Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska

Aktuální nabídka ubytování v penzionech v Chorvatsku za nejlepší ceny online. ☀️ Dovolená v soukromých penzionech a rekreačních domech v Chorvatsku 2020 / 2021. Levné Last Minute zájezdy s pobyty v soukromí All Inclusive. Chorvatsko 2020 / 2021.

A-Chorvatsko.cz    >    

Penziony v Chorvatsku - Chorvatsko 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Penziony v Chorvatsku podle termínu

Apartmány Marija - S Polpenziou
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Makarska v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Marija - S Polpenziou, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 19. září až sobota 26. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 6788,- Kč.
 
Penzión Biokovo - Štúdiá
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Tučepi v 3hvězdičkovém ubytování Penzión Biokovo - Štúdiá, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 19. září až sobota 26. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 3920,- Kč.
 
Penzion Tereza
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Biograd Na Moru v hvězdičkovém ubytování Penzion Tereza, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 19. září až sobota 26. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 2974,- Kč.
 
Apart Penzion Caldera
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Gradac v 2hvězdičkovém ubytování Apart Penzion Caldera, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 19. září až sobota 26. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 4500,- Kč.
  • Domácí zvířata povolena
 
Pension Begić
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Omiš v 3hvězdičkovém ubytování Pension Begić, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 19. září až pondělí 28. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 8429,- Kč.
 
Pension Begić
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Omiš v 3hvězdičkovém ubytování Pension Begić, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 19. září až úterý 29. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 9344,- Kč.
 
Pension Mimbelli
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Orebič v 3hvězdičkovém ubytování Pension Mimbelli, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 19. září až středa 30. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 19464,- Kč.
 
Pension Nemira
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Omiš v hvězdičkovém ubytování Pension Nemira, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 19. září až sobota 26. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6760,- Kč.
 
Pension Plitvička Vila
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Plitvická jezera v 3hvězdičkovém ubytování Pension Plitvička Vila, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 19. září až středa 30. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 6654,- Kč.
 
Pension Plitvička Vila
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Plitvická jezera v 3hvězdičkovém ubytování Pension Plitvička Vila, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 19. září až pondělí 28. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 5490,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 224 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Chorvatsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal