Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska

Aktuální nabídka ubytování na ostrově v letovisku Dubrovník za nejlepší ceny online. ☀️ Levné soukromé apartmány u moře a Last Minute dovolená na ostrovech v Chorvatsku. All Inclusive pobyty u moře - zájezdy letecky. Dubrovník 2021 / 2022.

A-Chorvatsko.cz    >    
Dubrovník    >    

Ostrovy Dubrovník - Dubrovník 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Ostrovy Dubrovník podle termínu

Resort Sensimar Kalamota Island
Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Dubrovník v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Resort Sensimar Kalamota Island, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 7. srpen až sobota 21. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 196 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 42822,- Kč.
 
Resort Sensimar Kalamota Island
Dovolená Chorvatsko na podzim 2021 v lokalitě Dubrovník v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Resort Sensimar Kalamota Island, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 2. říjen až pátek 8. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 252 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 25 %, v aktuální ceně 10922,- Kč.
 

Zobrazeno 1-2 z 2 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Dubrovník podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal