Vlakem|Ubytování|Last Minute|Dovolená

Dovolená Plitvická jezera 2021 / 2022 - Plitvická jezera 2021 / 2022

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Plitvická jezera 2021 / 2022. Pobyty v Chorvatsku za nejvýhodnější ceny online. Plitvická jezera All Inclusive - pobyty Chorvatsko s ubytováním v luxusních hotelech.

Dovolená Plitvická jezera 2021 / 2022

Penzion Marko
★★★
 • 3 967 Kč
 • 3 610 Kč
 • - 9 %
 • Detail

  Dovolená Chorvatsko na podzim 2021 v lokalitě Plitvická jezera v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Marko, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 27. říjen až neděle 31. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 9 %, aktuálně v ceně 3610,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Chorvatska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku.
  Jezero
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 6 387 Kč

  Detail

  4.8/5 Fantastické (7 hodnocení)
  Dovolená Chorvatsko na podzim 2021 v resortu Plitvická jezera v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Jezero od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 27. října do neděle 31. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 6387,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.8 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Plitvice
  ★★
  👍👍👍👍👍
  • 8 143 Kč
  • 7 410 Kč
 • - 9 %
 • Detail

  4.8/5 Fantastické (6 hodnocení)
  Dovolená Chorvatsko na podzim 2021 v lokalitě Plitvická jezera v 2hvězdičkovém ubytování Plitvice, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 28. říjen až pondělí 1. listopad je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, pozítří. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 9 %, aktuálně v ceně 7410,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Chorvatska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku. Recenze ubytovacího zařízení Plitvice je 4.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Big House
  ★★
   
  • 6 060 Kč

  Detail

  Dovolená Chorvatsko na podzim 2021 v resortu Plitvická jezera, v místě Big House v ?hvězdičkovém ubytování Big House od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 28. října do úterý 2. listopadu s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), pozítří. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 6060,- Kč.
  Penzion Marko
  ★★★
  • 3 967 Kč
  • 3 610 Kč
 • - 9 %
 • Detail

  Dovolená Chorvatsko na podzim 2021 v lokalitě Plitvická jezera v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Marko, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 29. říjen až úterý 2. listopad je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, popozítří. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 9 %, aktuálně v ceně 3610,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Chorvatska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku.
  Plitvice
  ★★
  👍👍👍👍👍
  • 8 143 Kč
  • 7 410 Kč
 • - 9 %
 • Detail

  4.8/5 Fantastické (6 hodnocení)
  Dovolená Chorvatsko na podzim 2021 v resortu Plitvická jezera v 2hvězdičkovém ubytování Plitvice od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 29. října do úterý 2. listopadu s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), popozítří. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 9 %, v aktuální online ceně 7410,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.8 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Big House
  ★★
   
  • 4 850 Kč

  Detail

  Dovolená Chorvatsko na podzim 2021 v lokalitě Plitvická jezera, v místě Big House v ?hvězdičkovém ubytování Big House, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 29. říjen až úterý 2. listopad je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, popozítří. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 4850,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Chorvatska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku.
  Ubytování Vranovača (Plitvice) - 17428
  ★★
  • 7 381 Kč
  • 6 274 Kč
 • - 15 %
 • Detail

  Dovolená Chorvatsko na podzim 2021 v resortu Plitvická jezera v ?hvězdičkovém ubytování Ubytování Vranovača (Plitvice) - 17428 od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 30. října do sobota 6. listopadu s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 4 dny. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 15 %, v aktuální online ceně 6274,- Kč.
  Plitvice
  ★★
  👍👍👍👍👍
  • 14 253 Kč
  • 12 970 Kč
 • - 9 %
 • Detail

  4.8/5 Fantastické (6 hodnocení)
  Dovolená Chorvatsko na podzim 2021 v lokalitě Plitvická jezera v 2hvězdičkovém ubytování Plitvice, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 30. říjen až sobota 6. listopad je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 4 dny. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 9 %, aktuálně v ceně 12970,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Chorvatska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku. Recenze ubytovacího zařízení Plitvice je 4.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Jezero
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 6 387 Kč

  Detail

  4.8/5 Fantastické (7 hodnocení)
  Dovolená Chorvatsko na podzim 2021 v resortu Plitvická jezera v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Jezero od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 30. října do středa 3. listopadu s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 4 dny. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 6387,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.8 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

  Zobrazeno 1-10 z 290 nalezených

  Dovolenou Plitvická jezera 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Chorvatsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Chorvatska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Chorvatska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Chorvatsku vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Chorvatsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Chorvatsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Španělsko 2021, dovolenou Švýcarsko 2021, dovolenou Thajsko 2021/2022 nebo například dovolenou Tunisko 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Turecko.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Chorvatsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Chorvatska 2021 / 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Chorvatska letecky 2021 / 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2021 / 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Chorvatsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Chorvatsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Chorvatsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Plitvická jezera nebo sekci dovolená s dětmi.

  Plitvická jezera (Plitvička jezera) byly pro své jedinečné přírodní bohatství roku 1979 zařazeny do seznamu Světového přírodního dědictví UNESCO. Jedná se o soustavu šestnácti krasových jezer s průzračně modrou vodou, jež jsou seřazeny stupňovitě nad sebou v délce 7 km a propojeny 92 malebnými vodopády. Právě zde se také natáčel známý Vinnetou a jeho Poklad na stříbrném jezeře.