Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska

Studios Bellevue Plava Laguna s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Studios Bellevue Plava Laguna v Chorvatsku v lokalitě Poreč. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v chorvatské lokalitě Poreč 2021.

A-Chorvatsko.cz    >    
Poreč    >    

Studios Bellevue Plava Laguna - Chorvatsko

Vyhledávání zájezdů

Studios Bellevue Plava Laguna v Chorvatsku - Poreč

Studios Bellevue Plava Laguna
Dovolená Chorvatsko v létě 2021 v lokalitě Poreč v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Studios Bellevue Plava Laguna, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. červen až neděle 13. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 217 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 44 %, v aktuální ceně 9687,- Kč.
 
Studios Bellevue Plava Laguna
Dovolená Chorvatsko v létě 2021 v lokalitě Poreč v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Studios Bellevue Plava Laguna, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. červen až pondělí 14. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 217 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 34 %, v aktuální ceně 16598,- Kč.
 
Studios Bellevue Plava Laguna
Dovolená Chorvatsko v létě 2021 v lokalitě Poreč v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Studios Bellevue Plava Laguna, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 13. červen až neděle 20. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 227 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 35 %, v aktuální ceně 11075,- Kč.
 
Studios Bellevue Plava Laguna
Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Poreč v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Studios Bellevue Plava Laguna, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 9. červenec až sobota 17. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 253 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 38 %, v aktuální ceně 18694,- Kč.
 
Studios Bellevue Plava Laguna
Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Poreč v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Studios Bellevue Plava Laguna, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 31. červenec až sobota 7. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 275 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 23481,- Kč.
 
Studios Bellevue Plava Laguna
Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Poreč v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Studios Bellevue Plava Laguna, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 10. srpen až pátek 20. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 285 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 44 %, v aktuální ceně 16258,- Kč.
 
Studios Bellevue Plava Laguna
Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Poreč v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Studios Bellevue Plava Laguna, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 31. srpen až úterý 7. září, s dopravou vlastní - například autem, za 306 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 44 %, v aktuální ceně 4787,- Kč.
 
Studios Bellevue Plava Laguna
Dovolená Chorvatsko na podzim 2021 v lokalitě Poreč v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Studios Bellevue Plava Laguna, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 4. září až pondělí 13. září, s dopravou vlastní - například autem, za 310 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 44 %, v aktuální ceně 5353,- Kč.
 
Studios Bellevue Plava Laguna
Dovolená Chorvatsko na podzim 2021 v lokalitě Poreč v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Studios Bellevue Plava Laguna, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 9. září až pondělí 20. září, s dopravou vlastní - například autem, za 315 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 44 %, v aktuální ceně 6373,- Kč.
 
Studios Bellevue Plava Laguna
Dovolená Chorvatsko na podzim 2021 v lokalitě Poreč v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Studios Bellevue Plava Laguna, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 10. září až pondělí 20. září, s dopravou vlastní - například autem, za 316 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 44 %, v aktuální ceně 5778,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Poreč podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal