Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Ostrov Pag 2021. Zájezdy do Chorvatska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Chorvatsku. Ostrov Pag All Inclusive - pobyty Chorvatsko s ubytováním v luxusních hotelech.

A-Chorvatsko.cz    >    

Dovolená Ostrov Pag 2021

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Ostrov Pag 2021 a Last Minute

Apartmány Kamelia
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Ostrov Pag, v místě Apartmány Kamelia (Kustići) v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Kamelia, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až čtvrtek 22. duben, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 2621,- CZK.

Vybavení hotelu: Klimatizace, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 10 m, vzdálenost od centra města: 300 m.
 
Hotel Intermezzo
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Ostrov Pag, v místě Intermezzo v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Intermezzo, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu středa 21. duben až středa 5. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 17980,- Kč.

Vybavení hotelu: Klimatizace, TV, Půjčovna kol.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 300 m, vzdálenost od pláže: 100 m.
 
Liberty Plaža Hotel
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Ostrov Pag, v místě Liberty v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Liberty Plaža Hotel, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu středa 28. duben až úterý 4. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 15 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 26 %, v aktuální ceně 5477,- CZK.

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, TV, Minibar, Bar, Tenis, Volejbal, Surfování, Fitness, Dětský bazén, Hotelová restaurace, Kavárna, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 300 m, vzdálenost od pláže: 20 m.
 
Vila Lorenco ***
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Ostrov Pag, v místě Vila Lorenco v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vila Lorenco ***, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 28. duben až středa 5. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 15 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4847,- Kč.

Vybavení hotelu: Klimatizace, TV, Lednička.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 50 m.
 
Apartmány Jarka
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Ostrov Pag, v místě Apartmány Jarka v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Jarka, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 29. duben až čtvrtek 6. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 16 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 3582,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 3.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Klimatizace, TV.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 0 m.
 
Hotel Intermezzo
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Ostrov Pag, v místě Intermezzo v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Intermezzo, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 30. duben až úterý 4. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 17 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 5137,- Kč.

Vybavení hotelu: Klimatizace, TV, Půjčovna kol.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 300 m, vzdálenost od pláže: 100 m.
 
Dům Ivana
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Ostrov Pag v ?hvězdičkovém ubytování Dům Ivana, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 18 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 2367,- CZK.
 
Apartmány Bernardica
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Ostrov Pag v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Bernardica, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 18 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1907,- Kč.
 
Apartmány Dubrovnik
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Ostrov Pag, v místě Apartmány Dubrovnik v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Dubrovnik, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 18 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 1969,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Klimatizace, TV.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 50 m.
 
Family Hotel Pagus
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Ostrov Pag v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Family Hotel Pagus, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 18 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 9443,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.1 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
 

Zobrazeno 1-10 z 1128 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaFirotourInviaTravel portal

Ostrov Pag podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal