Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska

Aktuální nabídka poznávacích zájezdů do Chorvatska za nejlepší ceny online. ☀️ Aktivní dovolená v Chorvatsku. Ubytování s fakultativními výlety, památky a turistika. Last Minute All Inclusive zájezdy za poznáním letecky. Pobyty levně. Chorvatsko 2020 / 2021.

A-Chorvatsko.cz    >    

Poznávací zájezdy Chorvatsko - Chorvatsko 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Poznávací zájezdy Chorvatsko podle termínu

Plitvická jezera
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Plitvická jezera v hvězdičkovém ubytování Plitvická jezera, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 30. říjen až neděle 1. listopad, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 42 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy poznávací levně, v aktuální ceně 1490,- Kč.
 
Národní parky Chorvatska a Jadran k tomu
Dovolená Chorvatsko na podzim 2021 v lokalitě Plitvická jezera v 3hvězdičkovém ubytování Národní parky Chorvatska a Jadran k tomu, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 10. září až čtvrtek 16. září, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 357 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální ceně 4850,- Kč.
 

Zobrazeno 1-2 z 2 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Chorvatsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal