Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Podgora 2021. Zájezdy do Chorvatska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Chorvatsku. Podgora All Inclusive - pobyty Chorvatsko s ubytováním v luxusních hotelech.

A-Chorvatsko.cz    >    

Dovolená Podgora 2021

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Podgora 2021 a Last Minute

Apartmány Tomislava
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Podgora, v místě Apartmány Tomislava v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Tomislava, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 17. duben až sobota 24. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 2879,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 3.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Klimatizace, TV.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 100 m.
 
Vila Borič Velimir
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Podgora v ?hvězdičkovém ubytování Vila Borič Velimir, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až sobota 1. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 11 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 2973,- Kč.
 
Apartmány Tomislava
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Podgora, v místě Apartmány Tomislava v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Tomislava, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 18 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 2879,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 3.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Klimatizace, TV.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 100 m.
 
Podgora
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Podgora v 3hvězdičkovém ubytování Podgora, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 15. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 18 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 13000,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
 
Radojka
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Podgora v 3hvězdičkovém ubytování Radojka, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 18 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 2786,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
 
Vila Borič Velimir
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Podgora v ?hvězdičkovém ubytování Vila Borič Velimir, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 18 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 2973,- Kč.
 
Podgora
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Podgora v 3hvězdičkovém ubytování Podgora, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 7. květen až neděle 16. květen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 24 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 9100,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
 
Radojka
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Podgora v 3hvězdičkovém ubytování Radojka, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 7. květen až neděle 16. květen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 24 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 5386,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
 
Apartmány Tomislava
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Podgora, v místě Apartmány Tomislava v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Tomislava, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 8. květen až sobota 15. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 25 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 2879,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 3.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Klimatizace, TV.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 100 m.
 
Podgora
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Podgora v 3hvězdičkovém ubytování Podgora, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 8. květen až sobota 22. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 25 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 24690,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
 

Zobrazeno 1-10 z 730 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaFirotourInviaTravel portal

Podgora podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal