Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska

Aktuální nabídka poznávacích zájezdů do Chorvatska za nejlepší ceny online. ☀️ Aktivní dovolená v Chorvatsku. Ubytování s fakultativními výlety, památky a turistika. Last Minute All Inclusive zájezdy za poznáním letecky. Pobyty levně. Chorvatsko 2020 / 2021.

A-Chorvatsko.cz    >    

Poznávací zájezdy Chorvatsko - Chorvatsko 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Poznávací zájezdy Chorvatsko podle termínu

Adventní Chorvatsko - Zagreb
Dovolená Chorvatsko v zimě 2020 v lokalitě Záhřeb v hvězdičkovém ubytování Adventní Chorvatsko - Zagreb, s délkou 1 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až sobota 5. prosinec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální ceně 1090,- Kč.
 
Plitvická jezera s návštěvou termálních lázní
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Plitvická jezera v hvězdičkovém ubytování Plitvická jezera s návštěvou termálních lázní, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 29. květen až neděle 30. květen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 181 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy poznávací levně se slevou 33 %, v aktuální ceně 2850,- Kč.
 
Po stopách historické Dalmácie
Dovolená Chorvatsko v létě 2021 v lokalitě Split v hvězdičkovém ubytování Po stopách historické Dalmácie, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. červen až neděle 6. červen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 185 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy poznávací levně se slevou 14 %, v aktuální ceně 5690,- Kč.
 
Po stopách historické Dalmácie
Dovolená Chorvatsko na podzim 2021 v lokalitě Split v hvězdičkovém ubytování Po stopách historické Dalmácie, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 15. září až neděle 19. září, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 290 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy poznávací levně se slevou 14 %, v aktuální ceně 5690,- Kč.
 

Zobrazeno 1-4 z 4 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Chorvatsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal