Bungalovy|Mobilhome|Kempy

Dovolená Chorvatsko 2022    >    

Plitvická jezera Dovolená 2022

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Plitvická jezera 2022. Pobyty v Chorvatsku za nejvýhodnější ceny online. Plitvická jezera All Inclusive - pobyty Chorvatsko s ubytováním v luxusních hotelech.

Plitvická jezera Dovolená 2022

Základní informace

Dovolená Chorvatsko na jaře 2022 v lokalitě Plitvická jezera v ?hvězdičkovém ubytování Ubytování Vranovača (Plitvice) - 17461, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 28. květen až sobota 4. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, pozítří za aktuální cenu 3703,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Chorvatska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku.


DOPLŇKOVÉ SLUŽBYPozemek patřící k objektu (Udržovaný), Dvůr (100m2, Prostor pro děti, Prostor na posezení), Parkoviště (Počet parkovacích míst: 4, Vzdálenost od objektu: Na dvoře), WiFi Internet, FénMÍSTO A PŘÍSTUPObjekt se nenachází u cestyMožný přístup automobilem: AnoObjekt se nachází v tichém prostředíObjekt je částečne obklopen zeleníVZDÁLENOSTICentrum: 1,4 kmObchod: 1,5 kmRychlá lékařská pomoc: 1 kmLékárna: 1,6 kmSměnárna: 1,6 kmBankomat: 1,6 kmInformační centrum: 1,4 kmLetiště: 131 kmAutobusové nádraží: 46 kmČerpací stanice: 600 m

A-17461-a

Apartmán má kapacitu: 4 os. Lůžka se nacházejí v ložnicích (celkový počet ložnic je: 1), na celkovém povrchu 49m2. Hosté mají k dispozici vlastní balkon, na kterém si mohou vychutnat teplé letní večery. Místnosti rezervované ubytovací jednotky nejsou spojené do jednoho celku.ZAHRNUTO V CENĚ: pobytová taxa, závěrečný úklid, klimatizace, ústřední topení, parkovací místo, internet, fén.Dostupnost doplňkových služeb v rezervovaném termínu a jejich cenu (pokud není uvedena) je nutno předem prověřit. Doplňkové služby, které nejsou zahrnuté v kalkulaci ceny, se platí na místě přímo majiteli objektu, ale pouze tehdy, pokud je klient využije.

S-17461-a

Pokoj má kapacitu: 2 os. Lůžka se nacházejí v ložnicích (celkový počet ložnic je: 1), na celkovém povrchu 25m2. Hosté mají k dispozici vlastní balkon, na kterém si mohou vychutnat teplé letní večery. Rezervovaná ubytovací jednotka je pokoj s vlastní koupelnou, ale nemá k dispozici kuchyň.ZAHRNUTO V CENĚ: pobytová taxa, závěrečný úklid, klimatizace, ústřední topení, parkovací místo, internet, fén.Dostupnost doplňkových služeb v rezervovaném termínu a jejich cenu (pokud není uvedena) je nutno předem prověřit. Doplňkové služby, které nejsou zahrnuté v kalkulaci ceny, se platí na místě přímo majiteli objektu, ale pouze tehdy, pokud je klient využije.

S-17461-b

Pokoj má kapacitu: 2 os. Lůžka se nacházejí v ložnicích (celkový počet ložnic je: 1), na celkovém povrchu 23m2. Rezervovaná ubytovací jednotka nemá balkon ani terasu. Rezervovaná ubytovací jednotka je pokoj s vlastní koupelnou, ale nemá k dispozici kuchyň.ZAHRNUTO V CENĚ: pobytová taxa, závěrečný úklid, ústřední topení, parkovací místo, internet, fén.Dostupnost doplňkových služeb v rezervovaném termínu a jejich cenu (pokud není uvedena) je nutno předem prověřit. Doplňkové služby, které nejsou zahrnuté v kalkulaci ceny, se platí na místě přímo majiteli objektu, ale pouze tehdy, pokud je klient využije.

Plitvická jezera Dovolená 2022
Ubytování Vranovača (Plitvice) - 17461
★★
 
  • 3 703 Kč

Detail

Základní informace

Dovolená v Chorvatsku na jaře 2022 v lokalitě Plitvická jezera, Chorvatsko, v místě Chorvatsko v ?hvězdičkovém ubytování Ubytování Vranovača (Plitvice) - 17428 od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 28. května do soboty 4. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), pozítří. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 6898,- Kč.


Plitvická jezera Dovolená 2022
Ubytování Vranovača (Plitvice) - 17428
★★
 
  • 6 898 Kč

Detail

Dovolená Chorvatsko na jaře 2022 v lokalitě Plitvická jezera v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Jezero, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 28. květen až sobota 4. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, pozítří za aktuální cenu 11243,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové, u moře. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Chorvatska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku. Na základě 7 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Jezero 4.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Plitvická jezera Dovolená 2022 - Jezero
JezeroDoporučujeme
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 11 243 Kč

Detail

4.8/5 Fantastické (7 hodnocení)
Dovolená v Chorvatsku na jaře 2022 v lokalitě Plitvická jezera v 2hvězdičkovém ubytování Plitvice od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 28. května do soboty 4. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), pozítří. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové, u moře, v aktuální online ceně 11243,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Plitvice je 4.8 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 6 cestovatelů).
Plitvická jezera Dovolená 2022 - Plitvice
PlitviceDoporučujeme
★★
👍👍👍👍👍
 
  • 11 243 Kč

Detail

4.8/5 Fantastické (6 hodnocení)
Dovolená Chorvatsko v létě 2022 v lokalitě Plitvická jezera v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Jezero, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: středa 1. červen až středa 8. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 6 dní za aktuální cenu 12443,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové, u moře. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Chorvatska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku. Na základě 7 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Jezero 4.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Plitvická jezera Dovolená 2022 - Jezero
JezeroDoporučujeme
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 12 443 Kč

Detail

4.8/5 Fantastické (7 hodnocení)
Dovolená v Chorvatsku v létě 2022 v lokalitě Plitvická jezera v 2hvězdičkovém ubytování Plitvice od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od středy 1. června do středy 8. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 6 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové, u moře, v aktuální online ceně 12443,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Plitvice je 4.8 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 6 cestovatelů).
Plitvická jezera Dovolená 2022 - Plitvice
PlitviceDoporučujeme
★★
👍👍👍👍👍
 
  • 12 443 Kč

Detail

4.8/5 Fantastické (6 hodnocení)
Dovolená Chorvatsko v létě 2022 v lokalitě Plitvická jezera v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Jezero, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: středa 1. červen až středa 8. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 6 dní za aktuální cenu 14243,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové, u moře. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Chorvatska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku. Na základě 7 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Jezero 4.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Plitvická jezera Dovolená 2022 - Jezero
JezeroDoporučujeme
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 14 243 Kč

Detail

4.8/5 Fantastické (7 hodnocení)
Dovolená v Chorvatsku v létě 2022 v lokalitě Plitvická jezera v 2hvězdičkovém ubytování Plitvice od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 4. června do soboty 11. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 9 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, u moře, v aktuální online ceně 13043,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Plitvice je 4.8 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 6 cestovatelů).
Plitvická jezera Dovolená 2022 - Plitvice
PlitviceDoporučujeme
★★
👍👍👍👍👍
 
  • 13 043 Kč

Detail

4.8/5 Fantastické (6 hodnocení)
Dovolená Chorvatsko v létě 2022 v lokalitě Plitvická jezera v 2hvězdičkovém ubytování Plitvice, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 4. červen až sobota 11. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 9 dní za aktuální cenu 14910,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, u moře. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Chorvatska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku. Na základě 6 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Plitvice 4.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Plitvická jezera Dovolená 2022 - Plitvice
PlitviceDoporučujeme
★★
👍👍👍👍👍
 
  • 14 910 Kč

Detail

4.8/5 Fantastické (6 hodnocení)
Dovolená v Chorvatsku v létě 2022 v lokalitě Plitvická jezera v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Jezero od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 4. června do soboty 11. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 9 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, u moře, v aktuální online ceně 13043,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Jezero je 4.8 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 7 cestovatelů).
Jezero
JezeroDoporučujeme
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 13 043 Kč

Detail

4.8/5 Fantastické (7 hodnocení)

Zobrazeno 1-10 z 194 nalezených
Plitvická jezera (Plitvička jezera) byly pro své jedinečné přírodní bohatství roku 1979 zařazeny do seznamu Světového přírodního dědictví UNESCO. Jedná se o soustavu šestnácti krasových jezer s průzračně modrou vodou, jež jsou seřazeny stupňovitě nad sebou v délce 7 km a propojeny 92 malebnými vodopády. Právě zde se také natáčel známý Vinnetou a jeho Poklad na stříbrném jezeře.

Dovolenou Plitvická jezera 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Chorvatsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Chorvatska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Chorvatska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Chorvatsku vybráním příslušných měsíců:

Pobyt v Chorvatsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Chorvatsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Španělsko 2022, dovolenou Švýcarsko 2022, dovolenou Thajsko 2022/2023 nebo například dovolenou Tunisko 2022/2023? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Turecko.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Chorvatsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Chorvatska 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Chorvatska letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Chorvatsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Chorvatsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Chorvatsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Plitvická jezera nebo sekci dovolená s dětmi.

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal