Vlakem|Ubytování|Last Minute|Dovolená

Dovolená Plitvická jezera 2021 - Plitvická jezera 2021

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Plitvická jezera 2021. Pobyty v Chorvatsku za nejvýhodnější ceny online. Plitvická jezera All Inclusive - pobyty Chorvatsko s ubytováním v luxusních hotelech.

Dovolená Plitvická jezera 2021

Bellevue
★★★
👍👍👍👍👍
 • 12 890 Kč
 • 11 730 Kč
 • - 9 %
 • Detail

  4.3/5 Fantastické (51 hodnocení)
  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Plitvická jezera v 3hvězdičkovém ubytování Bellevue, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 31. červenec až sobota 7. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 9 %, aktuálně v ceně 11730,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku. Recenze ubytovacího zařízení Bellevue je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Penzion Marko
  ★★★
  • 4 692 Kč
  • 4 270 Kč
 • - 9 %
 • Detail

  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Plitvická jezera v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Marko od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 31. července do středa 4. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 9 %, v aktuální online ceně 4270,- Kč.
  Plitvice
  ★★
  👍👍👍👍👍
  • 16 451 Kč
  • 14 970 Kč
 • - 9 %
 • Detail

  4.8/5 Fantastické (6 hodnocení)
  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Plitvická jezera v 2hvězdičkovém ubytování Plitvice, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 31. červenec až pátek 6. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 9 %, aktuálně v ceně 14970,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku. Recenze ubytovacího zařízení Plitvice je 4.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Plitvice
  ★★
  👍👍👍👍👍
  • 19 187 Kč
  • 17 460 Kč
 • - 9 %
 • Detail

  4.8/5 Fantastické (6 hodnocení)
  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Plitvická jezera v 2hvězdičkovém ubytování Plitvice od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 31. července do sobota 7. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 9 %, v aktuální online ceně 17460,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.8 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Plitvice
  ★★
  👍👍👍👍👍
  • 13 703 Kč
  • 12 470 Kč
 • - 9 %
 • Detail

  4.8/5 Fantastické (6 hodnocení)
  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Plitvická jezera v 2hvězdičkovém ubytování Plitvice, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 31. červenec až čtvrtek 5. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 9 %, aktuálně v ceně 12470,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku. Recenze ubytovacího zařízení Plitvice je 4.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Plitvice
  ★★
  👍👍👍👍👍
  • 10 967 Kč
  • 9 980 Kč
 • - 9 %
 • Detail

  4.8/5 Fantastické (6 hodnocení)
  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Plitvická jezera v 2hvězdičkovém ubytování Plitvice od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 31. července do středa 4. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 9 %, v aktuální online ceně 9980,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.8 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Big House
  ★★
   
  • 8 200 Kč

  Detail

  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Plitvická jezera, v místě Big House v ?hvězdičkovém ubytování Big House, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 31. červenec až čtvrtek 5. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 8200,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku.
  Jelena
  ★★
   
  • 5 550 Kč

  Detail

  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Plitvická jezera v ?hvězdičkovém ubytování Jelena od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 31. července do sobota 7. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 5550,- Kč.
  Jezero
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 8 869 Kč

  Detail

  4.8/5 Fantastické (6 hodnocení)
  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Plitvická jezera v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Jezero, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 31. červenec až středa 4. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, aktuálně v ceně 8869,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku. Recenze ubytovacího zařízení Jezero je 4.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Jezero
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 8 920 Kč

  Detail

  4.8/5 Fantastické (6 hodnocení)
  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Plitvická jezera v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Jezero od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 31. července do středa 4. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 8920,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.8 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

  Zobrazeno 1-10 z 2699 nalezených

  Dovolenou Plitvická jezera 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Chorvatsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Chorvatska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Chorvatska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Chorvatsku vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Chorvatsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Chorvatsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Španělsko 2021, dovolenou Švýcarsko 2021, dovolenou Thajsko 2021/2022 nebo například dovolenou Tunisko 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Turecko.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Chorvatsku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Chorvatsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Chorvatsku můžete také podle kvality: např Plitvická jezera levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Chorvatsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Plitvická jezera nebo sekci dovolená s dětmi.

  Plitvická jezera (Plitvička jezera) byly pro své jedinečné přírodní bohatství roku 1979 zařazeny do seznamu Světového přírodního dědictví UNESCO. Jedná se o soustavu šestnácti krasových jezer s průzračně modrou vodou, jež jsou seřazeny stupňovitě nad sebou v délce 7 km a propojeny 92 malebnými vodopády. Právě zde se také natáčel známý Vinnetou a jeho Poklad na stříbrném jezeře.