Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska

Apartmány Astra s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Apartmány Astra v Chorvatsku v lokalitě Poreč. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v chorvatské lokalitě Poreč 2020.

A-Chorvatsko.cz    >    
Poreč    >    

Apartmány Astra - Chorvatsko

Vyhledávání zájezdů

Apartmány Astra v Chorvatsku - Poreč

Apartmány Astra **
Dovolená Chorvatsko 2020 - Poreč v 2hvězdičkovém ubytování Apartmány Astra **, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. červen až středa 10. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3090,- Kč.
 
Apartmány Astra
Dovolená Chorvatsko 2020 - Istrie v 1hvězdičkovém ubytování Apartmány Astra, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 8. červen až sobota 13. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní last minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 2800,- Kč.
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Klidná lokalita
 • Domácí zvířata povolena
 
Apartmány Astra
Dovolená Chorvatsko 2020 - Istrie v 1hvězdičkovém ubytování Apartmány Astra, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 9. červen až úterý 16. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní last minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 4220,- Kč.
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Klidná lokalita
 • Domácí zvířata povolena
 
Apartmány Astra
Dovolená Chorvatsko 2020 - Istrie v 1hvězdičkovém ubytování Apartmány Astra, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu středa 17. červen až sobota 27. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 21 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní last minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 5810,- Kč.
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Klidná lokalita
 • Domácí zvířata povolena
 
Apartmány Astra Plava Laguna
Dovolená Chorvatsko 2020 - Poreč v 2hvězdičkovém ubytování Apartmány Astra Plava Laguna, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 27. červen až sobota 4. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 31 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 4848,- Kč.
 
Apartmány Astra **
Dovolená Chorvatsko 2020 - Poreč v 2hvězdičkovém ubytování Apartmány Astra **, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 28. červen až neděle 5. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 32 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4358,- Kč.
 
Apartmány Astra
Dovolená Chorvatsko 2020 - Poreč v 2hvězdičkovém ubytování Apartmány Astra, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 18. červenec až sobota 25. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 52 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4658,- Kč.
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Klidná lokalita
 • Domácí zvířata povolena
 
Apartmány Astra
Dovolená Chorvatsko 2020 - Istrie v 1hvězdičkovém ubytování Apartmány Astra, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 23. červenec až čtvrtek 30. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 57 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 5480,- Kč.
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Klidná lokalita
 • Domácí zvířata povolena
 
Apartmány Astra - Poreč
Dovolená Chorvatsko 2020 - Poreč v 2hvězdičkovém ubytování Apartmány Astra - Poreč, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. srpen až sobota 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 66 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5880,- Kč.
 
Apartmány Astra **
Dovolená Chorvatsko 2020 - Poreč v 2hvězdičkovém ubytování Apartmány Astra **, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. září až sobota 12. září, s dopravou vlastní - například autem, za 101 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1981,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Poreč podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal