Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Petrčane 2021. Zájezdy do Chorvatska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Chorvatsku. Petrčane All Inclusive - pobyty Chorvatsko s ubytováním v luxusních hotelech.

A-Chorvatsko.cz    >    

Dovolená Petrčane 2021

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Petrčane 2021 a Last Minute

Apartmány Ibis 2
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Petrčane, v místě Apartmány Ibis v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Ibis 2, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 17. duben až sobota 24. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 2264,- CZK.

Vybavení hotelu: Domácí zvířata povolena.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 1,5 km.
 
Apartmány Zdena
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Petrčane v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Zdena, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 17. duben až sobota 24. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 1915,- Kč.
 
Apartmány Astralis
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Petrčane, v místě Apartmány Astralis v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Astralis, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až sobota 1. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 46 %, v aktuální ceně 3240,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Klimatizace, TV, Lednička, Klidná lokalita.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 50 m.
 
Apartmány Darija
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Petrčane v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Darija, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 18 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 2501,- Kč.
 
Apartmány Ibis 2
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Petrčane, v místě Apartmány Ibis v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Ibis 2, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 18 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 2264,- CZK.

Vybavení hotelu: Domácí zvířata povolena.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 1,5 km.
 
Apartmány Astralis
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Petrčane, v místě Apartmány Astralis v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Astralis, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 3. květen až pondělí 10. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 20 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 3582,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Klimatizace, TV, Lednička, Klidná lokalita.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 50 m.
 
Apartmány Ibis
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Petrčane v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Ibis, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 8. květen až sobota 15. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 25 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 1698,- CZK.
 
Apartmány Astralis
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Petrčane, v místě Apartmány Astralis v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Astralis, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 10. květen až pondělí 17. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 27 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 3582,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Klimatizace, TV, Lednička, Klidná lokalita.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 50 m.
 
Apartmány Ero
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Petrčane v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Ero, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 15. květen až sobota 22. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 32 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 1648,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
 
Apartmány Darija
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Petrčane v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Darija, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 15. květen až sobota 22. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 32 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 2501,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 83 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaFirotourInviaTravel portal

Petrčane podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal