Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska

Aktuální nabídka ubytování v penzionech v Chorvatsku za nejlepší ceny online. ☀️ Dovolená v soukromých penzionech a rekreačních domech v Chorvatsku 2021. Levné Last Minute zájezdy s pobyty v soukromí All Inclusive. Pobyty Chorvatsko 2021.

A-Chorvatsko.cz    >    

Penziony v Chorvatsku - Pobyty Chorvatsko 2021

Vyhledávání zájezdů

Penziony v Chorvatsku podle termínu

Pension Rosa
Dovolená Chorvatsko v létě 2021 v lokalitě Makarska v 3hvězdičkovém ubytování Pension Rosa, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až čtvrtek 10. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 129 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 9282,- Kč.
 
Pension Spalato
Dovolená Chorvatsko v létě 2021 v lokalitě Split v 3hvězdičkovém ubytování Pension Spalato, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až sobota 12. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 129 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 12570,- Kč.
 
Penzión Vista ***
Dovolená Chorvatsko v létě 2021 v lokalitě Biograd Na Moru v 3hvězdičkovém ubytování Penzión Vista ***, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až neděle 6. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 129 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3187,- Kč.
 
Rabac - Mobil Home Oliva S Polopenzí - 5 Nocí
Dovolená Chorvatsko v létě 2021 v lokalitě Rabac v 3hvězdičkovém ubytování Rabac - Mobil Home Oliva S Polopenzí - 5 Nocí, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až neděle 6. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 129 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4990,- Kč.
 
Comfort Pension Bok
Dovolená Chorvatsko v létě 2021 v lokalitě Ostrov Pag v 3hvězdičkovém ubytování Comfort Pension Bok, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. červen až pátek 11. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 130 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 14004,- Kč.
 
Lanterna Sunny Resort By Valamar (Mit Halbpension)
Dovolená Chorvatsko v létě 2021 v lokalitě Poreč v 2hvězdičkovém ubytování Lanterna Sunny Resort By Valamar (Mit Halbpension), s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. červen až neděle 6. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 130 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 4619,- Kč.
 
Lanterna Sunny Resort By Valamar (Mit Halbpension)
Dovolená Chorvatsko v létě 2021 v lokalitě Poreč v 2hvězdičkovém ubytování Lanterna Sunny Resort By Valamar (Mit Halbpension), s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. červen až úterý 8. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 130 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 6929,- Kč.
 
Pension Mimbelli
Dovolená Chorvatsko v létě 2021 v lokalitě Orebič v 3hvězdičkovém ubytování Pension Mimbelli, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. červen až středa 9. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 130 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 12539,- Kč.
 
Pension Plitvička Vila
Dovolená Chorvatsko v létě 2021 v lokalitě Plitvická jezera v 3hvězdičkovém ubytování Pension Plitvička Vila, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. červen až sobota 12. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 130 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 6297,- Kč.
 
Pension Rosa
Dovolená Chorvatsko v létě 2021 v lokalitě Makarska v 3hvězdičkovém ubytování Pension Rosa, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. červen až úterý 8. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 130 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 6204,- Kč.
 

Zobrazeno 61-70 z 1089 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Chorvatsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal