Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska

Aktuální nabídka ubytování v Chorvatsku u pláže za nejlepší ceny online. ☀️ Levné soukromé apartmány u pláže a Last Minute dovolená v Chorvatsku. All Inclusive zájezdy letecky s pobyty u moře. Chorvatsko 2020 / 2021.

A-Chorvatsko.cz    >    

Pláže v Chorvatsku - Chorvatsko 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Pláže v Chorvatsku podle termínu

Beach Hotel Niko
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Šibenik v 3hvězdičkovém ubytování Beach Hotel Niko, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. říjen až pondělí 12. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 12100,- Kč.
 
Solaris Camping Beach Resort: Rekreační Pobyt 10 Nocí
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Šibenik v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Solaris Camping Beach Resort: Rekreační Pobyt 10 Nocí, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. říjen až pondělí 12. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 2114,- Kč.
 
Baška Beach Camping Resort (Ex. Zablace)
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Krk v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Baška Beach Camping Resort (Ex. Zablace), s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 3. říjen až sobota 10. říjen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1774,- Kč.
 
Beach Hotel Niko
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Šibenik v 3hvězdičkovém ubytování Beach Hotel Niko, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 3. říjen až středa 7. říjen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6160,- Kč.
 
Beach Hotel Niko
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Šibenik v 3hvězdičkovém ubytování Beach Hotel Niko, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 6. říjen až pondělí 12. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 7260,- Kč.
 
Amfora Hvar Grand Beach Resort
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Hvar v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Amfora Hvar Grand Beach Resort, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 7. říjen až středa 14. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 14590,- Kč.
  • Klimatizace
 
Beach Hotel Niko
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Šibenik v 3hvězdičkovém ubytování Beach Hotel Niko, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 9. říjen až středa 21. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 14520,- Kč.
 
Beach Hotel Niko
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Šibenik v 3hvězdičkovém ubytování Beach Hotel Niko, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 10. říjen až úterý 13. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4620,- Kč.
 
Beach Hotel Niko
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Šibenik v 3hvězdičkovém ubytování Beach Hotel Niko, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 11. říjen až pátek 16. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6050,- Kč.
 
Beach Hotel Niko
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Šibenik v 3hvězdičkovém ubytování Beach Hotel Niko, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 11. říjen až středa 21. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 15400,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 461 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Chorvatsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal