Vlakem|Ubytování|Last Minute|Dovolená

Dovolená Podgora 2021 - Podgora 2021

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Podgora 2021. Pobyty v Chorvatsku za nejvýhodnější ceny online. Podgora All Inclusive - pobyty Chorvatsko s ubytováním v luxusních hotelech.

Dovolená Podgora 2021

Pokoje Vybrané Podgora
★★
 • 30 365 Kč
 • 19 130 Kč
 • - 37 %
 • Detail

  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Podgora v ?hvězdičkovém ubytování Pokoje Vybrané Podgora, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 31. červenec až sobota 7. srpen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 37 %, aktuálně v ceně 19130,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku.
  Soukromé Pokoje - No Name
  ★★
  • 10 658 Kč
  • 8 100 Kč
 • - 24 %
 • Detail

  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Podgora v ?hvězdičkovém ubytování Soukromé Pokoje - No Name od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 31. července do sobota 7. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 24 %, v aktuální online ceně 8100,- Kč.
  Apartmány Podgora
  ★★★
  👍👍👍👍👍
  • Lednička
  • Silnice kolem hotelu
  • Surfování
   
  • 24 890 Kč

  Detail

  4.6/5 Fantastické (9 hodnocení)

  Nejnovější recenze: Prostě supr, Podgora nikdy nezklame.

  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Podgora, v místě Apartmány Podgora v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Podgora, v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 31. červenec až úterý 10. srpen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, aktuálně v ceně 24890,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku. Recenze ubytovacího zařízení Apartmány Podgora je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Apartmány Radojka
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 21 050 Kč

  Detail

  4.4/5 Fantastické (19 hodnocení)
  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Podgora v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Radojka od Invie v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 31. července do sobota 14. srpna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem zítra. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 21050,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Apartmány Tonči
  ★★
   
  • 17 598 Kč

  Detail

  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Podgora v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Tonči, v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 31. červenec až sobota 14. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, aktuálně v ceně 17598,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku.
  Apartmány Vybrané Podgora
  ★★
   
  • 8 414 Kč

  Detail

  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Podgora v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Vybrané Podgora od Invie v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 31. července do úterý 10. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 8414,- Kč.
  Apartmány Vybrané Podgora-Comfort
  ★★
   
  • 9 488 Kč

  Detail

  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Podgora v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Vybrané Podgora-Comfort, v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 31. červenec až úterý 10. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, aktuálně v ceně 9488,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku.
  Apartmány Vybrané Podgora-Comfort
  ★★
   
  • 13 272 Kč

  Detail

  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Podgora v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Vybrané Podgora-Comfort od Invie v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 31. července do sobota 14. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 13272,- Kč.
  Apartmány Vybrané Podgora-Comfort
  ★★
   
  • 13 380 Kč

  Detail

  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Podgora v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Vybrané Podgora-Comfort, v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 31. červenec až sobota 14. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, aktuálně v ceně 13380,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku.
  Izby Vybrané Podgora
  ★★
   
  • 20 201 Kč

  Detail

  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Podgora v ?hvězdičkovém ubytování Izby Vybrané Podgora od Invie v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 31. července do sobota 14. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 20201,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 613 nalezených

  Dovolenou Podgora 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Chorvatsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Chorvatska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Chorvatska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Chorvatsku vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Chorvatsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Chorvatsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Španělsko 2021, dovolenou Švýcarsko 2021, dovolenou Thajsko 2021/2022 nebo například dovolenou Tunisko 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Turecko.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Chorvatsku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Chorvatsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Chorvatsku můžete také podle kvality: např Podgora levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Chorvatsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Podgora nebo sekci dovolená s dětmi.

  V obci Podgora nalezneme pobřežní promenádu obklopenou stromy s oblázkovou pláží. Podgora je dobře připravena pro své návštěvníky, nabízí nejen velké množství zábavních programů, ale i různé typy ubytování. Ubytovat se můžete nejen v různých hotelích, či apartmánech, ale také např. ve zdejším kempu.