Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Pelješac 2020 / 2021. Zájezdy do Chorvatska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Chorvatsku. Pelješac All Inclusive - pobyty Chorvatsko s ubytováním v luxusních hotelech.

A-Chorvatsko.cz    >    

Dovolená Pelješac - Chorvatsko

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Pelješac podle odletu

Adriatiq Hotel Faraon
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Pelješac v 3hvězdičkovém ubytování Adriatiq Hotel Faraon, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 25. duben až středa 5. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 147 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 9239,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Bar
 
Aminess Grand Azur Hotel (Ex Grandhotel Orebić)
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Pelješac v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aminess Grand Azur Hotel (Ex Grandhotel Orebić), s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu středa 28. duben až pátek 7. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 150 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 37 %, v aktuální ceně 9307,- Kč.
 
Hotel Faraon
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Pelješac v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Faraon, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 29. duben až čtvrtek 6. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 151 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 7707,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Bar
 
Aminess Grand Azur Hotel (Ex Grandhotel Orebić)
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Pelješac v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aminess Grand Azur Hotel (Ex Grandhotel Orebić), s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 30. duben až úterý 4. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 152 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 20 %, v aktuální ceně 4639,- Kč.
 
Hotel Aminess Grand Azur
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Pelješac v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Aminess Grand Azur, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až středa 12. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 153 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 13210,- Kč.
 
Aminess Grand Azur Hotel (Ex Grandhotel Orebić)
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Pelješac v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aminess Grand Azur Hotel (Ex Grandhotel Orebić), s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 2. květen až pátek 7. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 154 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 20 %, v aktuální ceně 6007,- Kč.
 
Hotel Faraon
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Pelješac v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Faraon, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 4. květen až čtvrtek 6. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 156 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2202,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Bar
 
Aminess Grand Azur Hotel (Ex Grandhotel Orebić)
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Pelješac v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aminess Grand Azur Hotel (Ex Grandhotel Orebić), s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 10. květen až čtvrtek 13. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 162 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 20 %, v aktuální ceně 3605,- Kč.
 
Aminess Grand Azur Hotel (Ex Grandhotel Orebić)
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Pelješac v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aminess Grand Azur Hotel (Ex Grandhotel Orebić), s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 11. květen až středa 19. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 163 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 20 %, v aktuální ceně 10285,- Kč.
 
Aminess Grand Azur Hotel (Ex Grandhotel Orebić)
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Pelješac v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aminess Grand Azur Hotel (Ex Grandhotel Orebić), s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 15. květen až úterý 18. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 167 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 20 %, v aktuální ceně 3605,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 104 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Pelješac podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal