ante od Invie v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 7. srpna do středa 18. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 8 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 15066,- Kč.
  Apartmán Vesna
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 5 790 Kč

  Detail

  4.4/5 Fantastické (12 hodnocení)
  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Primošten v 3hvězdičkovém ubytování Apartmán Vesna, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 7. srpen až sobota 14. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 8 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 5790,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku. Recenze ubytovacího zařízení Apartmán Vesna je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Apartmány 1355-57
  ★★
   
  • 3 871 Kč

  Detail

  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Primošten v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány 1355-57 od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 7. srpna do sobota 14. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 8 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 3871,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 594 nalezených

  Dovolenou Primošten 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Chorvatsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Chorvatska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Chorvatska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Chorvatsku vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Chorvatsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Chorvatsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Španělsko 2021, dovolenou Švýcarsko 2021, dovolenou Thajsko 2021/2022 nebo například dovolenou Tunisko 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Turecko.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Chorvatsku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Chorvatsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Chorvatsku můžete také podle kvality: např Primošten levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Chorvatsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Primošten nebo sekci dovolená s dětmi.

  Malebné městečko Primošten se nalézá na poloostrůvku v bezprostředním okolí Šibeniku. Primošten se řadí pro svůj půvab mezi velice populární, ale také dražší letoviska. Krásná poloha města láká mnoho turistů k procházkám v jeho středověkých uličkách. Prohlédnout si zde můžete např. kapli sv. Rocha nebo si udělat procházku na nejvyšší bod ostrova, ke kostelu sv. Jiří, jež ukrývá překrásnou ikonu Panny Marie a barokní oltář.