Vlakem|Ubytování|Last Minute|Dovolená

Dovolená Petrčane 2021 / 2022 - Petrčane 2021 / 2022

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Petrčane 2021 / 2022. Pobyty v Chorvatsku za nejvýhodnější ceny online. Petrčane All Inclusive - pobyty Chorvatsko s ubytováním v luxusních hotelech.

Dovolená Petrčane 2021 / 2022

Falkensteiner Hotel & Spa Iadera
★★★★★
 
 • 15 019 Kč

Detail

Dovolená Chorvatsko na podzim 2021 v lokalitě Petrčane v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Falkensteiner Hotel & Spa Iadera, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 27. říjen až středa 3. listopad je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, aktuálně v ceně 15019,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Chorvatska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku.
Falkensteiner Hotel & Spa Iadera
★★★★★
 
 • 8 770 Kč

Detail

Dovolená Chorvatsko na podzim 2021 v resortu Petrčane v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Falkensteiner Hotel & Spa Iadera od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 30. října do čtvrtek 4. listopadu s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 4 dny. Pobyt se stravou dle programu si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 8770,- Kč.
Falkensteiner Hotel & Spa Iadera
★★★★★
 
 • 8 770 Kč

Detail

Dovolená Chorvatsko na podzim 2021 v lokalitě Petrčane v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Falkensteiner Hotel & Spa Iadera, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 31. říjen až pátek 5. listopad je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 5 dní. Rekreace je se stravou dle programu. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, aktuálně v ceně 8770,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Chorvatska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku.
Apartmány Zdena
★★
 • Klimatizace
 • TV
 • 4 201 Kč
 • 3 361 Kč
 • - 20 %
 • Detail

  Dovolená Chorvatsko v zimě 2022 v resortu Petrčane, v místě Apartmány Zdena v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Zdena od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 5. února do sobota 12. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 102 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 20 %, v aktuální online ceně 3361,- Kč.
  Ubytování Petrčane (Zadar) - 17770
  ★★
   
  • 6 061 Kč

  Detail

  Dovolená Chorvatsko v létě 2022 v lokalitě Petrčane v ?hvězdičkovém ubytování Ubytování Petrčane (Zadar) - 17770, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 11. červen až sobota 18. červen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 228 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 6061,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Chorvatska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku.
  Ubytování Petrčane (Zadar) - 17179
  ★★
   
  • 12 943 Kč

  Detail

  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2022 v resortu Petrčane v ?hvězdičkovém ubytování Ubytování Petrčane (Zadar) - 17179 od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 6. srpna do sobota 13. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 284 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 12943,- Kč.
  Apartmány Darija
  ★★
  • Klimatizace
  • Lednička
  • TV
  • 7 569 Kč
  • 7 266 Kč
 • - 4 %
 • Detail

  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Petrčane, v místě Apartmány Darija v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Darija, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 13. srpen až sobota 20. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 291 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 4 %, aktuálně v ceně 7266,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Chorvatska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku.
  Ubytování Petrčane (Zadar) - 17770
  ★★
   
  • 7 601 Kč

  Detail

  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2022 v resortu Petrčane v ?hvězdičkovém ubytování Ubytování Petrčane (Zadar) - 17770 od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 13. srpna do sobota 20. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 291 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 7601,- Kč.
  Apartmány Zdena
  ★★
  • Klimatizace
  • TV
  • 4 333 Kč
  • 3 250 Kč
 • - 25 %
 • Detail

  Dovolená Chorvatsko na podzim 2022 v lokalitě Petrčane, v místě Apartmány Zdena v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Zdena, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 3. září až sobota 10. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 312 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 25 %, aktuálně v ceně 3250,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Chorvatska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku.
  Ubytování Petrčane (Zadar) - 17179
  ★★
   
  • 18 901 Kč

  Detail

  Dovolená Chorvatsko na podzim 2022 v resortu Petrčane v ?hvězdičkovém ubytování Ubytování Petrčane (Zadar) - 17179 od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 3. září do sobota 10. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 312 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 18901,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 16 nalezených

  Ads

  Dovolenou Petrčane 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Chorvatsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Chorvatska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Chorvatska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Chorvatsku vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Chorvatsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Chorvatsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Španělsko 2021, dovolenou Švýcarsko 2021, dovolenou Thajsko 2021/2022 nebo například dovolenou Tunisko 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Turecko.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Chorvatsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Chorvatska 2021 / 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Chorvatska letecky 2021 / 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2021 / 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Chorvatsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Chorvatsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Chorvatsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Petrčane nebo sekci dovolená s dětmi.