Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Orebič 2021. Zájezdy do Chorvatska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Chorvatsku. Orebič All Inclusive - pobyty Chorvatsko s ubytováním v luxusních hotelech.

A-Chorvatsko.cz    >    

Dovolená Orebič 2021

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Orebič 2021 a Last Minute

Apartmány Nena
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Orebič, v místě Apartmány Nena v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Nena, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až čtvrtek 22. duben, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 2394,- CZK.

Vybavení hotelu: Klimatizace, TV, Lednička.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 200 m.
 
Vila Jelena
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Orebič, v místě Vila Jelena v ?hvězdičkovém ubytování Vila Jelena, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až sobota 1. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 11 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2520,- Kč.

Vybavení hotelu: Klimatizace, TV, Lednička.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 250 m, vzdálenost od pláže: 60 m.
 
Vila Jelena
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Orebič, v místě Vila Jelena v ?hvězdičkovém ubytování Vila Jelena, s délkou 14 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až pátek 7. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4681,- CZK.

Vybavení hotelu: Klimatizace, TV, Lednička.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 250 m, vzdálenost od pláže: 60 m.
 
Camping Nevio S Bazénem
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Orebič, v místě Nevio kemp mobil home v ?hvězdičkovém ubytování Camping Nevio S Bazénem, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až neděle 9. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 18 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2615,- Kč.

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, TV, Bar, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 1,5 km, vzdálenost od pláže: 50 m.
 
Vila Jelena
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Orebič, v místě Vila Jelena v ?hvězdičkovém ubytování Vila Jelena, s délkou 14 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až pátek 14. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 18 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4681,- CZK.

Vybavení hotelu: Klimatizace, TV, Lednička.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 250 m, vzdálenost od pláže: 60 m.
 
Apartmány Garden
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Orebič, v místě Apartmány Garden v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Garden, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. květen až čtvrtek 13. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 23 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 2394,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.8 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Klimatizace, TV, Lednička, Domácí zvířata povolena.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 150 m.
 
Vila Maris
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Orebič, v místě Vila Maris v ?hvězdičkovém ubytování Vila Maris, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 8. květen až neděle 16. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 25 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3426,- CZK.

Vybavení hotelu: Klimatizace, TV, Lednička, Klidná lokalita, Kuchyňský kout.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 200 m, vzdálenost od pláže: 70 m.
 
Vila Maris
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Orebič, v místě Vila Maris v ?hvězdičkovém ubytování Vila Maris, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 8. květen až úterý 18. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 25 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4282,- Kč.

Vybavení hotelu: Klimatizace, TV, Lednička, Klidná lokalita, Kuchyňský kout.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 200 m, vzdálenost od pláže: 70 m.
 
Apartmány Garden
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Orebič, v místě Apartmány Garden v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Garden, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 15. květen až sobota 22. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 32 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 2394,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 3.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Klimatizace, TV, Lednička, Domácí zvířata povolena.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 150 m.
 
Nevio Camping
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Orebič v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Nevio Camping, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 15. květen až sobota 22. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 32 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 2572,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 483 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaFirotourInviaTravel portal

Orebič podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal