Vlakem|Ubytování|Last Minute|Dovolená

Dovolená Podgora 2021 / 2022 - Podgora 2021 / 2022

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Podgora 2021 / 2022. Pobyty v Chorvatsku za nejvýhodnější ceny online. Podgora All Inclusive - pobyty Chorvatsko s ubytováním v luxusních hotelech.

Dovolená Podgora 2021 / 2022

Apartmány Tomislava
★★
👍👍👍👍
 • Klimatizace
 • TV
 • 4 189 Kč
 • 3 938 Kč
 • - 6 %
 • Detail

  3.7/5 Skvělé (16 hodnocení)

  Nejnovější recenze: Jedním slovem - spokojenost

  Dovolená Chorvatsko na jaře 2022 v lokalitě Podgora, v místě Apartmány Tomislava v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Tomislava, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 5. březen až sobota 12. březen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 130 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 6 %, aktuálně v ceně 3938,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Chorvatska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku. Recenze ubytovacího zařízení Apartmány Tomislava je 3.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Ubytování Podgora (Makarska) - 18918
  ★★
   
  • 3 795 Kč

  Detail

  Dovolená Chorvatsko na jaře 2022 v resortu Podgora v ?hvězdičkovém ubytování Ubytování Podgora (Makarska) - 18918 od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 7. května do sobota 14. května s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 193 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 3795,- Kč.
  Vila Tina
  ★★
  • 10 693 Kč
  • 7 164 Kč
 • - 33 %
 • Detail

  Nejnovější recenze: Dovolená se nám moc líbila, paní Tina byla velmi milá, dokonce nás nechala poslední den v apartmánu až do večerního odjezdu a odvezla nám kufry autem. Na hlavní promenádu s obchody, obchůdky, restauracemi, bary a pekárnami ...

  Dovolená Chorvatsko na jaře 2022 v lokalitě Podgora v ?hvězdičkovém ubytování Vila Tina, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 21. květen až sobota 28. květen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 207 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 33 %, aktuálně v ceně 7164,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Chorvatska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku.
  Villa Darko
  ★★★
  • 8 716 Kč
  • 8 542 Kč
 • - 2 %
 • Detail

  Dovolená Chorvatsko v létě 2022 v resortu Podgora v 3hvězdičkovém ubytování Villa Darko od Invie v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 3. června do neděle 12. června s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 220 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 %, v aktuální online ceně 8542,- Kč.
  Villa Darko
  ★★★
  • 11 949 Kč
  • 11 710 Kč
 • - 2 %
 • Detail

  Dovolená Chorvatsko v létě 2022 v lokalitě Podgora v 3hvězdičkovém ubytování Villa Darko, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 10. červen až neděle 19. červen je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 227 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 %, aktuálně v ceně 11710,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Chorvatska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku.
  Villa Darko
  ★★★
   
  • 12 382 Kč

  Detail

  Dovolená Chorvatsko v létě 2022 v resortu Podgora v 3hvězdičkovém ubytování Villa Darko od Invie v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 17. června do neděle 26. června s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 234 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 12382,- Kč.
  Villa Darko
  ★★★
   
  • 12 574 Kč

  Detail

  Dovolená Chorvatsko v létě 2022 v lokalitě Podgora v 3hvězdičkovém ubytování Villa Darko, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 24. červen až neděle 3. červenec je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 241 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 12574,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Chorvatska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku.
  Villa Darko
  ★★★
   
  • 12 670 Kč

  Detail

  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2022 v resortu Podgora v 3hvězdičkovém ubytování Villa Darko od Invie v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 1. července do neděle 10. července s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 248 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 12670,- Kč.
  Vila Tina
  ★★
  • 10 149 Kč
  • 9 540 Kč
 • - 6 %
 • Detail

  Nejnovější recenze: Dovolená se nám moc líbila, paní Tina byla velmi milá, dokonce nás nechala poslední den v apartmánu až do večerního odjezdu a odvezla nám kufry autem. Na hlavní promenádu s obchody, obchůdky, restauracemi, bary a pekárnami ...

  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Podgora v ?hvězdičkovém ubytování Vila Tina, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 2. červenec až sobota 9. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 249 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 6 %, aktuálně v ceně 9540,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Chorvatska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku.
  Villa Darko
  ★★★
   
  • 13 534 Kč

  Detail

  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2022 v resortu Podgora v 3hvězdičkovém ubytování Villa Darko od Invie v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 8. července do neděle 17. července s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 255 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 13534,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 44 nalezených

  Dovolenou Podgora 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Chorvatsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Chorvatska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Chorvatska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Chorvatsku vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Chorvatsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Chorvatsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Španělsko 2021, dovolenou Švýcarsko 2021, dovolenou Thajsko 2021/2022 nebo například dovolenou Tunisko 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Turecko.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Chorvatsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Chorvatska 2021 / 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Chorvatska letecky 2021 / 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2021 / 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Chorvatsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Chorvatsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Chorvatsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Podgora nebo sekci dovolená s dětmi.

  V obci Podgora nalezneme pobřežní promenádu obklopenou stromy s oblázkovou pláží. Podgora je dobře připravena pro své návštěvníky, nabízí nejen velké množství zábavních programů, ale i různé typy ubytování. Ubytovat se můžete nejen v různých hotelích, či apartmánech, ale také např. ve zdejším kempu.