Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska

Aktuální nabídka ubytování na ostrovech v Chorvatsku za nejlepší ceny online. Levné soukromé apartmány u moře a Last Minute dovolená na ostrovech v Chorvatsku. All Inclusive apartmány u moře s bazénem. Apartmány Chorvatsko 2018. Chorvatsko 2018.

A-Chorvatsko.cz    >    

Chorvatské ostrovy - Chorvatsko 2018

Vyhledávání zájezdů

Chorvatské ostrovy podle termínu

Hotel Adriatiq Fontana Resort, Ostrov Hvar - Jelsa
Dovolená Chorvatsko 2018 - Hvar v 2hvězdičkovém ubytování Hotel Adriatiq Fontana Resort, Ostrov Hvar - Jelsa, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu úterý 26. červen až neděle 1. červenec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6004,- Kč.
 
Hotel Omorika, Ostrov Krk - Punat
Dovolená Chorvatsko 2018 - Krk v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Omorika, Ostrov Krk - Punat, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu úterý 26. červen až pátek 29. červen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4494,- Kč.
 
Hotel Port 9 (Ex Bon Repos), Ostrov Korčula - Korčula
Dovolená Chorvatsko 2018 - Korčula v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Port 9 (Ex Bon Repos), Ostrov Korčula - Korčula, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 26. červen až úterý 3. červenec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 16646,- Kč.
 
Hotel A Depandance Adriatic, Ostrov Krk - Omišalj
Dovolená Chorvatsko 2018 - Krk v 2hvězdičkovém ubytování Hotel A Depandance Adriatic, Ostrov Krk - Omišalj, s délkou 11 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 28. červen až neděle 8. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 8476,- Kč.
 
Hotel Pavilony Rezidence Suha Punta, Ostrov Rab - Suha Punta
Dovolená Chorvatsko 2018 - Rab v 2hvězdičkovém ubytování Hotel Pavilony Rezidence Suha Punta, Ostrov Rab - Suha Punta, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pátek 29. červen až pondělí 2. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3134,- Kč.
 
Valamar Imperial Hotel (Ex Grandhotel), Ostrov Rab - Rab
Dovolená Chorvatsko 2018 - Rab v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Valamar Imperial Hotel (Ex Grandhotel), Ostrov Rab - Rab, s délkou 11 dní. Pobyt v termínu pátek 29. červen až pondělí 9. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 23480,- Kč.
 
Bluesun Hotel Elaphusa, Ostrov Brač - Bol
Dovolená Chorvatsko 2018 - Brač v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Bluesun Hotel Elaphusa, Ostrov Brač - Bol, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu sobota 30. červen až úterý 3. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 10044,- Kč.
 
Hotel Sirena, Ostrov Hvar - Hvar
Dovolená Chorvatsko 2018 - Hvar v 2hvězdičkovém ubytování Hotel Sirena, Ostrov Hvar - Hvar, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 30. červen až sobota 7. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 9786,- Kč.
 
Hotel Liburna, Ostrov Korčula - Korčula
Dovolená Chorvatsko 2018 - Korčula v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Liburna, Ostrov Korčula - Korčula, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 1. červenec až neděle 8. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 18456,- Kč.
 
Bluesun Hotel Borak, Ostrov Brač - Bol
Dovolená Chorvatsko 2018 - Brač v 3hvězdičkovém ubytování Bluesun Hotel Borak, Ostrov Brač - Bol, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu úterý 3. červenec až čtvrtek 12. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 22742,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 128 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Chorvatsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal