Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska

Aktuální nabídka ubytování v penzionech v Chorvatsku za nejlepší ceny online. ✅ Dovolená v soukromých penzionech a rekreačních domech v Chorvatsku 2019/2020. Levné Last Minute zájezdy s pobyty v soukromí All Inclusive. Chorvatsko 2019/2020.

A-Chorvatsko.cz    >    

Penziony v Chorvatsku - Chorvatsko 2019/2020

Vyhledávání zájezdů

Penziony v Chorvatsku podle termínu

Penzion Nemira
Dovolená Chorvatsko 2019 - Omiš v hvězdičkovém ubytování Penzion Nemira, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu pátek 30. srpen až neděle 8. září, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 9150,- Kč.
 
Penzión Villa Mediteraneo
Dovolená Chorvatsko 2019 - Baška Voda v 3hvězdičkovém ubytování Penzión Villa Mediteraneo, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 31. srpen až sobota 7. září, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 28 % v aktuální ceně 6200,- Kč.
 
Holiday Village - "jezera Lovišča" - Izby S Polpenziou
Dovolená Chorvatsko 2019 - Murter v hvězdičkovém ubytování Holiday Village - "jezera Lovišča" - Izby S Polpenziou, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 31. srpen až sobota 7. září, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 9512,- Kč.
 • Dětské hřiště
 • Klidná lokalita
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 
Penzion Ana
Dovolená Chorvatsko 2019 - Lošinj v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Ana, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 31. srpen až sobota 7. září, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 9996,- Kč.
 
Penzion Joze
Dovolená Chorvatsko 2019 - Split v 2hvězdičkovém ubytování Penzion Joze, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 31. srpen až sobota 7. září, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6490,- Kč.
 • Klimatizace
 
Rabac - Mobil Home Oliva S Polopenzí
Dovolená Chorvatsko 2019 - Rabac v 3hvězdičkovém ubytování Rabac - Mobil Home Oliva S Polopenzí, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu neděle 1. září až pátek 6. září, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6150,- Kč.
 • Vnější bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Tenis
 • Surfování
 • Klidná lokalita
 • Animační programy
 
Kemp Oliva - Mobilhomy S Polopenzí
Dovolená Chorvatsko 2019 - Rabac v 3hvězdičkovém ubytování Kemp Oliva - Mobilhomy S Polopenzí, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 4. září až neděle 8. září, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 3 % v aktuální ceně 1978,- Kč.
 
Baška Voda - Pokoje S Polopenzí
Dovolená Chorvatsko 2019 - Baška Voda v hvězdičkovém ubytování Baška Voda - Pokoje S Polopenzí, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 7. září až sobota 14. září, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní last minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 4550,- Kč.
 
Penzion Jelena
Dovolená Chorvatsko 2019 - Biograd Na Moru v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Jelena, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 7. září až sobota 14. září, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní last minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 4790,- Kč.
 
Penzion Joze
Dovolená Chorvatsko 2019 - Split v 2hvězdičkovém ubytování Penzion Joze, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 7. září až sobota 14. září, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6190,- Kč.
 • Klimatizace
 

Zobrazeno 1-10 z 26 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Chorvatsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal