Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Orebič 2021 / 2022. Zájezdy do Chorvatska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Chorvatsku. Orebič All Inclusive - pobyty Chorvatsko s ubytováním v luxusních hotelech.

A-Chorvatsko.cz    >    

Dovolená Orebič - Chorvatsko

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Orebič podle odletu

Apartmány Livija
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Orebič v hvězdičkovém ubytování Apartmány Livija, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 8. březen až pondělí 15. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 46 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 2148,- Kč.
  • Klimatizace
 
Apartmány Federika
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Orebič v hvězdičkovém ubytování Apartmány Federika, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až sobota 1. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 93 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 17 %, v aktuální ceně 2784,- Kč.
 
Vila Jelena
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Orebič v hvězdičkovém ubytování Vila Jelena, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až neděle 2. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 93 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2743,- Kč.
  • Klimatizace
 
Vila Jelena
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Orebič v hvězdičkovém ubytování Vila Jelena, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až středa 5. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 93 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3770,- Kč.
  • Klimatizace
 
Villa Maris
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Orebič v hvězdičkovém ubytování Villa Maris, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 100 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 2588,- Kč.
 
Vila Zan
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Orebič v hvězdičkovém ubytování Vila Zan, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 8. květen až pondělí 17. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 107 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5479,- Kč.
 
Resort Holiday Adriatic
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Orebič v 3hvězdičkovém ubytování Resort Holiday Adriatic, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu středa 12. květen až středa 26. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 111 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 9180,- Kč.
  • Klimatizace
  • Vnější bazén
 
Apartmány Federika
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Orebič v hvězdičkovém ubytování Apartmány Federika, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 17. květen až pondělí 24. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 116 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 1992,- Kč.
 
Resort Holiday Adriatic
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Orebič v 3hvězdičkovém ubytování Resort Holiday Adriatic, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu středa 19. květen až středa 2. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 118 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 9180,- Kč.
  • Klimatizace
  • Vnější bazén
 
Resort Holiday Adriatic
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Orebič v 3hvězdičkovém ubytování Resort Holiday Adriatic, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 19. květen až středa 26. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 118 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 4590,- Kč.
  • Klimatizace
  • Vnější bazén
 

Zobrazeno 1-10 z 355 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Orebič podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal