Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska
www.A-Chorvatsko.cz    >    
Plitvická jezera    >    

Apartments Snježana Carev

Vyhledávání zájezdů

Apartments Snježana Carev - Plitvická jezera

Apartments Snježana Carev
Dovolená Chorvatsko 2018 - Plitvická jezera v hvězdičkovém ubytování Apartments Snježana Carev, s délkou 28 dní. Pobyt v termínu pondělí 26. únor až neděle 25. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % v aktuální ceně 20574,- Kč.
 
Apartments Snježana Carev
Dovolená Chorvatsko 2018 - Plitvická jezera v hvězdičkovém ubytování Apartments Snježana Carev, s délkou 28 dní. Pobyt v termínu neděle 11. březen až sobota 7. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 20 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % v aktuální ceně 20574,- Kč.
 
Apartments Snježana Carev
Dovolená Chorvatsko 2018 - Plitvická jezera v hvězdičkovém ubytování Apartments Snježana Carev, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 8. září až sobota 15. září, s dopravou vlastní - například autem, za 201 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % v aktuální ceně 3735,- Kč.
 
Apartments Snježana Carev
Dovolená Chorvatsko 2018 - Plitvická jezera v hvězdičkovém ubytování Apartments Snježana Carev, s délkou 28 dní. Pobyt v termínu středa 14. listopad až úterý 11. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 268 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 19 % v aktuální ceně 17699,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Plitvická jezera podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal