Vlakem|Ubytování|Last Minute|Dovolená

Dovolená Orebič 2021 - Orebič 2021

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Orebič 2021. Pobyty v Chorvatsku za nejvýhodnější ceny online. Orebič All Inclusive - pobyty Chorvatsko s ubytováním v luxusních hotelech.

Dovolená Orebič 2021

Apartmány Vierka
★★★
👍👍👍👍👍
 • Domácí zvířata povolena
 • Klimatizace
 • Lednička
 • 5 168 Kč
 • 4 910 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  4.4/5 Fantastické (13 hodnocení)

  Nejnovější recenze: Nádherné místo, čistá voda, naprostá spokojenost

  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Orebič, v místě Apartmány Vierka v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Vierka, v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 31. červenec až úterý 10. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 %, aktuálně v ceně 4910,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku. Recenze ubytovacího zařízení Apartmány Vierka je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Apartmány V Soukromí No-Name
  ★★
   
  • 3 150 Kč

  Detail

  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Orebič v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány V Soukromí No-Name od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 31. července do sobota 7. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 3150,- Kč.
  Holiday Adriatic
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 13 838 Kč

  Detail

  4.4/5 Fantastické (6 hodnocení)
  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Orebič v 3hvězdičkovém ubytování Holiday Adriatic, v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 31. červenec až sobota 14. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, aktuálně v ceně 13838,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku. Recenze ubytovacího zařízení Holiday Adriatic je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Kemp Perna
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 11 559 Kč

  Detail

  4.3/5 Fantastické (19 hodnocení)
  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Orebič v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Kemp Perna od Invie v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 1. srpna do úterý 10. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), pozítří. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 11559,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Kemp Perna
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 11 273 Kč

  Detail

  4.3/5 Fantastické (19 hodnocení)
  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Orebič v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Kemp Perna, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až úterý 10. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, pozítří. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, aktuálně v ceně 11273,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku. Recenze ubytovacího zařízení Kemp Perna je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Penzion Mimbelli
  ★★
   
  • 22 626 Kč

  Detail

  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Orebič v ?hvězdičkovém ubytování Penzion Mimbelli od Invie v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 1. srpna do čtvrtek 12. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), pozítří. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 22626,- Kč.
  Apartmány Vierka
  ★★★
  👍👍👍👍👍
  • Domácí zvířata povolena
  • Klimatizace
  • Lednička
  • 2 584 Kč
  • 2 455 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  4.4/5 Fantastické (13 hodnocení)

  Nejnovější recenze: Nádherné místo, čistá voda, naprostá spokojenost

  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Orebič, v místě Apartmány Vierka v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Vierka, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. srpen až sobota 7. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, popozítří. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 %, aktuálně v ceně 2455,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku. Recenze ubytovacího zařízení Apartmány Vierka je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Kemp Perna
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 11 273 Kč

  Detail

  4.3/5 Fantastické (19 hodnocení)
  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Orebič v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Kemp Perna od Invie v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 2. srpna do středa 11. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), popozítří. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 11273,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Penzion Mimbelli
  ★★
   
  • 8 228 Kč

  Detail

  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Orebič v ?hvězdičkovém ubytování Penzion Mimbelli, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 3. srpen až sobota 7. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 4 dny. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, aktuálně v ceně 8228,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku.
  Apartmány Vierka
  ★★★
  👍👍👍👍👍
  • Domácí zvířata povolena
  • Klimatizace
  • Lednička
  • 3 103 Kč
  • 2 948 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  4.4/5 Fantastické (13 hodnocení)

  Nejnovější recenze: Nádherné místo, čistá voda, naprostá spokojenost

  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Orebič, v místě Apartmány Vierka v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Vierka od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 4. srpna do úterý 10. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 5 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 %, v aktuální online ceně 2948,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

  Zobrazeno 1-10 z 596 nalezených

  Dovolenou Orebič 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Chorvatsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Chorvatska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Chorvatska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Chorvatsku vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Chorvatsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Chorvatsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Srí Lanka 2021, dovolenou Španělsko 2021, dovolenou Švýcarsko 2021/2022 nebo například dovolenou Thajsko 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Tunisko.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Chorvatsku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Chorvatsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Chorvatsku můžete také podle kvality: např Orebič levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Chorvatsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Orebič nebo sekci dovolená s dětmi.

  Městečko Orebič leží na úpatí hory Sveti Ilija na jižním pobřeží poloostrova Pelješac a je vzdálené pouze 2,5 km od ostrova Korčula. Díky již zmíněné hoře Ilije je město chráněno před větrem a proto se zde dobře daří vnitrozemské vegetaci. Pokud si budete chtít mimo koupání dopřát v Orebiči procházku, můžete se vydat např. k františkánskému klášteru založenému v 15. století, jež se hezky vyjímá na horském hřebeni nebo dále kostel Panny Marie Karmelské (Gospa od Karmena) nacházející se směrem na severovýchod či můžete navštívit zdejší Námořní muzeum (Pomorski Muzej), jež nám přiblíží historii jeho obyvatel.